autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiejski tuning to najwspanialszy tuning na świecie
Autor Wiadomość
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 23:52   

grzeszak napisał/a:
chciałem wstawić silnik 2jz zakupiony z allegro do mojego auta, ale to będzie chyba wiocha. Wstrzymam się


taniej by chyba wyszło :D
patrząc na koszta samej robocizny no i efektów
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 08:45   

Grzeszak nie powiem troszke mnie rozbawiłeś z tym poziomem 😆
Więc wole tego nie komentować😁

Ps. Napisze kulturalnie poczytaj wcześniejsze posty a na pewno doczytasz się co napisałem na temat silników kiedy jest wioska .

A co do pakowania rzeczy to fakt mogłem napisać że chodzi mi o skorupe auta ( karoserie )

Krzysztof tak jak wcześniej napisałem auto było spoko jechało i wgl. Ale ten grill i lampy były wiejskie i tyle bo ciągle drążymy temat bezsensu ( próbuje Ci wytłumaczyć to słowo co ono ma za znaczenie ktoś to wymyślił więc pisze Ci co ono oznacza )

A co do tego co ja zrobiłem z moich aut / auta możecie mówić że nie mam gustu że jest wiejskie że wstawiam damskie opony bo auto nie jedzie na niskich biegach ok przyjmuje do świadomości 😁 ale sie nie zapieram rękoma i nogami że tak nie jest o to w tym chodzi
Ostatnio zmieniony przez Mały Pią Kwi 28, 2017 08:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 10:47   

Mały napisał/a:
Krzysztof tak jak wcześniej napisałem auto było spoko jechało i wgl. Ale ten grill i lampy były wiejskie i tyle bo ciągle drążymy temat bezsensu ( próbuje Ci wytłumaczyć to słowo co ono ma za znaczenie ktoś to wymyślił więc pisze Ci co ono oznacza )


A mi nadal chodzi, że to Twoje zdanie i ja mogę uważać, że nie było wiejskie i tyle. Ty masz prawo do swojego zdania a ja do swojego. To chyba oczywiste.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:00   

Pewnie że możesz tak uważać co nie jest wykluczone że jesteś w błędzie ale ten temat miał służyć do tego by wytłumaczyć co jest tym wiejskim tuningiem itp. Więc po raz kolejny to tłumacze Krzysztof .Ja nie jestem osobą która sobie to ubzdurała i wymyśliła to słowo . . . Ale jak najbardziej to słowo jak i przesłanie tego słowa jest dla mnie odpowiednie mimo tego że całe życie mieszkałem na wsi .
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:20   

Mały napisał/a:
Pewnie że możesz tak uważać co nie jest wykluczone że jesteś w błędzie


oczywiście nie wykluczam, ze mogę się mylić a też Ty możesz się mylić.
Mały napisał/a:
ten temat miał służyć do tego by wytłumaczyć co jest tym wiejskim tuningiem itp.
Mały napisał/a:
Ja nie jestem osobą która sobie to ubzdurała i wymyśliła to słowo

a ja sądziłem, że doszliśmy już do etapu, że tego nie da się wytłumaczyć, ponieważ na każdy temat jest pełno torii, a ja nie widziałem publikacji w tym temacie jeszcze nigdzie.
Coś takiego jak dobry czy zły gust to tylko nabyte od innych przekonania, że coś jest dobre coś złe. W innej grupie ludzi te przekonania mogą być zupełnie odwrotne.

Coś co dla jednego jest sufitem dla innych jest podłogą.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:28   

Cieszę się że doszliśmy do porozumienia
Proponuję zakończyć już ten kontrowersyjny temat :razz:
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:29   

Muszę przyznać że to najfajniejszy temat jaki widziałem na forum od długiego czasu, więc po co przerywać dodałem swoje kolejne 5groszy 😃
Cytat:
ale ten temat miał służyć do tego by wytłumaczyć co jest tym wiejskim tuningiem itp.

Tak czytam i czytam i wsumie dyskusja powstała bo przed tym co piszesz nie dodajesz "moim zdaniem" tylko próbujesz wmówić innym swoje zdanie, ja tam ogólnie zdaniem innych średnio się przejmuję bo mam swoje i tyle 😃 co do golfa Małego: co byś nie zrobił z jego wyglądem to nadal Golf i do momentu w którym nie zrywa asfaltu nie będzie dla mnie atrakcyjny ani trochę, to jest moj3 zdanie i co z nim zrobisz to mi to zwisa i powiewa, gdybym miał wybierać pomiędzy kompaktem który moim zdaniem miał okropny lakier, samo to że compot to też takie trochę upośledzone no i ten przód.... coś strasznego.... a twoim golfem który jakoś tam wygląda mimo że w tym momencie jest całkowicie niepraktyczny przez tą glebę czy jak to tam nazywacie i jedynie nadaje się do stania w dziale show&shine to wybrałbym compota bo jednak mechanicznie igła, a zmiana przodu na normalny zajęła by góra 10 min i było by auto które częściowo MOIM ZDANIEM wyszło by z działu wieś tuningu 😃
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 12:42   

tom napisał/a:
Cieszę się że doszliśmy do porozumienia
Proponuję zakończyć już ten kontrowersyjny temat


w takich tematach nigdy nie będzie porozumienia,

Marynarz napisał/a:
MOIM ZDANIEM wyszło by z działu wieś tuningu 😃


Marynarz, i to jest dla mnie sedno, dlatego, że każdy ma własne zdanie i tak też powinno być inaczej byśmy żyli w strasznie nudnym świecie.

A w związku z tym, że nie jesteśmy nawiedzeni i możemy dyskutować jak ludzie wychodzi prosta teza jesteśmy cywilizowani.
By powstała dyskusja muszą być ludzie o różnych poglądach i różnych sposobach widzenia różnych rzeczy to czynni nas innymi.

Dlatego też nasze spoty trwają godzinami go gadamy na różne tematy i każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii bez obawy, że zostanie zjedzony za swoje poglądy.

Powiedzmy, że dajemy dobry przykład dla rządzących tym krajem :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 19:02   

Marynarz napisał/a:
Muszę przyznać że to najfajniejszy temat jaki widziałem na forum od długiego czasu, więc po co przerywać dodałem swoje kolejne 5groszy 😃
Cytat:
ale ten temat miał służyć do tego by wytłumaczyć co jest tym wiejskim tuningiem itp.

Tak czytam i czytam i wsumie dyskusja powstała bo przed tym co piszesz nie dodajesz "moim zdaniem" tylko próbujesz wmówić innym swoje zdanie, ja tam ogólnie zdaniem innych średnio się przejmuję bo mam swoje i tyle 😃 co do golfa Małego: co byś nie zrobił z jego wyglądem to nadal Golf i do momentu w którym nie zrywa asfaltu nie będzie dla mnie atrakcyjny ani trochę, to jest moj3 zdanie i co z nim zrobisz to mi to zwisa i powiewa, gdybym miał wybierać pomiędzy kompaktem który moim zdaniem miał okropny lakier, samo to że compot to też takie trochę upośledzone no i ten przód.... coś strasznego.... a twoim golfem który jakoś tam wygląda mimo że w tym momencie jest całkowicie niepraktyczny przez tą glebę czy jak to tam nazywacie i jedynie nadaje się do stania w dziale show&shine to wybrałbym compota bo jednak mechanicznie igła, a zmiana przodu na normalny zajęła by góra 10 min i było by auto które częściowo MOIM ZDANIEM wyszło by z działu wieś tuningu 😃


A ci się nie podobał również mój golf ? Oszty mendo jedna 😋
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 22:07   

Mały napisał/a:
Grzeszak nie powiem troszke mnie rozbawiłeś z tym poziomem 😆
Więc wole tego nie komentować😁

Ps. Napisze kulturalnie poczytaj wcześniejsze posty a na pewno doczytasz się co napisałem na temat silników kiedy jest wioska .

A co do pakowania rzeczy to fakt mogłem napisać że chodzi mi o skorupe auta ( karoserie )

Krzysztof tak jak wcześniej napisałem auto było spoko jechało i wgl. Ale ten grill i lampy były wiejskie i tyle bo ciągle drążymy temat bezsensu ( próbuje Ci wytłumaczyć to słowo co ono ma za znaczenie ktoś to wymyślił więc pisze Ci co ono oznacza )

A co do tego co ja zrobiłem z moich aut / auta możecie mówić że nie mam gustu że jest wiejskie że wstawiam damskie opony bo auto nie jedzie na niskich biegach ok przyjmuje do świadomości 😁 ale sie nie zapieram rękoma i nogami że tak nie jest o to w tym chodzi


A Ty ciągle swoje, normalnie jakbym TVP oglądał...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 22:47   

cimar napisał/a:
Kurde taki fajny temat mnie ominął ale, widzę jest już po burzy .

Hm ja miałem kiedyś wiejski tuning na golfie III
Ciemna maska i złote felgi .

No i co ? Mi się podobało :) a dupy się oglądały 😁

Dziękuję:)


Twój golf był przykładem wiejskiego tuningu ? to ja jakiś dziwny jestem bo ten Twój golfer był jednym z ładniejszych jakie znam.
Swoją drogą ktoś tak uważał, że on wiejski czy sam sobie tak wpisałeś ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 23:17   

Nie no wioski tam nie było, całkiem fajny i dobrze wyposażony, na zimowych złotych stalówkach trochę trąciło wioską, jakby chciał z golfa subaru zrobić 😂
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 29, 2017 09:51   

Krzysztof napisał/a:
cimar napisał/a:
Kurde taki fajny temat mnie ominął ale, widzę jest już po burzy .

Hm ja miałem kiedyś wiejski tuning na golfie III
Ciemna maska i złote felgi .

No i co ? Mi się podobało :) a dupy się oglądały 😁

Dziękuję:)


Twój golf był przykładem wiejskiego tuningu ? to ja jakiś dziwny jestem bo ten Twój golfer był jednym z ładniejszych jakie znam.
Swoją drogą ktoś tak uważał, że on wiejski czy sam sobie tak wpisałeś ?


A dzięki Krzychu :)
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Nie Sie 20, 2017 22:18   

http://www.allegro.pl/Sho...item=6914964571
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 21, 2017 07:39   

Marynarz napisał/a:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6914964571


15 lat temu ogarniam nagrody na zlotach samochodow tunungowanych ☺ a teraz mi tez sie nie podoba ☺
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12