autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Sob Lip 30, 2011 16:05
Wheel whores - jak to się je..

co sądzisz o stylu wheel whores?
podoba mi się
18%
 18%  [ 7 ]
generalnie to mi lotto
24%
 24%  [ 9 ]
przerost formy nad treścią
13%
 13%  [ 5 ]
mam ochotę na kiełbaskę a'la Edi
43%
 43%  [ 16 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 37

Autor Wiadomość
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:08   

No tak o to polska właśnie zero tolerancji jak ktoś jest gejem, żydem albo murzynem to jego miejsce dwa metry pod ziemią ... a ta dyskusja nie ma nic wspólnego z ideą forum wheel-whores.com ... i nic nowego nie wniosła ...
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:09   

ale jakaś tam przynajmniej jest dyskusja,

tu chyba nie chodzi o VW poza kilkoma osobami którym chodzi wyłącznie o zaczepianie posiadaczy VW, tylko o dokładnie tą konkretną naklejkę, czyli o co w niej chodzi dokładnie.

A chyba Jankes dał zdjęcie że naklejka jest na BMW też,

Ankieta pokazuje że większości to lotto czy ktoś takową posiada czy nie, mimo to ciekawość ludzka każe nam dalej dyskutować,

Swoją drogą kiełbaska a`la Edi to był hit na naszym ognisku :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:09   

Ja nie wiem czemu Polacy zawsze staraja sie przetłumaczyc wszystko dosłownie. :)

wiec moze podam przykład dla wyjasnienia sytacji. Jak ostatnio ogladalam film i tlumaczenie tytułu :
"X-MEN"czyli : "DZIESIĄTY CZŁOWIEK"
prawie padłam z krzesła :D
_________________
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:13   

Przepraszam, gdzie widzisz brak tolerancji ? Debatujemy nad "egzotyką" w dosłownym tłumaczeniu naklejki "k.rewskie felgi" i nic nie wymyślamy, nikogo nie krytykujemy a nawet są wśród nas ludzie co mają taką naklejkę więc o co chodzi? Uważam że nazwa jest nie smaczna oraz bezsensowna ale to wyłącznie MOJE zdanie i jedyny wkład w tą rozmowę bo wiemy co oznacza ta naklejka i tyle :)


Marzena napisał/a:
podam przykład dla wyjasnienia sytacji. Jak ostatnio ogladalam film i tlumaczenie tytułu :
"X-MEN"czyli : "DZIESIĄTY CZŁOWIEK"


Jedyny dobrze przetłumaczony tytuł przez polaków to tytuł "Nine" i przetłumaczyli go poprawnie, bo np mój ukochany film "Fight Club" został przetłumaczony jako "Podziemny Krąg". Dobrze że filmu "Shrek" nie przetłumaczyli na powiedzmy "Zielony Grzesio" :mrgreen:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Wto Lip 26, 2011 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bigor
Kierowca kat. A


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 156
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:18   

SLIVKA napisał/a:
a propos różowego napisu (naklejek)

WHEEL WHORE coś tam... RIDERS czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie...
wheel - koło
whore - d***a, ku...a
riders - jeźdźcy

:?: dlaczego VW tak na siebie mówią
:?: znaczy dlaczego obklejają się obraźliwą naklejką w takim dziko różowym kolorze
:?: dlaczego przyczepiłeś się akurat to BMW

proszę o wyjaśnienie, bo nie kumam obklejania się i nazywania siebie k...wami


1. Dla czego napisałaś ze tylko "VW tak na siebie mówią" ?
2. dowiedziałaś się co tak na prawdę oznacza ta naklejka ? sądzą po wypowiedzi pewnie NIE
3. bo na tym forum lubią czepiać się VW to czemu by nie przyczepić się do BMW :twisted:

conpress napisał/a:

...
nie bardzo tylko rozumiem zamiłowanie właścicieli aut nie-mercedesowych do zakładania kół koncernu Daimler Benz... jakiś kompleks posiadania tańszego wozu? jakaś nobilitacja? Felunek a'la A8 jest jeszcze OK, BBS na skręcanych sprzychach też.. ale felgi merca?? może stary i dziwny już jestem.. :-P


Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :razz: ludzie zakładają koła jakie im się podobają , a to że pochodzą z auta innej marki nie ma znaczenia.

Bushido napisał/a:

Czuję że to podobna akcja jak z Hondziarskimi naklejkami "TDI Engines are for senior citizens" więc i VW nie chcieli pozostać bez naklejki i splamionym honorem więc powstała taka naklejka którą sobie zaskarbili ... hgw


To ci się jakiś czujnik zepsuł , bo źle czujesz :lol:

Jankes napisał/a:
Jakby ktoś myslał ze tylko VW...

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


No i wyjaśnione , te naklejki nie są tylko na VW . Wystarczyło wejść na stronę i zobaczyć że "serduszka" są naklejane na auta różnych marek http://www.wheel-whores.c...=2641&start=300

Bartek napisał/a:
Swieca stg napisał/a:


przed carre stoi na zlotach pare e30 i to cały zlot

za to pod stadionem stoją zawsze najróżniejsze modele vw oprócz golfa 2 i 4 :roll:
Obrazek


takie samo zróżnicowanie jak na spotach BMW , e30 , e36 i tyle by tego było :mrgreen:

Daria napisał/a:
tak Lincoln gniecie mnie to, że się czepiacie o byle nic mądrego, jakbyście nie mieli innych ważniejszych problemów w życiu. Podoba mu sie naklejka, chce ją mieć, niech se ma. Co Wam do tego. Jest na jego aucie a nie na waszych.

Poza tym widziałam gdzieś na innym forum, że tzn zaku*wista felga.
Mnie to wsio ryba. Są gusta i guściki o których się nie dyskutuje.


Daria na prezydenta :grin: dokładnie wyjaśniłaś o co chodzi w wheel-whores.com - zaku*wista felga .
Krótko i zwięźle - temat można zamknąć :grin:

Bushido napisał/a:
Jedyne do czego się czepiam to wg mnie głupia nazwa nie mówiąca nic w dosłownym tłumaczeniu ...


Nie nie , ty po prostu uwielbiasz czepiać się VW - nie raz tego dowiodłeś :razz:

I polecam wszystkim zasadę którą podała Marzena : Nie znam-nie rozumiem- nie komentuje.

peace and love :mrgreen:
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:20   

wyżej nie wiem czy ktoś przeczytał, Conpress dał link do innego forum gdzie o tej lepie też była dyskusja, i tam ktoś przetłumaczył zak.rwista felga
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:21   

bigor napisał/a:
Bushido napisał/a:
Jedyne do czego się czepiam to wg mnie głupia nazwa nie mówiąca nic w dosłownym tłumaczeniu ...


Nie nie , ty po prostu uwielbiasz czepiać się VW - nie raz tego dowiodłeś :razz:


To swoją drogą (czepiam się fanatyków którzy wieśniaczą auta i mają się za kogoś lepszego a nie do samych aut bo uważam że seryjne są spoko) :D Ale powiedz gdzie przyczepiłem się do VW ?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Wto Lip 26, 2011 14:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:30   

bigor napisał/a:

3. bo na tym forum lubią czepiać się VW to czemu by nie przyczepić się do BMW :twisted


nie na tym forum tylko jest kilka osób które się czepiają,

Alfy Romeo też się czepiają więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 14:40   

Ile razy już była jazda po Hondach, amerykańcach czy BMW a o Oplach już nie wspomnę i jakoś nikt osobistych wywodów nie ujawnia na odległość poprzez forum ani nie ma do nikogo pretensji :)

Skoro temat tłumaczenia Wheel Whores jest jasny to można to odpuścić i przejść do rozmowy o tym o co chodzi w tej organizacji i czym dysponuje
_________________

 
 
Alan_1996
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lip 26, 2011 16:31   

Bushido napisał/a:
czepiam się fanatyków którzy wieśniaczą auta


Czy tu uważasz że vag wieśniaczy auta?? Bynajmniej nie stg! Jesteś taki mądry a znasz styl OEM+ chyba nie to powiem ci co to znaczy:

OEM+(Original Equipment Manufacturer) - przywędrował z USA. OEM czyli oznaczenie seryjne wzbogacone, stąd +. Polega to na dokładaniu dodatków, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak fabryczne. Cały samochód buduje się tak, by dla kogoś kto nie zna modelu lub wersji wyglądał jak nietuningowany. Wykorzystuje się rzadkie seryjne części z unikalnych wersji lub limitowanych edycji.

Jestem na forum vagstg(lovelas :mrgreen: ) i nikt nie robi autka na wieś tylko właśnie dodają oryginalne części z limitowanych edycji więc się nie czepiaj!!!
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 16:45   

hahaha :lol:
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 16:46   

Hoho, jeden temat i się biorą golfiarze nie wiadomo skąd... :lol:

Ogólnie to naklejajcie co sobie chcecie, ja mam to gdzieś. Możecie sobie nawet dyndające ch**e poprzyczepiać do panzerwagenów - też będziecie się wyróżniać z tłumu :mrgreen:
 
 
 
ector
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 79
Skąd: pomorze
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 16:49   

dobry temacik, ale to jest tylko forum/strona gdzie ludzie pokazują projekty swoich aut na różnych kołach i nic więcej. różowe serduszko - logo forum :) takie sobie ubzdurali i takie mają :) volkswagen ma literki VW, a bmw w logo ma chyba śmigło od samolotu na tle nieba (bo ta firma kiedyś robiła samoloty), jak dobrze pamiętam :) opel ma kółko z wstawką, jakby literką Z, no a "wheel whores" ma serduszko.
i co tu więcej tłumaczyć?
 
 
 
pele09
Jestem Nowy

Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 16:51   

Karol, tego nie mozemy zrobic bo taki jeden w Hondzie juz to ma ;)
 
 
czarny
Maniak Resoraków
www.vagstg.pl


Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 122
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 17:01   

Alan_1996 napisał/a:
Bushido napisał/a:
czepiam się fanatyków którzy wieśniaczą auta


Czy tu uważasz że vag wieśniaczy auta?? Bynajmniej nie stg! Jesteś taki mądry a znasz styl OEM+ chyba nie to powiem ci co to znaczy:

OEM+(Original Equipment Manufacturer) - przywędrował z USA. OEM czyli oznaczenie seryjne wzbogacone, stąd +. Polega to na dokładaniu dodatków, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak fabryczne. Cały samochód buduje się tak, by dla kogoś kto nie zna modelu lub wersji wyglądał jak nietuningowany. Wykorzystuje się rzadkie seryjne części z unikalnych wersji lub limitowanych edycji.

Jestem na forum vagstg(lovelas :mrgreen: ) i nikt nie robi autka na wieś tylko właśnie dodają oryginalne części z limitowanych edycji więc się nie czepiaj!!!


i tu Cie popieram masz piwoo:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15