autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep "Japparts'" w STG na aleji niepodległośći 1
Autor Wiadomość
granat1
Kierowca kat. A
??



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 168
Skąd: ze wsi
  Wysłany: Pon Lut 28, 2011 20:43   Sklep "Japparts'" w STG na aleji niepodległośći 1

polecam usługi tego sklepu z wiadomych powodów, ale nie tylko również dlatego że jest tam swój człowiek, a kto to sami spr :wink: pozdro

http://www.japparts.pl/ o to link do wiadomości o firmie
części do samochodów japońskich jak i koreańskich również zachodnich
filia jest świeżo otwarta w miejscu po sklepie monopolowym http://www.google.pl/sear...gard+gd&spell=1 to chyba wszystko dodam że jestem bardzo zadowolony z tej sieci :mrgreen:
_________________
pozdro dla każdego... 4fun przede wszystkim
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Lut 28, 2011 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 20:47   

co to za sklep...?
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
granat1
Kierowca kat. A
??



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 168
Skąd: ze wsi
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 20:51   

motoryzacyjny głównie częsci do japońców :mrgreen: ale nie tylko
_________________
pozdro dla każdego... 4fun przede wszystkim
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 23:04   

proponowałbym uzupełnić więcej danych odnośnie sklepu jak nie możesz edytować to napisz w kolejnym poście a ja to poprawię potem,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lut 28, 2011 23:41   Re: Sklep "Japparts'" w STG na aleji niepodległość

granat1 napisał/a:
polecam usługi tego sklepu z wiadomych powodów, ale nie tylko również dlatego że jest tam swój człowiek, a kto to sami spr :wink: pozdro


jakie sklep oferuje "usługi'?? asortyment na pewno jakiś... ale te usługi..

hmm Elchupak - jakie tam oferujecie usługi? :razz:

z sieci sklepów Japparts korzystałem już kilka lat temu w 3mieście.. teraz już większość sieci oferuje szeroki asortyment do japońców.., z tym że w tych pozostałych gorzej z fachowym personelem, którego mam nadzieję w nowym oddziale Japparts nie zabraknie ;-)

Powodzenia chłopaki!

(jak dla mnie, to będzie ciekawiej jeśli chodzi o konkurencję na części do japońców.. :-D )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ten Zły Tomek
Kierowca kat. B


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 274
Skąd: z garażu
Wysłany: Czw Mar 03, 2011 13:47   

A więc tak:
Usług to raczej żadnych nie oferujemy, no chyba, że jakieś głupie wycieraczki pomóc wciśnąć :wink: :mrgreen:

Asortyment częsci do wszystkich do wszystkich carsów, a specjalizacja kitajcowozy.
Oczywiście dla klubowiczów stosowny rabat :wink:

Kontakt, co by łatwiej było:
tel 587550186
@: starogard@japparts.pl
GG 7584800

I małe sprostowanie: Al. Niepodległości 7, nie 1
_________________

 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 31, 2011 17:05   

POLECAM!!! W końcu w STG sklep,gdzie nie trzeba szukać 15 minut części w katalogach,w których nie zawsze wszystko jest ujęte.Póki co dostałem dobry rabat na łożysko i nie muszę ganiać do trójmiasta.
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Lis 03, 2012 00:33   

Również polecam po zapytaniu przez gg dowiedziałem się w 5 minut o dostępności towaru i przedstawionych mi zostało kilka zamienników w różnych cenach . Ceny znośne do mojej mazdy prawie wszystko na miejscu i nie trzeba czekać tygodnia zanim przyjdzie z allegro :)
 
 
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Gru 10, 2014 23:10   

A ja muszę odradzić, ostatnio byłem się tam pytać o kilka części do mazdy mojej kobiety to gadali ze mną jakby za karę, bardziej interesowało ich to co jest na monitorze pc, pasjans ? :twisted: jak zapytałem o cenę uszczelki pokrywy zaworów i powiedziałem że interesuje mnie tylko oryginał to zaczęli marudzić że musieliby dzwonić do serwisu, sprawdzać dostępność itd ... a co mnie to obchodzi ? Niech bierze telefon i dzwoni, przyszedłem się zapytać to klient nasz Pan, ostatecznie się nie dowiedziałem i zamówiłem graty z neta.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13