autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Komis - zblewo
Autor Wiadomość
canoe22137
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: pelplin
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 17:28   Komis - zblewo

Witam,

Za niedługi czas będę kupował coś w stylu sharana oraz drugie coś albo octavia kombi albo santa fe.
Ponieważ nie mam za dużo czasu na jeżdżenie do niemiec, chciałbym upolować coś lokalnie.
Nie nastawiam się na najtańszy zakup, ale zależy mi na autentycznym przebiegu oraz na nietłuczonym samochodzie.
Mieszkam niedaleko Zblewa. Czy są w okolicy jakieś porządne autokomisy (także starogard), ew znacie kogoś, kto uczciwie sprowadza autka na zamówienie.
Oglądałem oferty autohandli w zblewie (na razie w necie) i tam jedne w opisie mają przebieg gwarantowany, drugie już nie ( nawet u tego samego handlarza). Niektórzy maja też napisane "u nas kupujesz prosto od właściciela". Niby jak, jak auto z niemiec, umowa na niemca?
Masakra.
Czy możecie mi polecić jakis punkt, ew osobe?
Pozdrawiam, canoe
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 17:47   

canoe22137 napisał/a:
Czy są w okolicy jakieś porządne autokomisy (także starogard)


Nie.
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 18:11   

Jak bys chciał octavie kombi w gazie, to wiem kto ma zadbana octawie na sprzedaż.
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
broj83
Kierowca kat. B



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 288
Skąd: GST
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 19:04   

canoe22137 napisał/a:
Czy są w okolicy jakieś porządne autokomisy (także starogard), ew znacie kogoś, kto uczciwie sprowadza autka na zamówienie.

Nie ma takich komisów ani uczciwych handlarzy autami. Po prostu nie mieli by wtedy interesu (zarobku) w tym.
Wszystkie auta po przekroczeniu magicznej lini zwanej granicą odwiedzają punkt korekty liczników :D
Jedyne co możesz zrobić to zaopatrzyć się w tester/miernik lakieru plus urządzenie diagnostyczne komputer/tester diagnostyczny do danej marki auta plus dobra latarka i w własnym zakresie auto sprawdzić, a jeżeli właściciel auta nie zgodzi się na pomiar lakieru lub diagnozę komputerową auta to znaczy że ma coś do ukrycia - proste i lepiej odpuścić sobie to auto :roll:
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to jedziesz zbyt wolno”
(Sir Stirling Moss)
Bo nie prędkość zabija,tylko jej gwałtowna utrata :evil:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 19:05   

autokomisy starogardzkie sa znane w calej Polsce i raczej ze zlej strony. Osobiscie nic nie kupilem jeszcze w Starogardzie jednak moj brat kupil VW polo i jest zadowolony. Najlepiej auto sprawdzic ewentualnie poszukac komisow z bardzo dlugimi tradycjami. Powodzenia
Jak dasz temat w zakup kontrolowany czego dokladnie szukasz to kilka ciekawych proppzycji koledzy z forum moga pozzukac.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Maj 07, 2014 20:50   

broj83 napisał/a:
Wszystkie auta po przekroczeniu magicznej lini zwanej granicą odwiedzają punkt korekty liczników


nie wszystkie, sam z polecenia czasem latam po auta i istnieja oczywiscie samochody sprowadzone w ktorych przebieg jest maly a co za tym idzie faktyczny.
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 00:26   Re: Komis - zblewo

canoe22137 napisał/a:
Witam,

Za niedługi czas będę kupował coś w stylu sharana oraz drugie coś albo octavia kombi albo santa fe.
Ponieważ nie mam za dużo czasu na jeżdżenie do niemiec, chciałbym upolować coś lokalnie.
Nie nastawiam się na najtańszy zakup, ale zależy mi na autentycznym przebiegu oraz na nietłuczonym samochodzie.
(..)


pytanie czego naprawdę oczekujesz.. zapomnij o przysłowiowych "igiełkach" bo te są tylko w salonach, a używane kosztują tyle co te w salonie.. co ciekawe w ostatnich numerach MOTORU, poszukiwali Passata B5.. i w PL i za granicą.. a kilka numerów temu w AutoŚwiecie bodajze kupowali Audi A4 za granicą.. warto się z tymi artykułami zapoznać.. gorąco polecam..
pogadaj z ludźmi co się zawodowo tym zajmują (osławieni handlarze), powiedz czego chcesz, powiedz jaki masz budżet - myślę że też takie auto Ci znajdą (polecam tych co zajmują się tym osobiście i mają doświadczenie w sprowadzaniu podobnych wartościowo aut) ..a prowizja dla nich w wysokości 5-10% wartości auta powinna sprawić że i wilk będzie syty i owca cała..

(jakby co - moge podesłać na priv parę namiarów)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 01:16   

Mój chrzestny ma komis na Zblewskiej, Euro się nazywa. Furki ma całkim przyzwoite, sprowadza je z Danii, czasem z nim jeżdzę.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 02:10   

Jaca! napisał/a:
(..). Furki ma całkim przyzwoite, sprowadza je z Danii, czasem z nim jeżdzę.


to mnie zawsze interesowało..
- ceny nowych aut w Danii vs reszta Europy
- ceny aut używanych w Danii vs reszta Europy..
.. a komisy pełne aut z kraju Andersena i Egona Olsena..

dopiero uważna ocena stanu powłok metalowych i innych blacharskich elementów aut z Danii zaczyna dużo tłumaczyć m.in atrakcyjne ceny jak i samą ilość w komisach aut z wlepką DK na klapie..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 22:40   

Fakt, np zgnite C-maxy dziesięciolatki czy też mazdy 6 to norma..

Kuzyn miał taki przypadek, że Duńczyki przestawili licznik w E-klasie do przodu o prawie 100tys jak sie okazało. Powód? U nich w kraju są dopłaty od państwa za to że sie sprzedało taki pojazd z duzym przebiegiem, bo nieekologiczny, wyeksploatowany itd etc.

Poza tym wpisują przebiegi w briefie w Danii od niedawna przez co mniej "korygują" stan handlarze z Polski.
_________________
Forza Italia!
 
 
 
canoe22137
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: pelplin
Wysłany: Czw Maj 08, 2014 23:30   

Dzięki wszystkim za info.
Conpress, czy mógłbyś mi na priva rzucić namiary tych osób?
Jak będę już bardzo blisko zakupu to się znów odezwę:-).
Pozdrawiam wszystkich!,
canoe
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Maj 11, 2014 18:22   

Uczciwy komis w STG? Nie istnieje tak samo jak UFO:) czasem jeżdżę do Niemiec i wracając wyprzedzam te wszystkie lawety na numerach GST...
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Maj 14, 2014 20:45   

Jankes napisał/a:
canoe22137 napisał/a:
Czy są w okolicy jakieś porządne autokomisy (także starogard)


Nie.

x 2

w Skórczu gościu sprowadza samochody z Belgii w miarę przyzwoitych cenach
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Czw Maj 15, 2014 13:12   

Razu pewnego byłem świadkiem jak razu pewnego "właścicel jednego autohandlu w Starogardzie" wlał 2 MotoDoktory do Saaba bo klepał na zaworach jak Fiesta więc radziłbym popatrzeć na tzw. handlarzy detalicznych- pod Klienta. Zależy jeszcze co chcesz kupić. Grunt to miernik pomiaru lakieru, sprawne oko i założenie że tego auta nie kupisz (pewien mądry człowiek mi to powiedział :mrgreen: )
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11