autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
mechanika pojazdowa - układ hamulcowy - tarcze sprzegłowe
Autor Wiadomość
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro Paź 24, 2012 15:45   mechanika pojazdowa - układ hamulcowy - tarcze sprzegłowe

odradzam usługi u pana Adama który urzęduje na ul.Zblewskiej 12 (garaże). Przy skręcaniu w prawo coś piszczało w aucie. Okazało się, że tarcze są pordzewiałe i klocki trą o rdze.
Przetoczył mi tarcze i założył nowe klocki. Podczas hamowania hamulec pulsuje, przy wyższych prędkościach, podczas hamowania auto całe drży i jak by miało się zaraz posypać. Powiedział, że to tak będzie robiło na początku.
Gdy przejechałem około 300 km zadzwoniłem do niego i powiedziałem jaki jest problem,
powiedział że musi się wszystko dotrzeć i ułożyć.
Po przejechaniu 700 km zadzwoniłem ponownie i powiedziałem ze problem nie zniknął,
a on na to że to już powinno się dawno dotrzeć i ułożyć i upierając się, ze tarcze są dobrze przetoczone.
Następnie powiedział, że w nowszych autach nie powinno się przetaczać tarcz!,
to po co się za to zabierał ?
Na początku nic mi nie mówił, że się nie powinno przetaczać, tylko od razu przetoczył
i mówił, ze z tyłu tez są pordzewiałe i trzeba je przetoczyć.
Ostatnio zmieniony przez OSKA Śro Paź 24, 2012 19:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12