autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo polecacie od gazu?
Autor Wiadomość
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Sie 10, 2011 03:36   

Anik napisał/a:
Też dobre opinie słyszałam o nich.


a ja odwrotnie, słyszałem złe opinie o tym zakładzie, ale niczego nie potwierdzam..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Anik
Kierowca kat. A


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 160
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 05:16   

Więc pozostaje mi przekonać się na własnej skórze :(
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sie 11, 2011 13:09   

Nie daleko salonu RENAULT na Zblewskiej jest mały warsztat pracuje tam dwóch chłopaków którzy zajmują się instalacjami LPG ja u nich zakładałem instalacje i jak na razie jest wszystko OK w razie jakich kolwiek ustawień i regulacji załatwiają od ręki.
 
 
 
josemiguel
Jestem Nowy

Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: Starogard
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 00:37   Papke

mi zakładał papke na harcerskiej, mam już trochę lat i dalej chodzi, czy drogo, cena normalna, ale samochód jeździ
_________________
josemiguel
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 14:26   

Marek napisał/a:
Nie daleko salonu RENAULT na Zblewskiej jest mały warsztat pracuje tam dwóch chłopaków którzy zajmują się instalacjami LPG ja u nich zakładałem instalacje i jak na razie jest wszystko OK w razie jakich kolwiek ustawień i regulacji załatwiają od ręki.

Znam ich,odłączyli się od tego z Owidzkiej. W mojej Toyocie założyli listwę wtrysku gazu Valtek 2 ohm i przy 110/120km/h szarpało autem.Niby mapę mi zmieniali i bez rezultatów.
Później udałem się na Owidzką i tamten gazownik stwierdził,że jest to listwa nie do mojego auta i założył Taurusa 5.3 ohm i auto śmiga.Tyle,że ostatnio coś duży apetyt ma na gaz.
Szwagier do omegi mv6 3.0 założył u tych na Zblewskiej również sekwencję i zero problemów[6xHiszpania tam i z powrotem na tej instalacji i raz się tylko gumka od wtryskiwacza sklepała,taki mały oring-zmienione i jeździ dalej] Niby do aut japońskich listwa musi mieć krótszy martwy czas otwarcia wtryskiwaczy i to ma wpływ na pracę silnika.
Podsumowując Owidzka i Zblewska jest w miarę ok,nie licząc tej listwy co u mnie nie chodziła jak się należy. Aha obsługują głownie D.T. Gas System plus Ci ze Zblewskiej o STAG'u coś wspominali.O reszcie nie wiem czy się podepną. :arrow:
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sie 12, 2011 14:31   

Karol napisał/a:
Cewkę mam już zamówioną z alledrogo, a pytam się o gazownika co ogarnia BRC, bo za jakiś czas będę musiał jechać wyregulować LPG... Nie spinać się !

podobno Skoda siedzi w BRC...Rokocin
 
 
pablo19705
Jestem Nowy

Dołączył: 09 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Paź 14, 2013 20:42   

Marek napisał/a:
Nie daleko salonu RENAULT na Zblewskiej jest mały warsztat pracuje tam dwóch chłopaków którzy zajmują się instalacjami LPG ja u nich zakładałem instalacje i jak na razie jest wszystko OK w razie jakich kolwiek ustawień i regulacji załatwiają od ręki.

Ten zakład Argo się nazywa, mam zamiar tam auto zagazowac Stagiem i szukam opinii o nim. Najgorzej jak widzę nie jest.
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 13:46   

Odgrzewam kotleta.

Jak miałem VA to nie mam dobrej opinii odnośnie gości na Zblewskiej. Fakt, faktem znaleźli usterkę iż auto powyżej 3k przełączało z LPG na PB ( winą była za mały filterek przy reduktorze) oraz braku filtra głównego w instalacji. Potem za każdym razem jak od tych wyjeżdżałem po serwisie i kompie, po 200-300 km objawy wracały. Igor( który miał A4 1.8 Pb) po założeniu u nich instalacji staga 300 chwalił, potem zaczęło auto przerywać, strzelać, palić więcej gazu etc... Więc zastanawiam się gdzie tu uderzyć jeżeli chodzi o założenie instalacji do Lanci K. Wiem że Jaca! chwalił Lisa z Nowowiejskiej.
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 17:34   

Jedz do lisa, reszta to naciągacze i amatorzy, jeśli lisowi nie starczy umiejętności to przynajmniej się chłop stara. Miałem naście samochodów na lpg i rodzina miała, o każdym gazowniku z stg i okolic mogę się wypowiedzieć (może prawie każdym). Ale to temat na osobny wpis na forum...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 17:55   

Kurde też musiałbym n przegląd jechać jakies filterki powymieniać itp
Ile taki gazownik kasuje :P
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 20:24   

rusek13 napisał/a:
Ale to temat na osobny wpis na forum...


Rusek, podziel się swoimi informacjami, przyda się każdemu :)
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 20:33   

Tomix napisał/a:

Ile taki gazownik kasuje :P


Mnie zawsze 100 kasowali. Czy komp czy wymiana filtów + komp. Zawsze 100
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11