autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Graty do Ford Sierra TANIO
Autor Wiadomość
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 23, 2016 16:31   

No dobra

Felgi 15'' dekielki też mam do tego - 250


Fotele z mondeo - świetnie trzymają i są wygodne i są na szynach do sierry
cena 100 zł za obydwa

dwa ost to te fotele GT - oddam za 6-pak jak przyjedziesz po to do Gdańska

Wnętrze CLX 2x fotel, kanapa z kompletu - stan igła - 100 zł
Deska szara przedlift - stan igła - brak klamki schowka - 70 zł
Boczki do wyprania bo się upierniczyły przy swapie - PIWO
Podłokietnik który widać na zdjęciach - 100



Murzyńskie wary czyli grill od kosłorta - 4 PIWA


Będę miał też zawieszenie do opchnięcia. Jeszcze siedzi w białej. Jest praktycznie nowe jeśli chodzi o amory przednie i tylne.
W komplecie kpl kolumny przednie, amortyzatory tył. Wszystko mało używane bo biała głównie na tym stała :P Jest to zwykłe zawieszenie czyli nie tapczan i nie beton, żadna gleba. Jest to u mnie w aucie jeszcze i pewnie na tym zestawie będę w przyszłym tyg w Stg. - cena powiedzmy 200 zł

Proponuję też kpl hamulców z tarczami fi 260 mm (masz pewnie 240. Różnicę widać na zdjęciach felg. Zbliżenie tarcza 240, pierwsze zdjęcie 260) w kpl tarcze prawie nowe i tak samo klocki i zaciski, można ich nie zmieniać - 200 zł za kpl

Zawsze możemy się dogadać jeśli chodzi o zakup większej ilości rzeczy. Nie pali mnie ze sprzedażą, mam gdzie to trzymać.

Pozdrawiam
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
Ostatnio zmieniony przez mateuh Pią Wrz 23, 2016 18:41, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 00:32   

cholera, a jak szukalem kiedys kół do swojej sciery to nic nie bylo ponizej 400-500 zeta. :-/
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 24, 2016 09:55   

conpress, Cóż ;P
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12