autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Kupię] Gry Xbox 360
Autor Wiadomość
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Gru 31, 2018 00:17   [Kupię] Gry Xbox 360

jak w temacie kupie jakieś gry dla młodszego członka naszej rodziny na Xbox 360.. gry "powiedzmy dla maxymalnie 10-12 latka.." :mrgreen: (np mam takie GTA.. ale on jest jeszcze na to za młody :-P )

jakby coś komuś zalegało - proszę o info..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sty 01, 2019 13:56   Re: Gry Xbox 360

conpress napisał/a:
jak w temacie kupie jakieś gry dla młodszego członka naszej rodziny na Xbox 360.. gry "powiedzmy dla maxymalnie 10-12 latka.." :mrgreen: (np mam takie GTA.. ale on jest jeszcze na to za młody :-P )

jakby coś komuś zalegało - proszę o info..


Na GTA jest za młody? Mój 2 latek w to śmiga :)
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Sty 03, 2019 19:18   Re: Gry Xbox 360

grzeszak napisał/a:
conpress napisał/a:
jak w temacie kupie jakieś gry dla młodszego członka naszej rodziny na Xbox 360.. gry "powiedzmy dla maxymalnie 10-12 latka.." :mrgreen: (np mam takie GTA.. ale on jest jeszcze na to za młody :-P )

jakby coś komuś zalegało - proszę o info..


Na GTA jest za młody? Mój 2 latek w to śmiga :)


nie wiem co on robi w tym GTA.. może tylko "jeździ.." poniżej przykład na co można było się natknąć w tej skąd inąd zarąbistej grze.. ;-) https://youtu.be/yYbrUCNyWRE?t=182 - po prostu na razie niech se pyka w Minecrafty jakieś a nie ogląda wirtualne cycki :mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11