autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Audi S4 b6 by Lincoln
Autor Wiadomość
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Lut 08, 2022 03:27   

fajnie, że rozmowa toczy się o aucie :D
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lut 08, 2022 09:42   

OSKA napisał/a:
fajnie, że rozmowa toczy się o aucie :D
a co nie jest :) ja tu bronię tego, że każdy sam podejmuje decyzję za siebie i nie należy negować wyboru rodzaju napędu toć niech każdy zdecyduje po swojemu i nie mi oceniać cz dobrze czy źle.
Tak samo z samochodami jednemu pasuje taki drugiemu inny tu tak samo nie neguję i nie oceniam. Tego poglądu bronię.

A ponieważ na forum nic się nie dzieje to chociaż kilka postów powstało :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Lut 14, 2022 00:27   

Krzysztof napisał/a:
toć już dawno powiedziałeś, że ty chodziłeś do dobre szkoły skoro nasza wiedza jest odmienna w temacie gospodarki, podatków, itp. to oznacza, że ja w Twoich oczach do złej to po co Ci jej nazwa :P


I dalej monolog o dupie marynie, czyli szkół nie znamy dalej, ale wiemy że kiedyś gdzieś coś napisałem, ale bez konkretnego odnośnika...

[/quote] skoro uważasz, że wybranie awd to ograniczony światopogląd to cóż :) [/quote]

Kompletnie nie zrozumiałeś. Pisałem że wcześniej nie musiałeś mieć rodzinnego auta w AWD, a teraz już tak, więc albo nie jeżdziłeś dobrym AWD - czyt ograniczona wiedza/pole widzenia, albo zacząłeś się bać jeździć z rodziną innym autem niż AWD - zmiękła Ci "faja" po 40.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lut 14, 2022 12:31   

Lincoln napisał/a:
Kompletnie nie zrozumiałeś. Pisałem że wcześniej nie musiałeś mieć rodzinnego auta w AWD, a teraz już tak, więc albo nie jeżdziłeś dobrym AWD - czyt ograniczona wiedza/pole widzenia, albo zacząłeś się bać jeździć z rodziną innym autem niż AWD - zmiękła Ci "faja" po 40.


chyba coś Ci się pomyliło w tym co piszesz :)

Tak ogólnie działa Świat człowiek próbuje różne rzeczy i co mu pasuje bardziej od starego to potem już nie chce sobie pogorszyć a polepszyć. Nie rozumiem co tu dziwnego. A jeszcze by się wydawało, że człowiek co próbuje różne inne rzeczy nowsze to raczej ma nieograniczony światopogląd a ten co ma ograniczony się uprze na jedno rozwiązanie i nie chce próbować innych.

Dodam kiedyś moja żona jeździła autem z manualną skrzynią biegów a od czasu automatu manuala nie chce oglądać. By ludzie robili tak, że nie będą próbować innych rzeczy to byśmy nadal w jaskiniach siedzieli.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11