autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat stylizacji aut
Autor Wiadomość
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 11:52   

Tjuning czy jak to się mówi błyszcząca choinka to raczej wieś auta z diodami itp.
Ja na tym filmie widzę tuning- dopieszczone auta na cacy :D . Poza tym na imprezę Wolfsgruppe VAG EVENT nie może wjechać byle kto z ulicy tylko wjeżdża się na zaproszenie i większość z nich wkładając duże pieniądze wątpię że jeździ 75 konnym ( tak jak ja :mrgreen: )
VAG EVENT to jedna z niewielu imprez na poziomie z vw.
Piszesz że ci ludzie żyją tylko po to aby się pokazać... a na wyścigach to co jeździsz anonimowo z torebką na głowie? :D

Jeden lubi to , drugi tuning i jest ok, każdy robi to co lubi.


P.S Mam nadzieję że pan bigor w końcu zabierze mnie na ten VAG Event :) hi hi ( i to nie jest wymuszenie :P
_________________
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:12   

Ja widzę Marzenka że ty jesteś zapalona zlotowiczka takich się chwali w klubie :mrgreen:
Ps. ja tam lubię błyszczące choinki ale bez przesadyzmów.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:20   

cimar napisał/a:

Ps. ja tam lubię błyszczące choinki ale bez przesadyzmów.


To nie błyszczące choinki tylko tuning! Jak to nie jest prawdziwy tuning to już nie wiem co to jest :)
cimar napisał/a:

Ja widzę Marzenka że ty jesteś zapalona zlotowiczka takich się chwali w klubie :mrgreen:


Ja uwielbiam zloty tuningowe :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Marzena Czw Kwi 01, 2010 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 15:12   

Ten filmik który przedstawił Sebeq to jest 100% TUNING a nie tjuning.Fullas mylisz pojęcia bo dla Ciebie tuning oznacza moc i polepszanie parametrów technicznych ale zapomniałeś że jest jeszcze coś takiego jak tuning wizualny.Na tym filmiku auta są na ogół bardziej dopieszczone niż zmodyfikowane gruntownie za co im się chwali że nie odwalili kichy.
Słowo tuning oznacza "podrasowanie" tzn. ulepszone/zmienione części oryginalne na niestandardowe.Nie ma tu żadnych szpojlerów,diod,siatexów itp.Nie powiem złego słowa a większości z tych auto bo wiadomo nie wszystkie podeszły mi do gustu ale nawet te co mi nie podeszły to i tak nie powiem że są to Vieś Wageny bo na to nie zasługują.
Wypowiadam się szczerze i obiektywnie bo dobry Golf to nie Gulf ;)
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 23:21   

Tuning w sumie odnosi się tylko do ulepszenia auta pod względem mocy (tak jeden kolega mnie tu na forum wyszkolił) a jak sie robi wizualnie to sie nazywa styling,

Nie zmienia to faktu ze golfik z filmiku jest bardzo dobrze zrobiony,

co do ludzi co pakują diody i siateksy itp. oczywiście pośmiać się można jednak nigdy tych ludzi nie będę obrażał to ich samochody i ich sprawa co tam sobie wymyślają, ich pieniądze, jednym się nie podoba (np. mi) a innym się podoba, jednak uważam że nie ważne w jaki sposób człowiek coś tam u siebie zmienia czy robi tandetę czy porządny projekt jeden i drugi kocha samochody to pewne a różnica często jest taka że jedna ma kasę a ten drugi po prostu nie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 23:39   

Ja tam jestem zwolennikiem seryjnie wyglądających niepozornych czarnych aut z diabłem pod maską :twisted:
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 20:39   

fullas a ty w ogóle masz auto ? :twisted: albo chociaż prawko :lol: ten filmik jest z imprezy Vag Event , tam przyjeżdżają tylko najlepsze VAG z Polski . Auto są bardzo szczegółowo porobione , nie tylko stylistycznie. I od razu widać że zadbane , nie wiem co jest pedalskiego w tym że ktoś ma mega zadbane auto .
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 00:47   

Nie mam prawka jeżdżę na rolkach po tacie :P on z kolei ma je po swoim a tamten po swoim i tak dalej i tak dalej. Wiadomo, tradycja musi być. Poza tym kocham swoją hulajnogę "2 WHEELS LED GTR" z diodami led w kołach i ekranem na rączce, która wyciąga kolosalną szybkość 12 i 3/4 km/h. Nic dziwnego skoro ma aż dwie nogi napędzające. Słyszałem jednak że ministerstwo chce wprowadzić kategorię H1 na tego typu pojazdy, także dla osób posiadających obie nogi będzie ono dostępne dopiero od 25 roku życia. Jest brawura, są i ograniczenia :grin:

Mnie się taki styling nie podoba bo jest robiony totalnie pod publikę i po to 'żeby coś wyrwać'. A może za dużo Szybkich i Wściekłych się naoglądałem i Need For Speed'ów nagrałem? Takie coś mi po prostu nie podchodzi ale to moje prywatne zdanie
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 11:22   

Nawet ja nigdy nie pojechałem VW że są pedalskie a podobno ja dyskryminuję niemieckie marki :mrgreen:
Wiesz Full te auta może mają 1.9 TDI pod maską i są mega dopieszczone ale ich właściciele mogą mieć super szybkie fury a właśnie te drugie auta bajerują wizualnie i faktycznie pod publikę,dla własnej radości lub po to by zdobywać sławę i nagrody.
Ale takie auta upiększają nasze drogi i fajnie spojrzeć na dobrze odpicowane auto wśród masy seryjnych aut, przeplatanych wiejskimi tuningami :)

Jak to moja babcia mówiła
"Jeden lubi słuchać Mozarta a drugi lubi jak mu nogi śmierdzą"- czyli każdy z nas lubi co innego i dla tego jesteśmy wyjątkowi,nawet ludzie co mają VW :lol: :wink:

P.S. Ja nie lubię Mozarta :lol:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Sob Kwi 03, 2010 11:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 12:36   

Ja do śmierdzących nóg nic nie mam :lol:
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 19:41   

Kłopot się pojawia jak ktoś kupuje spokojny, dobry samochód i chce z niego zrobić coś co się rzuca w oczy i ludzie się ogladają, czyli pedalskie kolory, naciag i mega gleba, na tym niestety kończy się zabawa... Popieram Fullasa, także szanuje szare myszki, a nie na siłe robiony szpan, ale to w większości kwestia charakteru..
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 22:35   

A ja nie mam nic do golfow i innych podobnych.Lubie siatexy itp. Lubie chrom i diody ale.. to wszystko musi byc wykonane akos normalnie .Jakies swiecące spryskiwacze to juz nie albo nakretki tablicy rej to juztez odpada -ale podswietlenie podwozia w 16tys kolorów sterowane kompem to juz cos .Nie mam nic przeciwko takim ludziom co jezdza dieslem 50kM ale maja gromade kasy utopiona w zawias pneumatyczny -lombo lub inne bajery wykonane estetycznie i ze smakiem.To moje zdanie i na razie nie mam zamiaru zmieniac.Nie mam teraz dostępu do danych gdzie mam fotki swojej pierwszej sierry ,ale jak bede mial to wkleje na forum-siatex,diody itd ale bardzo lubilem to co tam zrobilem i to auto
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 00:11   

Huragan napisał/a:
... Nie mam nic przeciwko takim ludziom co jezdza dieslem 50kM ale maja gromade kasy utopiona w zawias pneumatyczny -lombo lub inne bajery wykonane estetycznie i ze smakiem.To moje zdanie i na razie nie mam zamiaru zmieniac ...

Popieram to co napisał Huragan. Lubię dobry styling auta,mocno zglebowane auta i naciągnięte opony - nie robię tego dla szpanu tylko dla siebie , bo to lubię - czy przez to jestem jakiś gorszy czy co ??
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 00:15   

a ja nie mam tez nic przeciwko diodom w wentylkach :D każdy niech sobie robi co chce nie mi innych oceniać,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 10:26   

A ja nie wierze, że ktoś dla siebie robi mega twardy zawias, potem podskakuje na nierównościach jak piłeczka i gubi plomby, bo niby w jakim celu? Na pewno nie chodzi o poprawe właściwości jezdnych na naszych drogach, co jest głównym powodem obniżania i utwardzania aut.
W niedziele widziałem VW polo na pieknych BBS RS 16, cudowne fele, ale żeby pomalować środek na różowo, za to powinno sie łamać nogi najlepiej w kolanach...
Ostatnio zmieniony przez Lincoln Śro Kwi 14, 2010 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12