autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Polecam blacharstwo Brandt - Kokoszkowy
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański

Wysłany: Śro Cze 02, 2010 23:53   Polecam blacharstwo Brandt - Kokoszkowy

Uważam że pracę jaka wykonuje ten człowiek to mistrzostwo świata, zawsze jak korzystałem z jego usług byłem bardzo zadowolony.

tel. 502909026 lub 058 56 215 55

robiłem u niego jak kiedyś miałem VW scirocco, DU nubire, i teraz Dodga

prace wykonane we wszystkich auta na wysokim poziomie uważam że dobrze i nie drogo,

W dodge jednak miałem małą przygodę, a mianowicie - odbiór auta odbył się w taki sposób że Pan Brandt po mnie przyjechał po czym wsiadłem do samochodu i jak ruszyłem zauważyłem że coś tłucze z tylnego koła, oczywiście zawsze tak jest że fachowiec wmawia człowiekowi że tak juz było, ja byłem pewien że nie, po tym jak go odwiozłem i dojechałem do domu patrzę na koło że brakuje jednej nakrętki po czym jak wziąłem klucz okazało że się tyle koła nie były dokręcone, po dokręceniu kół stwierdzam że tłuczenia nie było, niestety padł w tylnym kole cylinderek i nie miałem hamulców co zmusiło mnie do zamówienia lawety i zawiozłem auto do Auto-Grama oni stwierdzili że cylinderek bł stary i to że padł akurat jak koła nie były dokręcone mogło być kwestią przypadku i zbiegu okoliczności, przyjąłem że tak jest a jego wymiana kosztowała mnie 150 pln,
Między czasie wykonałem telefon do Pana Banta i jak najbardziej przeprosił i powiedział że pokryje wszystkie szkody, więc zachował się dobrze dlatego mimo małego incydentu polecam jego usługi bo błędy wszędzie się zdarzają kwestia tylko jak zostaje załatwiona reklamacja.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 01:39   Re: Polecam blacharstwo Brandt - Kokoszkowy

Krzysztof napisał/a:
(...)
Między czasie wykonałem telefon do Pana Branta i jak najbardziej przeprosił i powiedział że pokryje wszystkie szkody, więc zachował się dobrze dlatego mimo małego incydentu polecam jego usługi bo błędy wszędzie się zdarzają kwestia tylko jak zostaje załatwiona reklamacja.


otóż to! takie zachowanie - jak najbardziej in-plus!! (..bo tak naprawdę to nie pierwsze auto o którym wiem, że wyjechało z niedokręconym kołem z tego warsztatu...)

..jednak co ważne - wszyscy klienci i tak tam wracają i to chyba już o czymś świadczy..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
granat1
Kierowca kat. A
??



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 168
Skąd: ze wsi
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 09:58   

czyli ten pan powinien umieścić tablicę na bramie "kół nie dokręcamy to nie wulkanizacja" :wink: :grin:
_________________
pozdro dla każdego... 4fun przede wszystkim
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański

Wysłany: Czw Cze 03, 2010 22:47   

granat1 napisał/a:
czyli ten pan powinien umieścić tablicę na bramie "kół nie dokręcamy to nie wulkanizacja" :wink: :grin:


dokładnie :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 22:06   

Mój znajomy dał do robienia Audi A4 z 2001 roku błotnik do zrobienia, auto było sprawne i w ogóle a dzień po oddaniu auta do blacharza odebrał wiadomość że uczeń chciał się przejechać i strzelił rozrząd. Koszt niestety musiał pokryć sam.

A z kolei drugi znajomy handluje autami i wszystkie auta u niego robi i nigdy nie miał problemów także ciężko powiedzieć jak to z nimi wszystkimi jest.
_________________

 
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 14:11   

Również u nich robię autka. Czasami trzeba trochę poczekać bo są kolejki (to jest jedyny minus), ale jak już wylakierują autko to jest to profesjonalna robota. Co do cen i warunków płatności można zawsze się dogadać. Z tego co wiem to chłopaki z TOM-CAR również tam robią autka.
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Sob Sty 05, 2013 22:37   

kolejki mówicie? ;D
chyba będę musiał do niego przedzwonić bo w końcu złomege trzeba zrobić...
 
 
Aniusia
Maniak Resoraków
DIABLICA



Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 147
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Nie Sty 06, 2013 02:18   

Ada$ napisał/a:
Mój znajomy dał do robienia Audi A4 z 2001 roku błotnik do zrobienia, auto było sprawne i w ogóle a dzień po oddaniu auta do blacharza odebrał wiadomość że uczeń chciał się przejechać i strzelił rozrząd. Koszt niestety musiał pokryć sam.

Aż trudno mi w to uwierzyć bo uczniowie latają tam wyżej lamperii bo ani stary ani młody Brandt nie pozwoli sobie na jakieś ekscesy ze strony młodych. Tam mają respekt przed szefem.
_________________
Samochód jest bogiem, szybkość nałogiem, tuning podstawą, nitro zabawą
------------------------------------
Jak kochać to księcia jak kraść, to tylko dobry samochód!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11