autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
VW Golf - fakty, opinie, uprzedzenia
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 15:19   

sebeq, ten filmik to kwintesencja moich wypowiedzi na temat fachowego i gustownego tuningu VW.Czarne Corrado było wręcz ideałem jak dla mnie :) Kurcze jeszcze zmienię orientację na germańską :lol: ;) Żarcik, do tych VW nie mam zastrzeżeń :)
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 16:34   

Corrado ładnie się prezentuje ostatnio byłem na giełdzie i oglądałem parę sztuk a w oko i tak mi wpadła najbardziej A 4 :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 16:40   

Corrado sa brzydkie, wyglada jak napompowany i jednoczescie splaszczony Golf zwei. osobiscie z tych a'la coupe najbardziej mi sie podoba Scirocco II. kolega kiedys mial z silnikiem 1.8. piekna "rakieta"
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 19:08   

Corrado G60 z kompresorem to jest zajebista furencja której sam bym się nie powstydził i nawet znaczka VW bym nie ukrywał aż tak :D ;)
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 23:11   

mi najbardziej z VW podoba się scirocco I takowe posiadałem kiedyś z 78 roku :D auto po prostu uwielbiałem :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 23:14   

Co do VW dziś widziałem zielonego paska w STG uśmiałem się po pachy zimno jak cholercia a gość otwarte okno zimny łokieć :mrgreen: passek zderzaki po samą ziemie :twisted:
i muzyczka pełną parą chciałem nagrać filmik ale zielone się zapaliło i musiałem jechać :sad:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 11:58   

Tuptus dobrze zauwazył: "ala" coupe, bo sorry, ale teraz z prawie każdego kompakta producenci chcą zrobić coupejke, a wiadomo jak ma wyglądać (np prelude, bmw 3 e46 i e92 itd), to na pewno nie jest hatchback (czy jak to tam sie pisze) np nowe scirocco ktore na siłę się lansuje jako coupe...
Bushido G60 to kicha po całości, katarstrofany pomysł z ta spreżarką, bardzo słabo trzymają moc (jak kazdy wiekszy silnik VW z tego okresu)
Zgadzam się, że tuning golfa to słabiutki pomysł, bo nie wazne ile włożysz plnów to i tak na większości nie zrobi wrażenia, a jego uzytkownikom często tak bardzo na tym zalezy..
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Śro Mar 03, 2010 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 12:06   

cimar napisał/a:
Co do VW dziś widziałem zielonego paska w STG uśmiałem się po pachy zimno jak cholercia a gość otwarte okno zimny łokieć :mrgreen: passek zderzaki po samą ziemie :twisted:
i muzyczka pełną parą chciałem nagrać filmik ale zielone się zapaliło i musiałem jechać :sad:


hehe kojarze tego typa, czasem nie wiem czy sie smiac czy plakac z takiego widoku :P
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 13:05   

A ja myślałem że dobrze lata bo buda nie wygląda na ciężką a dane papierkowe dobrze wyglądają no ale liczą się fakty a nie dane podawane hucznie przez producenta ;)
_________________

 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 10:09   

Apropos Golfa wczoraj coś mi się przypomniało jak na kiblu siedziałem :razz:

Nie znajdę tego pewnie nigdy już ale kiedyś widziałem skan takiej rozmowy z forum chyba www.golf.pl

[us1] Panowie ratunku, mój golf po odpaleniu strzela, prycha i nie jedzie, silnik to 1.8 coś tam.....((tu dalszy opis usterki))
[us2] Szanowny Panie to jest forum sportu Golf
[us1] Ale mój golf to wersja sportowa
[us2] Sportu, gry gdzie się piłeczki do dołków wbija przy pomocy kijów.. nie sportu samochodowego
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Mar 06, 2010 15:38   

dobre dobre
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 00:16   

to pewnie typ czlowieka jak u nas na forum - zarejestrowac sie i od razu do dzialu GIELDA :D
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 00:27   

tuptus napisał/a:
to pewnie typ czlowieka jak u nas na forum - zarejestrowac sie i od razu do dzialu GIELDA :D


zaproponowałem by w off topic założyć temat buras miesiąca i tam wstawiamy ludzi co od czasu rejestracji do czasu wstawienia tematu w dziale Giełda sa na forum w sumie 4 minuty i tyle ich widzieli :D

Co do VW pewnie więcej ludzi można się przyczepić z uwagi na masę ludzi co jeżdżą VW,

kiedyś czytałem jak ktoś pisał czy może wlać olej z silnika kolegi bo u siebie ma czerto letni a kolega ma tylko roczny :D w sumie dobrze świadczy o samochodzie bo skoro silnik jeździl cztery lata na oleju i nadal nie było problemu to rewelacja :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Nie Mar 07, 2010 00:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 18:39   

III DO KITU wszystko TRZESZCZY i DRGA
_________________

 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 19:40   

wald30 napisał/a:
III DO KITU wszystko TRZESZCZY i DRGA


Jeżdżę parę lat i na to nigdy nie narzekałam, słyszałam że to szybciej w IV.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13