autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
3 edycja SPAM - 30.10.2016 - Gdynia
Autor Wiadomość
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 00:52   3 edycja SPAM - 30.10.2016 - Gdynia



Cytat:
Sekcja Sportowa Automobilklubu Morskiego zaprasza po raz kolejny na zawody dynamicznej jazdy samochodem, pod nazwą Samochodowy Puchar Automobilklubu Morskiego, które odbędą się 30. października (niedziela) w Gdyni.

Samochodowy Puchar Automobilklubu Morskiego (w skrócie: SPAM) to zawody dynamicznej jazdy samochodem osobowym na czas. Celem jest podnoszenie swoich umiejętności kierowania pojazdem oraz dobra zabawa. Na wydarzenie składają się dwie próby sportowe, które zawodnicy pokonują kolejno. Jazda pomiędzy próbami, odbywa się po drogach publicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Pierwsza z nich polegać będzie na jeździe technicznej po trasie ustawionej na parkingu pomiędzy halą Gdynia Arena a CH Riviera. Druga próba będzie nieco bardziej "szybkościowa" i zaplanowana jest na terenie boiska Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Bema w Gdyni.

Aby wziąć udział należy, przede wszystkim, dysponować własnym, sprawnym technicznie samochodem osobowym. Wymagana jest pisemna zgoda właściciela w przypadku korzystania z pojazdu niebędącego własnością kierowcy. Oprócz obowiązkowego wyposażenia pojazdu (trójkąt, gaśnica) wymagana jest również apteczka bezpieczeństwa. Dodatkowo, zawodnicy będą pokonywać próby sportowe w kaskach. Dla osób, które nie posiadają kasku typu samochodowego lub motocyklowego, będzie możliwość wypożyczenia ich bezpłatnie na czas trwania imprezy. Można startować w parach (kierowca, pilot) lub pojedynczo. Koszt udziału wynosi 50 złotych. Wstęp dla kibiców bezpłatny. Zapisy online na stronie www.masatech.pl


Ktoś jeszcze byłby chętny? Na razie sprawdzam czy termin mi podpasuje
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 07:37   

można by wziąć aparat i pojechać :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 20:02   

OSKA napisał/a:
można by wziąć aparat i pojechać :)


Aparat? Samochód weź :)
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Wto Paź 25, 2016 21:28   

zabrał bym tylko kamerkę bo miej waży a ostatnio sprawdziłem ze AsteRiXowi przez nadwagę bliżej do tego drugiego grubszego... Obelixa :P Zapraszam do reprezentowania naszego klubu w 3mieście
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Śro Paź 26, 2016 22:56   

zapisalem sie . nie dleko a zabawa moży być fajna . loki tam masa to raczej bez znaczenia jak trzeba przestrzegać zasad ruchu
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 08:31   

Ktoś od nas bedzie jeszcze w gdyni??
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 10:33   

Ja się zastanawiam, na którą na miejscu?
 
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 10:38   

Jestem juz po badaniu kontrolnym bede startował z nr 6 czekam na os1
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Nie Paź 30, 2016 20:10   

zabawa przednia jak i w sumie wyniki zajelem 4miejsce w klasie (te najgorsze)na 30tu kilku startujacych .przez mój fatalny bład .zrobilem jedno kólko za dózo na owalu i zmarnowałem tym 24s ze by nie to był bym trzeci ale cóz i tak jest dobrze . os trasa bardzo techniczna . owal dosc szybki z dwoma szykanami .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 09:16   

Gratulacje Michał kręciłeś jedne z najszybszych czasów, oes na parkingu trudne technicznie z cofaniem, jedna ekipa cofnęła w latarnie którą trzeba było objechać dookoła. U mnie 11 miejsce w klasie, jest niedosyt ale do sukcesu mogę zaliczyć ze nie miałem ani razy taryfy czy potrącenia pachołka :D z os na os czasy się poprawiały więc na +
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 10:08   

Twoje autko rowniez dobrze podaje .widac po czasach ze ogarniasz auto coraz to lepiej . Masz je dosc krotko . Wyczujesz je i tez bedziesz dobre czasy robil . Moc tam nie miala wielkiego znaczenia co bylo widac po A45 AMG . Liczyly sie umiejetnosci i wyczucie auta . Zrob filmik i dawaj go na forum
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Paź 31, 2016 11:31   

..gratki chłopaki!!!! z uwagi na urlopowanie rzadziej wchodziłem na fora i Fb.. stad za późno połapałem się o imprezie.. żałuję że nie mogłem kibicować!!
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
lokinios
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 735
Skąd: StG
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 02:21   

kilka filmików z oesów na owalu
https://youtu.be/-YbkuV9Nxtc Opel Vectra
https://youtu.be/saooH1E8hfU Owal BMW 3 e46, Renault Megane
https://youtu.be/91i4hDmiv8I Nissan 350z, BMW 3 e36
https://youtu.be/adH-12MSPEc Toyota Corolla, Honda Civic
https://youtu.be/nVkaqhRPZAQ Trabant
https://youtu.be/saooH1E8hfU BMW 3 e46, Renault Megane
https://youtu.be/E6cKLRHv7x4 Ford Escord, Seat Ibiza
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 11:23   

nie dzialaja . masz prywatne ustawione
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lis 01, 2016 13:21   

Mi działają normalnie wszystkie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11