autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[NIEDZIELA] Spot BMW Klub Grudziądz
Autor Wiadomość
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Cze 11, 2019 08:27   

Zaprosił nas a następnie się nie pojawił.
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto Cze 11, 2019 12:24   

Hej, przepraszam za brak mojej obecności nie dałem rady czasowo a naprawdę chciałem być, uwierzcie chce mieć czas dla swoich bliskich, zrezygnowałem z pracy od Lipca działać będę już sam bez wsparcia gdyż myślę że własne wartości są ważniejsze od pieniędzy, zmęczyła mnie już gonitwa za pieniędzmi przez ostatnie lata osiągnąłem wszystko co chciałem jeśli chodzi o kwestię zawodową teraz czas odpocząć i żyć, są tematy o których nie chce się mówić na forum tematy rodzinne w których u mnie dużo się zmieniło szczególnie po śmierci mojej mamy oraz choroba z którą się męczę przez co też wykończony jestem psychicznie, czasem trzeba dokonać wyboru. Może nie jest do końca tak że z motoryzacją się rozstaje bo pod domem mam swój zbiór aut jednak chce kupić teraz jedno typowo na co dzień ale też coś co da mi trochę frajdy z jazdy a będzie bardziej użytkowe dla mnie i rodziny. Myślę że spotkamy się jeszcze nie raz bo jednak chce teraz mieć czas na przyjemności a spotkania z wami do takich należą więc mam nadzieję że odwdzięczę się wam za moją nieobecność u nas. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przybycie w moim imieniu i całego klubu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12