autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Paź 03, 2016 20:54
Honda civic Noblesse 1.6 T EDI
Autor Wiadomość
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Nie Kwi 03, 2016 11:33   

Z tego muszą być bo w Skórczu nawet widziałem właściciela :razz:
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 14:57   

I runda Grand Prix Polski 1/4 mili 2016
udało się przylecieć tak jak rok temu :mrgreen:
znowu wszystko na wariata , szukanie felg na slick , robienie wysprzęglika bo się okazało że na wbitym biegu i odpalaniu auta z wciśniętym sprzęgłem civic rusza ... okazało się że trzpień wysprzęglika był przedłużana za pomocą dospawanego prętu który pękł więc nie mając spawarki a mając narzynki nagwintowałem trzpień i nakręciłem nakrętkę z zasłoniętą drugą strona i zeszlifowałem by weszło w wysprzęglik



i wpadł końcowy tłumik oem look



a tutaj już slick hossier 225/50/15
sprzedający zapewniał że rok produkcji to 2015r a okazało się że 2011 i 2012 rok ;/
ze strachu że zdławi auto przy starcie pokręciłem na plus nieco boostem okazało się że za dużo... pierwszy przejazd ciś w oponach 1.8 bar boost 1.6 i auto mieliło czas 14,6 ;/ ciśnienie w oponach spuszczone na 1bar i rozgrzewanie opon na wodzie kupa dymu i tyle znowu nie skleiło czas taki sam 14,6
więc wleciały profile semi slicki i zmniejszenie doładowania na pałe trzeci przejazd i już duzo lepiej 13,2 i boost 1 bar trochę za mało ale była trakcja kolejne przejazdy to ustawianie boostu na czuja co dało wynik 13,1 i pozwoliło wskoczyć na drugie miejsce












tutaj pierwsze miejsce za najlepszy czas reakcji na zawodach :D







Ostatnio zmieniony przez EDI Śro Maj 04, 2016 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 21:57   

Gratulacje a najlepszy czas.reakcji.to.chodzilo.w.finalach lub polfinalach :-)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 22:03   

Gratuluję mega wynik
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 23:10   

Pobierał nauki u mistrza i go pobił :mrgreen:
Graty, kurcze jakbyś jak jeszcze ten Mega projekt Sawczena pobił to by nie jeden (łącznie ze mną) postawił Ci solidnego browca :cool:
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Wto Maj 03, 2016 23:58   

Lincoln napisał/a:
Pobierał nauki u mistrza i go pobił :mrgreen:
Graty, kurcze jakbyś jak jeszcze ten Mega projekt Sawczena pobił to by nie jeden (łącznie ze mną) postawił Ci solidnego browca :cool:

By musiało mu się wysrac coś hehe w klasie profi fwd T jako jedyny na lawecie nie przyjechałem i odjechałem haha
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Maj 04, 2016 00:36   

EDI napisał/a:
Lincoln napisał/a:
Pobierał nauki u mistrza i go pobił :mrgreen:
Graty, kurcze jakbyś jak jeszcze ten Mega projekt Sawczena pobił to by nie jeden (łącznie ze mną) postawił Ci solidnego browca :cool:

By musiało mu się wysrac coś hehe w klasie profi fwd T jako jedyny na lawecie nie przyjechałem i odjechałem haha


no w wydmuszce średnie ET wychodzi mu coś ok. 12.2... a znając skłoność tczewsko-warszawskiego kierownika do falstartów.. to albo trzeba by go nastraszyć albo coś popsuć.. (tu pole popisu dla niutona.. :mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Maj 04, 2016 16:30   

Honda umyta chyba jej się należało :mrgreen:


i odstawiona do garażu , czeka na kolejny wypad


do zobaczenia w sierpniu :wink:


A tu filmik z przejazdu najlepszego na doładowaniu prawie 1,2 bara

kuki civic kompresor 360km vs edi civic turbo
Ostatnio zmieniony przez EDI Pią Maj 06, 2016 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Maj 10, 2016 21:45   

aż żal patrzeć jak taka fura pozostawiona zostaje w garażu i teraz biedna czekać musi do sierpnia.

Oczywiście sam pewnie nie możesz się doczekać.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Maj 11, 2016 00:21   

Pośmigał by ale co zrobisz takie życie , w sierpniu powinno już auto być ogarnięte i trzepać dwunastki :D i jak to się uda będzie na sprzedaż
Ostatnio zmieniony przez EDI Śro Maj 11, 2016 00:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 10:19   

Trochę twardo i nisko w hondzie więc czas zmienić zawias na coś z regulacją :wink:




 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 10:52   

i to jest zawieszenie, prawdziwie sportowe, z ciekawości ile dałeś bo jak rozmawiałem z chłopakami od hondy to mam informację, że wszystko do hondy kosztuje 50 pln 100 lub 120 pln :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 11:08   

Dobry wybor mam w vectrze i jestem mega zadowolony
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Czw Cze 16, 2016 21:23   

Krzysztof napisał/a:
i to jest zawieszenie, prawdziwie sportowe, z ciekawości ile dałeś bo jak rozmawiałem z chłopakami od hondy to mam informację, że wszystko do hondy kosztuje 50 pln 100 lub 120 pln :)

Z jakimi hondziarzami ty rozmawiałeś :D nowy zestaw 2tyś + ja kupiłem używany zapłaciłem połowę ponad mniej niż za nowy :D w coupe miałem koni zawias ale bez regulacji tu jest regulacja twardości i wysokości trzy stopniowa
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Cze 24, 2016 10:43   

Zawias zmieniony z racji iż zawieszenie było od jednej generacji wyżej tylne widelki są węższe i trzeba bylo wymienić tuleje na takie z 6 generacji




Czy jest wyżej , może trochę ale napewno nie tak twardo jak poprzednio nawet jak sie ustawi pokrętłem na twardo to i tak jest bardZiej miękko niż na poprzednim zawieszeniu :/ sprężyny eibach są za miękkie do tych amortyzatorów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12