autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[SOBOTA] Spot LOTOS
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 18:46   [SOBOTA] Spot LOTOS

Długo już nic sie nie działo, więc po rozmowach z kilkoma osobami wpadłem na pomysł zorganizowania SPOTa wieczornego z pomiarami G-tech, oraz ścigankiem, a dodam, że nie będize to walka o pietruszke, ponieważ Badred odgraża się, że będzie szybszy po Swapie, przyjąłem wyzwanie i podbijam stawke o nasz dług: jesli wygra zapominamy o sprawie, jeśli przegra odda mi podwojoną wartość :mrgreen:
Więc zapraszam i prosze o doping :mrgreen:
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 19:12   

Ooo a o co walka się będzie odbywać? :D
_________________

 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 19:30   

Bushido napisał/a:
Ooo a o co walka się będzie odbywać? :D

chyba o ile :D
 
 
badred
Kierowca Skutera
v2000 kiedys bylo :(


Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 477
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 21:37   

te amerykaniec :P sa dwa problemy ja nie wiem czy bede to raz a dwa auto nie jest do konca sparwne i wiesz co mu dolega ale powiem glosno ( nieustawiona skrzynia biegow czyli wielki problem z wbijaniem 1 i 2 bo musze wzucac je na podciagnietym tym gowienku gdzie powinien byc wsteczny a drugi problem to niesprawny obrotomierz i musze wrzucac biegi na oko a to wiadomio jak z tym jest i to co ci mowilem zero trakcji na 1 i zerwanie przyczepnosci do ponad polowy 2 i nadal brak softu bylo by tego na tyle .... ale pogadam z malzonka moze sie zgodzi ze pojade na jeden szybki przejazd wkoncu to moja mala julci decyduje jak mala bedzie spala to jest szansa a jak nie to sam do ciebie przyjade ... i wtedy sie zetniemy
_________________
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
Nie wiesz ! Nie wiesz ! Nie rozumiesz nic !
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 23:14   

badred napisał/a:
te amerykaniec :P sa dwa problemy ja nie wiem czy bede to raz a dwa auto nie jest do konca sparwne i wiesz co mu dolega ale powiem glosno ( nieustawiona skrzynia biegow czyli wielki problem z wbijaniem 1 i 2 bo musze wzucac je na podciagnietym tym gowienku gdzie powinien byc wsteczny a drugi problem to niesprawny obrotomierz i musze wrzucac biegi na oko a to wiadomio jak z tym jest i to co ci mowilem zero trakcji na 1 i zerwanie przyczepnosci do ponad polowy 2 i nadal brak softu bylo by tego na tyle .... ale pogadam z malzonka moze sie zgodzi ze pojade na jeden szybki przejazd wkoncu to moja mala julci decyduje jak mala bedzie spala to jest szansa a jak nie to sam do ciebie przyjade ... i wtedy sie zetniemy


specjalnie dla ciebie spota organizujemy :D bo się codziennie podniecasz przez telefon to teraz nam tu się dzieckiem nie wykręcaj, :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Lut 26, 2011 00:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Pią Lut 25, 2011 23:28   

ooo to ja mogę wpaść ewentualnie :mrgreen: Bushido weź Anię, co nie będę sama z płci pieknej :mrgreen:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 00:10   

a mnie interesuje stawka... :cool:

mmmm... stare długi, ściganko.. jeszcze trochę i jakieś starcie z wrogimi klubami .. może i strzelaniny poorganizujemy.. :twisted:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 00:16   

Daria, spoko, postaramy się być.

badred, pewnie jak miałeś się bić z kolegami w szkole podstawowej to się wykręcałeś że masz świeżą szczepionkę zrobioną na barku lub astmę i nie możesz się bić :D
Albo podejmujesz rękawice albo nie i stajesz jak będziesz miał sprawne auto bo przyjedziemy na spota a Ty już będziesz miał gotową wymówkę czemu przegrasz zanim jeszcze staniesz na kresce :razz:
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 00:17   

conpress napisał/a:
a mnie interesuje stawka... :cool:

mmmm... stare długi, ściganko.. jeszcze trochę i jakieś starcie z wrogimi klubami .. może i strzelaniny poorganizujemy.. :twisted:


za dużo szybcy i wściekli :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 00:26   

Krzysztof napisał/a:
conpress napisał/a:
a mnie interesuje stawka... :cool:

mmmm... stare długi, ściganko.. jeszcze trochę i jakieś starcie z wrogimi klubami .. może i strzelaniny poorganizujemy.. :twisted:


za dużo szybcy i wściekli :D


..nie.. jak już to klimaty lat dwudziestych w Chicago.. lub lat 50-tych w LA.. :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 13:47   

to co z tym spotem? kto będzie ? ;> i o której godzinie??
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
Ostatnio zmieniony przez Daria Sob Lut 26, 2011 13:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 15:02   

jak nie wystąpi siła wyższa to będę
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Lut 26, 2011 17:47   

Godzina 22 jak w teamcie, Lotos na wylocie na Zblewo, jako organizator będe na 99,99%:)
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 03:03   

My z Lokiniosem pojechaliśmy na szybki drifcik a Was wcięło :P


Tak w sumie to pochwalcie się czasami :)

Ja najlepszy miałem 11,89 do setki i koło 19 sek na ćwiartkę, im więcej robiłem pomiarów tym co raz gorzej, co jest dziwne bo znacznie lepiej ruszałem i dociągałem wyżej biegi a czasy gorsze :/ Chyba coś źle ustawione było bo to aż dziwne
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Lut 27, 2011 03:36   

..na moje - bez zważenia na wadze swego zestawu wyjedzie zawsze jedna wielka kupa.. no chyba że ktoś rzeczywiście wstrzeli się z wagą wpisując parametry.. to co drukują w działach komunikacji ma się nijak do rzeczywistości..

dwa.. trakcja dzisiaj na mieście była, lekko mówiąc, co najwyżej średnia.. dlatego przyjechałem touringem (nie ISem) na gas-stejszyn tylko po browarki, wypijając przy okazji z Wami "kawę po turecku" :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11