autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karol
Sob Kwi 10, 2010 03:08
Spotkanie 9 kwietnia 2010

Czy zaszczycisz nas swoją obecnością na spocie?
Tak oczywiście z wielką chęcią
28%
 28%  [ 10 ]
Nie obawiam się że muszę odmówić
14%
 14%  [ 5 ]
Nie jestem pewien ale dam znać
14%
 14%  [ 5 ]
TAK jedziemy do Mc Donalda
14%
 14%  [ 5 ]
NIE jedziemy do Mc Donalda
28%
 28%  [ 10 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 35

Autor Wiadomość
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:34   

Bushido napisał/a:

Nie olałem tylko się spóźniłem(..)


SPOT - piątek 9 kwietnia, godz. 20.30

o 21.30 - wszyscy się rozjechali - Ciebie nadal nie było... (a może więc zapomniałeś 2 tygodnie temu przestawić zegarek???) :twisted:


Bushido napisał/a:
(...) pozostałem z ludzmi którzy zostali w stg bo o wyjeździe do tcz nie widziałem nic by było ustalane jak wyjeżdżałem (..)

:???: ..masło maślane, a pomidorowa z pomidorów...
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:40   

conpress napisał/a:
Bushido napisał/a:
(...) pozostałem z ludzmi którzy zostali w stg bo o wyjeździe do tcz nie widziałem nic by było ustalane jak wyjeżdżałem (..)

:???: ..masło maślane, a pomidorowa z pomidorów...


No i wychodzi czytanie ze zrozumieniem :roll:

Pomagałem koledze z przerzuceniem silnika i uznałem to za ważniejsze niż bycie punktualnie na spocie które są regularne, bo wyjść w połowie roboty to chyba nie za bardzo :P
_________________

 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:41   

Bushido.... sam chciałeś jechać do Mac'a, na początku tematu pisałeś o tym, więc na spocie padła propozycja ... chyba nic w tym nowego.

A po drugie spóźniony to był Krzysztof, ale jakoś się ze wszystkimi widział i nawet do Tczewa z nami wyskoczył. A nasze auto jako jedne z ostatnich wyjeżdżało z rynku (czyli z miejsca ustalonego na spotkanie) i jakoś ciebie tam nie widzieliśmy.

Teraz się okazuje, że drugi spot był koło Carrefour... nieładnie... szkoda, że tylko dla wybrańców. Gdyby wszyscy o nim wiedzieli, to pewnie nie byłoby wypadu do Tczewa tylko na parking Carrefour.

S A B O T A G E i tyle!!!
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:41   

Z ankiety wynikało że nie jedziemy do mc donalda. Mówiliśmy wyraźnie ze nie jedziemy ale tez nie chciało nam sie jechac do domu wiec chyba mamy prawo sobie coś innego porobić?
Czy wybór Tczew albo do domu? :D

Chyba że mielismy udawac ze z wami jedziemy i zawinać sie za rogiem tak jak inni :D
W sumie to wy nas wykreciliscie bo ankieta stanowczo była na NIE Mc donald :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marzena Sob Kwi 10, 2010 02:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:45   

Oho jakaś grubsza sprawa się z tego kręci :mrgreen: Ciekawe co będzie dalej...


Pytanie: GDZIE JEST MIARODAJNOŚĆ ANKIETY ?

Wyraźna przewaga głosów była na to, że nie jedziemy do TCZ, ale wyszło inaczej...
Ostatnio zmieniony przez Karol Sob Kwi 10, 2010 02:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:47   

SLIVKA, przecież pisałem że na forum nie widziałem żadnych ustaleń że jedziemy do maka a wręcz z ankiety wynika że 10 osób głosowało PRZECIW wyjazdowi a nie za a to co sobie ustalicie na spocie na który się spóźniłem to już moja strata i tyle a po co to całe zamieszanie, kasę komuś wiszę czy co że tak tęsknicie ? :wink:

Drugi spot był dla spóźnialskim tak to nazwijmy i nikt nie musiał o nim wiedzieć ale woleliśmy go opisać bo było fajnie mimo że pewnie dużo straciliśmy ale to nasza strata,nasza wina,nasza bardzo wielka wina :lol:
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:49   

Kochani my jesteśmy na forum dla przyjemności a nie żeby wypominać jeden drugiemu ;)
Dajcie na luz każdy się dobrze bawił i o to chodzi. Po prostu następnym razem określamy się bardzo dokładnie. :wink:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:51   

Po raz pierwszy Cimar dobrze pisze :D ;)

Lepiej napiszcie jak tam było w Tczewie i co nas ominęło :)
_________________

 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:51   

cimar dokładnie tak jak piszesz : każdy się dobrze bawił . Ale trzeba przyznać rację że było 10 przeciw wyjazdowi do Tczewa a i tak w końcu pojechaliście , to po co takie ustalanie ??
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:54   

W sumie to nasz mini spot to na spontana wyszedł bo na początku był z nami tylko KArol na coli i chcielismy jechac do domu a potem Bushido dzwonił gdzie jestesmy no i tak to jakos samo wyszło. Nie ma na co się obrażać bo to planowane nie było nic...

To tak samo jak spotkam na mieście z forum jedna osobę i sie pośmiejemy to odrazu sabotaże ???????????
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marzena Sob Kwi 10, 2010 02:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:55   

10 tak 10 nie i wyszło masło maślane, hmm wszystko wina organizatorów :lol: :roll: nie ogólnie w temacie mało było poruszane co robimy dalej, Krzysiek coś tam proponował o płaczewie nic po za tym.
Do teraz mam przed oczami tą audice co goście otwierali drzwi i hamowali nogami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:56   

Bushido napisał/a:
a po co to całe zamieszanie, kasę komuś wiszę czy co że tak tęsknicie ?


po prostu nie było na spocie największej gaduły :razz: i nie było tak wesoło jak zawsze, nie było opowieści dziwnej treści... to wszystko. :grin:

aż jakoś tak dziwnie trochę ...
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:57   

cimar napisał/a:

Do teraz mam przed oczami tą audice co goście otwierali drzwi i hamowali nogami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Musisz cimer wypróbować :D
_________________
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 02:59   

SLIVKA napisał/a:
Bushido napisał/a:
a po co to całe zamieszanie, kasę komuś wiszę czy co że tak tęsknicie ?


po prostu nie było na spocie największej gaduły :razz: i nie było tak wesoło jak zawsze, nie było opowieści dziwnej treści... to wszystko. :grin:

aż jakoś tak dziwnie trochę ...


Ale Bushido cos mało gadal dzis chyba chory był czy cos :D
Szukał nowego auta no i tak znalazł super wózek pod Carefourem.. sprawdzali osiągi tego wózka itp... :D
_________________
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 03:00   

SLIVKA napisał/a:
Bushido napisał/a:
a po co to całe zamieszanie, kasę komuś wiszę czy co że tak tęsknicie ?


po prostu nie było na spocie największej gaduły :razz: i nie było tak wesoło jak zawsze, nie było opowieści dziwnej treści... to wszystko. :grin:

aż jakoś tak dziwnie trochę ...


Miło słyszeć że tęskniliście za Królem Offtopu (forumowego jak i konwersacyjnego) :D
No sorki, następnym razem otworzę stawkę ;)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15