autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:55
Ford Mustang - rozmawiamy o tym modelu
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 16:52   Ford Mustang - rozmawiamy o tym modelu

Wiadomo że historia tego samochodu sięga 1964 roku. Auto moim zdaniem super wygląda i właściwie jest moim motoryzacyjnym marzeniem. bardzo chciałbym model po 2004 roku czyli generację V tego fantastycznego samochodu.

Może macie gdzieś dostęp do danych z osiągami Mustanga.

2.jpg





mam nadzieję że kiedyś sobie kupię to auto a tym czasem zapraszam do dyskusji,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Sty 19, 2011 16:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 17:20   

hmm co by napisać? kupa to auto wolę hondę :razz:
 
 
Misiek
Kierowca kat. A



Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 196
Skąd: wiesz...
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 17:29   Re: Ford Mustang - rozmawiamy o tym modelu

Krzysztof napisał/a:

Może macie gdzieś dostęp do danych z osiągami Mustanga.


Chodzi Ci o takie dane? http://www.autocentrum.pl...i-v6-205km.html
_________________
Kimi Raikkonen "leave me alone i know what i'm doing "
Lewis Hamilton "Hard as motherfucker"
Rob Smedley "Fernando is faster than you"
Ayrton Senna "Being second is to be the first of the ones who lose"
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 20:11   

EDI napisał/a:
hmm co by napisać? kupa to auto wolę hondę :razz:


Jak miałbym do wyboru takiego czarnego Mustanga lub Hondę to tylko NSX mógłby mnie przekonać do Hondy :D

P.S.

Mustang oczywiście w gazie bo bym musiał przeprowadzić się pod stację benzynową by na spota dojechać na jednym baku :D
_________________

 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 21:09   

Model po 2004 świetny wizaulnie, ale wnętrze poraża prostotą i brakiem tego czegoś co jest na zewnatrz, w dodatku tanio...
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 21:46   

Lincoln napisał/a:
Model po 2004 świetny wizaulnie, ale wnętrze poraża prostotą i brakiem tego czegoś co jest na zewnatrz, w dodatku tanio...


mustang - to auto kultowe, a jeszcze bardziej kultowy jest marketing stworzony przez Lee Iacocca wokół niego..

dokładnie, auto fajne - dopóki się nim nie przejechałem.. 1sztuka R6 z lat 68-69 - chodził jak rozregulowany duzy fiat, kilka nowych sztuk u dealera w 2003 roku - więc model poprzedni..
V6 to zwykły samochód.. ósemka - fajny sound i lepiej nie dotykać żeby się całkowicie nie zrazić.. na wprost jedzie.. w zakręty wchodzi jak auto bez stabilizatorów.. i amorów.. dla niewymagających użytkowników pragnących lansu - jest OK

wersje specjalne (GT, BOSS, GT-500) moc jak trzeba, ale bardziej niż do jazdy nadają się jako artykuł kolekcjonerski..

chcesz mieć amerykańskie V8 - kup lepiej Granda Chrokeego,
chcesz mieć nie-niemieckie sportowe RWD - kup Nissana 350Z
chcesz mieć wyglądające odlotowo auto - kup Alfę :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sty 19, 2011 23:39   

conpress napisał/a:

chcesz mieć amerykańskie V8 - kup lepiej Granda Chrokeego,
chcesz mieć nie-niemieckie sportowe RWD - kup Nissana 350Z
chcesz mieć wyglądające odlotowo auto - kup Alfę :-P


i tak mnie nie stać jednak obecnie jak bym chciał kupić auto za 80 tyś to wyszukałem juz na allegro Mustanga GT V8 :D i nikt by mnie nie przekonał że to kiepskie auto, w Top Gear Stig zasuwał całkiem nieźle i audi chyba S4 nie mogło go odstawić jak sie uprę poszukam odcinek, :D za to Lutus odstawił Mustanga o ho ho
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 11:16   

żadnego wrarzenie nie robi na mnie to auto, nawet zastanawiam się nad czym tu się podniecać
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
lincoln1998
Jestem Nowy
Lincoln

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 16:40   

Mi się nie podoba :( , w środku wszystko piszczy od tego plastiku
_________________
Nowe forum internetowe użytkowników samochodu Lincoln Town Car, długich i krótkich, starych i nowych wersji
www.LincolnTownCar.pl

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 21:36   

lincoln1998 napisał/a:
Mi się nie podoba :( , w środku wszystko piszczy od tego plastiku


:arrow: jeśli to mówi użytkownik klasycznego amerykańskiego auta (należącego do koncernu Forda).. coś jest na rzeczy... :!:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
lincoln1998
Jestem Nowy
Lincoln

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 8
Skąd: Kalisz
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 22:34   

Nie oto chodzi ten model dla mnie to porażka i tyle :sad: , np: mustang z 64 to jest miód i cud że tak powiem :smile:
_________________
Nowe forum internetowe użytkowników samochodu Lincoln Town Car, długich i krótkich, starych i nowych wersji
www.LincolnTownCar.pl

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 00:14   

jak dla mnie - mustang tylko z lat 69-70.. najlepiej w CobraJet... 429 cali motor.. najfajniejsze chyba mustangi w całej jego historii..

model 64 1/2 to jednak oklepane auto i nie osiąga wcale takich wysokich cen jak modele z innych roczników..

(dla informacji zagorzałych fanów małolitrażowych econowozów, 429 cali to ..ok 7030cm3 :mrgreen: )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 02:46   

mi się bardzo podoba :mrgreen:
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:07   

auto wygląda fajnie, ale pewnie żadnej specjalnej techniki w nich nie ma.. takie typowe amerykańskie proste wozy z dużym silnikiem, który dużo pali, a mało sobą przedstawia :P
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sty 21, 2011 17:02   

D2 napisał/a:
auto wygląda fajnie, ale pewnie żadnej specjalnej techniki w nich nie ma.. takie typowe amerykańskie proste wozy z dużym silnikiem, który dużo pali, a mało sobą przedstawia :P


Zgadzam się w 100%. Tylko wygląda z zewnątrz całkiem całkiem, a reszta to nic szczególnego... Czyli krótko mówiąc "szału nie robi".

Według mnie np. Chevrolet ma ciekawsze auta, choćby kultowa Corvette.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12