autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Golf 3 GTi XX Jahre
Autor Wiadomość
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Lip 31, 2017 23:00   Golf 3 GTi XX Jahre

Siema wszystkim długo nie zaglądałem długo fur nie zmieniałem lecz w kocu kupiłem coś co zostanie(chyba)


MODEL: VW Golf mk3 gti xx jahre

SILNIK: 2.0 115km

UKLAD WYDECHOWY: Seria
Plan; przelot na 1 tłumiku przelotowym


UKLAD HAMULCOWY: tarcze przód 288 tył 260

BODY-KIT: Pełen pakiet gti i niestety wiesniackie lampy tył
Plan; lampy tył hella black lampy przód projektory hella

ŚRODEK: Pełne wyposażenie xx jahre czyli
Kanapa w szachownice gti, gałka zmiany biegów w kształcie piłeczki golfowej , mieszek zmiany biegów mieszek ręcznego oraz kierownica w skurcze obszyta czerwona nicią, czerwone pasy

CAR-AUDIO: i tu się rozpisze bo auto było
Kupione pod audio ;)
Aktualnie oryginalny i w pełni działający wraz z korektorem zestaw nokia dsp
W pracy;
Głośnik dd815 w skrzyni br strojone na około 37hz
Wzmacniacz alpine mrx 240
Kable 53mm full miedź
Plan wygłuszenie całego auta od przednich drzwi po tylna klapę łącznie z dachem marami oraz pianka
3x akumulator agm (pod maska +2 ssb na zawody)
Pociągnięcie 2 kabla 53mm
Alternator minimum 180amp i tu będę potrzebował opini jakiegoś elektryka może ktoś z forum?;)

A krótki opis hm auto rok temu całe lakierowane wszystko porobione kupione z zamysłem na zawody car audio;)

 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 01:28   

No na forum typowo miłośnika audio chyba jeszcze nie mamy 😉 no wsumie już mamy 😂 o ten alternator to si najlepiej huragana pytaj , najlepiej osobiście bo roboty pewnie ma full 😜
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 02:27   

auto zacne, ja też wolę projekty gdzie idzie dobra nuta niż tak obniżone, że jeździć nie można :) wpadnij kiedyś na spota to posłuchamy jak gra. Proszę mieć przygotowane coś z ACDC :) Mansona itp. :) bym nie musiał słuchać brzmienia tylko na czymś co ma dużo basów :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 11:37   

Dalo rade zamienic na moto ? ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 00:33   

Moto sprzedane auto kupiłem okazyjnie trafiła się ładna sztuka ;)
Co do słuchania hmm to będzie pod db drag bardziej niż jakość chodź będzie schodzić nisko ;)

Co do alternatora dziś poczytałem poszukałem i znalazłem ze 120 pasuje i taka zakupiłem
Alternator został zawieziony do człowieka od regeneracji i będą wymianiane diody + stojan da to +\- 160amp co będzie musiało starczyć lecz z mojej wiedzy aku AGM szybciej się ładują wiec może ogarnie bo piec nie jest jakiś super prądożerny

Była już 1 przymiarka skrzyni kable przełożone ale Hym troszke się nie mieści xD trzeba będzie nowa skrzynie budować

Ps ma ktoś dostęp do płyt mdf ??;)
Ostatnio zmieniony przez Tomekgulf Śro Sie 02, 2017 09:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 13:42   

XX Jare dobra edycja :) kiedyś miałem okazje jeździć taką ale czarna :P szła szybciej ciut od mojego :mrgreen:

W swoim golfie też wygłuszałem co nieco, jak chcesz w drzwi większe głośniki są na wymiar dystanse z mdfu
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Śro Sie 02, 2017 13:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 14:17   

Dystanse sam robię ;) jak na chwile obecna głosniki zostają ori grają naprawdę dobrze o dziwo wiec jeszcze pograją puki nie wpadnie kasa ( to mój 2 xx jahre i z tego co wiem to oryginalnie drzwi w nich wygłaszali ale i tak trzeba będzie poprawiać fabrykę tylko obawiam się czy podsufitka założę jak dach obkleję w matach;p

A co do jechania hymn ten mój jakiś zamulony hah chodzi ładnie cicho i dobrze pracuje ale mocy to on jakoś nie ma ;d
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 15:27   

Tomekgulf napisał/a:
Dystanse sam robię ;) jak na chwile obecna głosniki zostają ori grają naprawdę dobrze o dziwo wiec jeszcze pograją puki nie wpadnie kasa ( to mój 2 xx jahre i z tego co wiem to oryginalnie drzwi w nich wygłaszali ale i tak trzeba będzie poprawiać fabrykę tylko obawiam się czy podsufitka założę jak dach obkleję w matach;p

A co do jechania hymn ten mój jakiś zamulony hah chodzi ładnie cicho i dobrze pracuje ale mocy to on jakoś nie ma ;d


Hm pewnie masz przepływke walnięta, u siebie miałem podobny problem, podmień ją od kogoś i zobaczysz mega różnice.

Jeżeli to nie będzie to to przeczyść zawór N75 :)

Co do podsufitki łatwo się ją ściąga, sam u siebie robiłem całą nową. Odkręcasz wszystkie boczki i wyciągasz ją przez bagażnik ;)
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Śro Sie 02, 2017 15:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 19:34   

N75 w 2.0 benz? Nie wiedziałem ze nawet jest taki xD myślałem
Ze to rylko w tdi przepływała jest Ok miałem już w poprzednim walnięta i silnik inaczej pracuje a tu silnik pracuje wręcz wzorowo albo mi się wydaje ze nie jedzie poprószy xD

Podsufitka ściągnąć łatwo ale chodzi. Mi ze jak wyłożę dach matami 4mm to czy założę ja z łatwością spowrotem bo spotkałem
Się z opinia ze może być ciezko
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 19:45   

Tomekgulf napisał/a:
Co do słuchania hmm to będzie pod db drag bardziej niż jakość chodź będzie schodzić nisko


nis zrozumiałem ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 19:58   

Krzysztof, DD815 to głośnik do robienia hmm łomotu pod wynik spl ale zagra też przyjemnie nisko czyli na niskiej częstotliwości około 34-35hz czyli będzie ładnie gniotło;)
tak wygląda głośniczek i skrzynia jeszcze w skodzie;)




kilka innych fot golfika i jego wnętrza;)


Ostatnio zmieniony przez Tomekgulf Śro Sie 02, 2017 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 20:04   

Co znaczy spl ☺ to chyba ta roznica pokolen ☺
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 20:13   

głośność- pomiar ciśnienia akustycznego w aucie;) czyli w skrócie na chłopski rozum

ma grać jak najgłośniej wuginać dach drzwi a przedmioty w środku mają skakać ewentualnie latać a na klacie masz czuć brak tchu i zgniatanie ;) hehe;p

ale u mnie jeszcze tego nie będzie przynajmniej narazie puki 2 głośnika nie kupie XD
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 20:24   

Tomekgulf napisał/a:
N75 w 2.0 benz? Nie wiedziałem ze nawet jest taki xD myślałem
Ze to rylko w tdi przepływała jest Ok miałem już w poprzednim walnięta i silnik inaczej pracuje a tu silnik pracuje wręcz wzorowo albo mi się wydaje ze nie jedzie poprószy xD

Podsufitka ściągnąć łatwo ale chodzi. Mi ze jak wyłożę dach matami 4mm to czy założę ja z łatwością spowrotem bo spotkałem
Się z opinia ze może być ciezko


Kurde sorry nie doczytałem. Jaki masz motor

Co do sufitki ciężko będzie ci szło ale dasz radę :)

Ja u siebie sam zmieniłem cały materiał na nowy i to grubszy i było mega zajebiście
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Śro Sie 02, 2017 20:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Tomekgulf
Maniak Resoraków


Dołączył: 07 Lut 2016
Posty: 61
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 02, 2017 20:28   

zobaczę narazie popraw drzwi i zajme się bagażnik
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 18