autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[NIEDZIELA] 3 Kwietnia Rynek 22:00

Czy będziesz na spocie ????
tak
50%
 50%  [ 3 ]
nie
16%
 16%  [ 1 ]
spadajce z tymi ankietami :D
33%
 33%  [ 2 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 23:06   

ja za trochę jak dzieciaki zasną wyjeżdżam
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 23:10   

no ja w sumie też :grin:
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 23:17   

Krzysztof, dzięki za esa z info, niestety nie przyjadę choć miałem na to ochotę
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 03:32   

spot udany jak najbardziej :D
Fery ładnie tam wyskoczyłeś za tesco :D jakoś ponad 1m w górę :D
Olek i jak tam pertraktacje z policją jak się skończyło ? :o
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Pon Kwi 04, 2011 03:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 09:29   

cimar napisał/a:
spot udany jak najbardziej :D
Fery ładnie tam wyskoczyłeś za tesco :D jakoś ponad 1m w górę :D
Olek i jak tam pertraktacje z policją jak się skończyło ? :o


nie no znowu mnie coś ominęło masakra masz zdjęcia chociaż
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Fery
Kierowca Rajdowy
GHOST RIDER


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 1572
Skąd: Starogard Gd.
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 12:21   

Cytat:
Fery ładnie tam wyskoczyłeś za tesco :D jakoś ponad 1m w górę :D


no aż głową o podsufitówkę zaryłem :mrgreen:
_________________



Tylko bokiem mozna uciec od codzienności >> DRIFT
Ostatnio zmieniony przez Fery Pon Kwi 04, 2011 12:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 12:34   

spot udany jak zawsze :mrgreen:

ps. Cimar wrzuc foty
Ostatnio zmieniony przez Marek Pon Kwi 04, 2011 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 15:46   

cimar napisał/a:
Olek i jak tam pertraktacje z policją jak się skończyło ? :o


Pedały zasrane, chciałem sobie wyjechać w stronę biedrony czyli teoretycznie pod prąd, ale widziałem że pajace stoją koło Glenia i tylko czekają aż wyjadę na drogę, no to się cofnąłem. No i sobie myślę że skoro się cofnąłem i pojechałem w drugą stronę tą właściwą to jak sobie oleję znak "nakaz jazdy w prawo" a pojadę w lewo i będę znaaaaacznie szybciej w domu to będzie git, a tu ..uj bo nie wiem skąd suka wyskoczyła i niebiesko się zrobiło. Tłumaczenia,minka w stylu "puszek okruszek", bajera o braku pracy i o tym że parę metrów do domu i nowo otwarty sklep itp, a kundel bierze już za bloczek i pyta czy przyjmuję bilet. No to wtedy aż się ciepło zrobiło ale bajera pomogła i skończyło się na upomnieniu. I jak mam szanować takich palantów którzy zamiast edukować i przestrzegać że następnym razem będzie bilet to od razu już 250zł chcięli wlepić :evil: To uczy tylko tego że ich zakompleksione ego trzeba pogilać żeby czuli się ponad wszystkimi żywymi organizmami i wtedy pełni samouwielbienia łaskawie litują się nad biedną kreaturą czyli cywilem... Wiem długa literatura się zrobiła ale tak jak Łukasz mówił, film "Eksperyment" ukazuje jaki nowy soft instaluje się w "mózgu" człowieka w mundurze :roll:

Krzysztof napisał/a:
nie no znowu mnie coś ominęło masakra masz zdjęcia chociaż


Najlepsza impreza jest po imprezie :mrgreen:

Fery600, Ania bardzo dziękuje że mogła mieć mokre majtki po przejechaniu się z Tobą, mam nadzieję że chodziło o intensywne doznania wywołane przyspieszeniem auta... :mrgreen:
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 16:00   

Bushido napisał/a:
Pedały zasrane, chciałem sobie wyjechać w stronę biedrony czyli teoretycznie pod prąd, ale widziałem że pajace stoją koło Glenia i tylko czekają aż wyjadę na drogę, no to się cofnąłem. No i sobie myślę że skoro się cofnąłem i pojechałem w drugą stronę tą właściwą to jak sobie oleję znak "nakaz jazdy w prawo" a pojadę w lewo i będę znaaaaacznie szybciej w domu to będzie git, a tu ..uj bo nie wiem skąd suka wyskoczyła i niebiesko się zrobiło. Tłumaczenia,minka w stylu "puszek okruszek", bajera o braku pracy i o tym że parę metrów do domu i nowo otwarty sklep itp, a kundel bierze już za bloczek i pyta czy przyjmuję bilet. No to wtedy aż się ciepło zrobiło ale bajera pomogła i skończyło się na upomnieniu. I jak mam szanować takich palantów którzy zamiast edukować i przestrzegać że następnym razem będzie bilet to od razu już 250zł chcięli wlepić :evil: To uczy tylko tego że ich zakompleksione ego trzeba pogilać żeby czuli się ponad wszystkimi żywymi organizmami i wtedy pełni samouwielbienia łaskawie litują się nad biedną kreaturą czyli cywilem... Wiem długa literatura się zrobiła ale tak jak Łukasz mówił, film "Eksperyment" ukazuje jaki nowy soft instaluje się w "mózgu" człowieka w mundurze :roll:


szczerze to nie powinieneś ani jednego słowa źle o nich napisać skoro nie przestrzegałeś przepisów a oni mimo to ciebie puścili to wiesz raczej trzeba być wdzięcznym.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 16:29   

Heh ja już myślałem że do mnie podjadą a patrze tu wyjechałeś i mówię no to klapa.
Fotki wstawię wieczorkiem
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 17:02   

Cytat:
szczerze to nie powinieneś ani jednego słowa źle o nich napisać skoro nie przestrzegałeś przepisów a oni mimo to ciebie puścili to wiesz raczej trzeba być wdzięcznym.


Oni sie czepiają wszystkiego tylko nie tego czego powinni... :roll:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 17:23   

Dokładnie tak jak Jankes napisał, chodzi o to że nikomu krzywdy nie zrobiłem, nie wymusiłem, była pusta droga i kompletnie nic złego nie powinno się stać więc panowie policjanci powinni mnie UPOMNIEĆ że jest nowa organizacja ruchu, że następnym razem jak świadomie coś źle zrobię to będzie mandat bo teraz mogłem nie wiedzieć i SIĘ COFNĄŁEM. To tak jakbyś chciał bić swoje dziecko za każdym razem kiedy zrobi coś złego bez względu na wagę tego czynu, zamiast powiedzieć że dziecko robi coś źle i jak następny raz mimo upomnienia złamie zasadę to dostanie po rączkach i przez to dziecko ma szacunek bo nie pamięta tego jako coś złego bo tata da wpieprz tylko "hmm ostatnio tata mówił że jest źle więc teraz tego nie zrobię bo tak nie wolno o czym tata mnie uświadomił".

To co napiszę za pewne będzie uznane za abstrakcję i coś wyssane z palca ale policja jest od tego by w pewnym sensie wychowywać i uświadamiać o tym co zrobimy źle a karać za rażące przypadki oraz takie które są po prostu nie bezpieczne, no ale w polsce lepiej wjeb..ć mandat i poczuć władzę że młodemu się dowaliło i teraz przez miesiąc nie będzie miał na paliwo bo musi na mandat za pierd..ony znak zapłacić 250zł :evil:
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 01:28   

Bushido napisał/a:
(..)
Fery600, Ania bardzo dziękuje że mogła mieć mokre majtki po przejechaniu się z Tobą, mam nadzieję że chodziło o intensywne doznania wywołane przyspieszeniem auta... :mrgreen:


ja tam nie wnikam co i jak z kim i gdzie.. ale długo tego g-techa testowali.. więc... na dodatek Ani się spodobało, więc OLEK - musisz się teraz mocno postarać :-P

co do Policji - musiałeś naprawdę się nieźle nagimnastykować.., a na koniec powinieneś był bozi podziękować za łagodny wymiar kary, a nie pluc na mundurowych..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 03:42   

conpress napisał/a:
na koniec powinieneś był bozi podziękować za łagodny wymiar kary, a nie pluc na mundurowych..


Bozi podziękowałem i pluję na mundurowych więc jest spoko :mrgreen:


Ania mówi że BMW nie jedzie, dzięki Fery :(
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Kwi 05, 2011 10:36   



Niestety tylko jedno młody mi przypadkiem wywalił resztę fot
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13