autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Śro Sty 19, 2011 15:16
Kurakao Chicken
Autor Wiadomość
bartasVW
Kierowca kat. B


Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 316
Skąd: Koteże
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 01:12   

tak to jest w budynku BP jak sie wjezdza na CPN to widać na szybie to logo ;)

Huragan napisał/a:
a ja zdechłych kurczaków nie jadam :) Mooże maja colę to chociaz tyle dobrego ;)


zupy i dania obiadowe tez są ;) a no i Cola tyż :razz:
Ostatnio zmieniony przez bartasVW Czw Sty 06, 2011 01:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 01:23   

Bo byłem już na BP a kurcze tego nie widziałem dlatego się zdziwiłem, no nic faktycznie trzeba dupsko ruszyć i wciągnąć kuraka póki gorący :D
_________________

 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 01:28   

Byłem dzisiaj ;) Zjadłem kanapkę o nazwie "Zanger", czyli tak jak Zinger w KFC. Wielkość - może być. W smaku średnio, kurczak taki bez smaku... panierka nie jest jak w KFC. Ale bułka świeża i chrupiąca nie z mikrofali. Ogólnie zdecydowanie lepsza miejscówka na spoty, niż Sisi na Lotosie.

W piątki i soboty otwarte do północy. (0:00)
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Sty 06, 2011 01:35   

Ooo to ważne info że do północy jest otwarte, można zrobić z tego klubową knajpę jak się postaramy i będziemy tam częściej :)
_________________

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pią Sty 07, 2011 20:05   

oby nie było zapiekanek i sosów białych jak w Sisi.. ble :roll:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Sob Sty 08, 2011 12:29   

ehheheheh nie lubisz białych sosów Daria ? oczywiscie mowa o tych z si si
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 23:09   

Karol napisał/a:
Byłem dzisiaj ;) Zjadłem kanapkę o nazwie "Zanger", czyli tak jak Zinger w KFC. Wielkość - może być. W smaku średnio, kurczak taki bez smaku... panierka nie jest jak w KFC. Ale bułka świeża i chrupiąca nie z mikrofali. Ogólnie zdecydowanie lepsza miejscówka na spoty, niż Sisi na Lotosie.

W piątki i soboty otwarte do północy. (0:00)


kilka dni temu zamówiłem też taką kanapkę oraz moja zona kanapkę jarską było całkiem zjadliwe, w sensie bułka ok a reszta jak pisze Karol,

Dzisiaj natomiast zamówiliśmy kubełek frytki tak że były niby stripsy, nóżka, i cos tam jeszcze, generalnie jeżeli takie ma tam być jedzenie zawsze do proponuję przenieść do działu odradzamy,

niech może jeszcze ktoś tam pojedzie wypróbować bo jak na moje i frytki i te kurczaki to porażka
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
francbmw5
Maniak Resoraków
Usługi dekarskie



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 100
Skąd: Stg Dąbrówka
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 23:15   

jedzenie w smaku jest mdłe to fakt, właściciel lokalu został już poinformowany (sporo osób narzeka) jestem ciekawy czy bedzie poprawa
_________________
P.U.H. Rem-Dom
Usługi Ciesielsko-Dekarskie
 
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 23:51   

Krzysztof napisał/a:
Karol napisał/a:
Byłem dzisiaj ;) Zjadłem kanapkę o nazwie "Zanger", czyli tak jak Zinger w KFC. Wielkość - może być. W smaku średnio, kurczak taki bez smaku... panierka nie jest jak w KFC. Ale bułka świeża i chrupiąca nie z mikrofali. Ogólnie zdecydowanie lepsza miejscówka na spoty, niż Sisi na Lotosie.

W piątki i soboty otwarte do północy. (0:00)


kilka dni temu zamówiłem też taką kanapkę oraz moja zona kanapkę jarską było całkiem zjadliwe, w sensie bułka ok a reszta jak pisze Karol,

Dzisiaj natomiast zamówiliśmy kubełek frytki tak że były niby stripsy, nóżka, i cos tam jeszcze, generalnie jeżeli takie ma tam być jedzenie zawsze do proponuję przenieść do działu odradzamy,

niech może jeszcze ktoś tam pojedzie wypróbować bo jak na moje i frytki i te kurczaki to porażka



również byłem i prawie pochciwiłem się na kubełek skrzydełek 15x
na szczęście wybrałem kubełek kurakao i tylko smakowały mi stripsy, a jak posmakowałem skrzydełek to przy drugim cofnęło mi się i kurak powędrował do kosza. Przez 2 dni żołądek mnie bolał- eh miałem nadzieje że choc troszkę będzie smakowac jak w kfc a tu rozczarowanie :cry:
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie Sty 16, 2011 23:56   

uuu niedawno otwarte i już takie opinie ? to nie wróży sukcesu, chyba że zrobią otwarte całą dobę jak na wylocie na Chojnice :P
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 01:27   

byłem.. popatrzyłem na kurczaki na talerzach/kubełkach ludzi w środku - zamówiłem burgera..

i to by było na tyle... po tym jak zmielone do bólu jakiś twór przypominający mięso ogrzane do niebotycznych 45 stopni (fahrenheita, nie celcjusza!!) - wypadł mi na glebę.. wcale nie żałowałem...


..i to by było na tyle
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 02:04   

Z tego co czytam i sam zauważyłem to raczej w złym miejscu jest ten temat bo to jest dział Polecamy a jednak słabo to widzę z poleceniem tej żenady a 'la kej ef si :mrgreen:
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12