autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wybieramy dzień spotów co dwa tygodnie

W jaki dzień mają być spoty co dwa tygodnie
poniedziałek
0%
 0%  [ 0 ]
wtorek
0%
 0%  [ 0 ]
środa
0%
 0%  [ 0 ]
czwartek
0%
 0%  [ 0 ]
piątek
50%
 50%  [ 9 ]
sobota
50%
 50%  [ 9 ]
niedziela
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Autor Wiadomość
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 12:31   

Myślę że podział raz piątek raz sobota jest najlepszy przynajmniej każdy ma możliwość przyjechać i się nie wykręcać że nie psuje :P
_________________
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 13:00   

Popieram Marzenę ;)
_________________

 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 16:52   

też jestem tego zdania co Marzena w miesiący są dwa spoty jeden w piatek a nastepny w sobote i tak na zmiane to może byc dobre rozwiązanie :smile:
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Mar 03, 2010 22:24   

dla mnie też moze byc tak jak Marzena proponuje
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 21:08   

może i to jakiś kompromis..

gdzie przykładowo spotkania odbywałyby się w
pierwszy piątek miesiąca i dwa tygodnie pozniej w sobote..

(aczkolwiek - wolalbym piatki - gdyż w soboty to albo zawsze jakiś wyjazd, jakaś imprezka.. albo siedzę cały dzień w garażu.. ;-) )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 22:05   

Huragan napisał/a:
dla mnie też moze byc tak jak Marzena proponuje

To pomysł Krzysztofa, ja tylko się z tym zgodziłam :D
_________________
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 22:06   

myślę, że raz na dwa tygodnie można się wyrwać choćby na 30min.... i na przykład małego lub synka wykąpać raz wcześniej :wink: albo zrobić dzień dziecka i umyć w sobotę :razz:
ale pomysł, że raz piątek raz sobota też mi się podoba.... jeśli chodzi o godz. to 20:30 jak najbardziej... a ciemno będzie tylko zimą... a że dzień mamy już coraz dłuższy...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 22:59   

SLIVKA napisał/a:
myślę, że raz na dwa tygodnie można się wyrwać choćby na 30min.... i na przykład małego lub synka wykąpać raz wcześniej :wink: albo zrobić dzień dziecka i umyć w sobotę :razz:
ale pomysł, że raz piątek raz sobota też mi się podoba.... jeśli chodzi o godz. to 20:30 jak najbardziej... a ciemno będzie tylko zimą... a że dzień mamy już coraz dłuższy...


juz nie mogę się doczekać spotów z czasówkami :D mam nadzieję że Huragan zrobi ten swój samochód :D będzie zabawniej :D no i kto ma słupki :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Mar 04, 2010 23:15   

Krzysztof napisał/a:
SLIVKA napisał/a:
myślę, że raz na dwa tygodnie można się wyrwać choćby na 30min.... i na przykład małego lub synka wykąpać raz wcześniej :wink: albo zrobić dzień dziecka i umyć w sobotę :razz:
ale pomysł, że raz piątek raz sobota też mi się podoba.... jeśli chodzi o godz. to 20:30 jak najbardziej... a ciemno będzie tylko zimą... a że dzień mamy już coraz dłuższy...


juz nie mogę się doczekać spotów z czasówkami :D mam nadzieję że Huragan zrobi ten swój samochód :D będzie zabawniej :D no i kto ma słupki :D

Za słupki będą robić klubowicze :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Pią Mar 05, 2010 09:36   

słupki ma mateuh
_________________
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:21   

więc wybrano i wspólnie ustaliliśmy raz piątek raz sobota, mam nadzieję że zawsze się ktoś znajdzie i wpisze że spot jest - wg ankiety teraz wpisał Bartek sobota następny ktoś wpisze piątek,
Można by jeden temat założyć ale uważam że niech każdy spot jest oddzielnym tematem bo zawsze ktoś jakieś zdjęcia wstawi będzie do czego wracać

Godzina jak widzę wszystkim pasuje 20,30 mam nadzieję że nie jest to robione specjalnie pod moja osobę bo nie zawsze pewnie będę mógł być ale godzina tez ustalona 20,30

SPOTY RAZ W SOBOTĘ RAZ W PIĄTEK GODZINA 20,30 NA PRZECIWKO EMPIKU
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
patka
Maniak Resoraków


Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 98
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 15:26   

godz 20:30 w soboty i piatki???czy tylko o piatek chodzi z ta godzina...bo soboty mozna np na 17..
_________________
alfa romeo 155
 
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 18:36   

Krzysztof a może zrobic jeden temat SPOTY a w nim już typowo np. PIĄTEK 5.03 i w tym jakiś foty komentarze odnośnie danego spoty i dalej nastepny SOBOTA 20.03 i tak dalej co Ty na to :?: :?: :?: :?:
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 19:00   

..myślę że przydałby się w menu głównym - jakiś baner - informujący o najbliższym spocie..

a każdy spot - niech jest jako oddzielny temat, jest jakaś wtedy chronologia, a i łatwo do historii wrócić..

no chyba że regularne, co dwutygodniowe spoty - spowodują mniejszą aktywność forumowiczów w opisywaniu tych zdarzeń.. wtedy proponuję tematy typu:

spoty marzec 2010
spoty kwiecień 2010
spoty maj 2010
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Mar 16, 2010 23:00   

wydaje mi się że nasz serwer nie odczuje specjalnie tych paru tematów więcej, trzeba tylko kogoś zrobic odpowiedzialnym za to by zawsze dawać temat i go przyklejać,

prosze też niech ktoś założy temat co do godzin spotów by nie było w zbyt wielu tematach podobnych rozmów,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14