autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Cadillac Seville STS
Autor Wiadomość
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 22:44   Cadillac Seville STS

Przed godzinką jechałem z kumplem jego "świnio wozem" (Ford Explorer III 4.0 V6) i napotkaliśmy na mieście coś wielkiego, amerykańskiego, pięknie brzmiącego. Po "pościgu" przez całe miasto Kolega w końcu się zatrzymał i pogadaliśmy. Niesamowicie wyglądające auto, tak jak nie przepadam za amerykańską motoryzacją, tak to auto zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie. Wykonane całe z czegoś, co nie zardzewieje, silnik V8 4.6 chyba 325 kucy, no i ten obłędny dźwięk...

Fotka poglądowa:

Ostatnio zmieniony przez grzeszak Nie Kwi 12, 2015 22:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 22:47   

grzeszak napisał/a:
silnik V8 4.6 chyba 325 kucy, no i ten obłędny dźwięk


305 ;) i 400NM
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Nie Kwi 12, 2015 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 22:52   

grzeszak napisał/a:
tak jak nie przepadam za amerykańską motoryzacją, tak to auto zrobiło na mnie mega pozytywne wrażenie


a ja za to bardzo lubię amerykańską motoryzację to przyznam, że to auto nie przemawia do mnie jakoś bardzo z wyglądu, ae V8 to już niepodważalny argument :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 22:54   

Cadillac to odpowiednik amerykański odpowiednik BMW, fajne auta, zarówno wizaualnie jak i technicznie (mało które V8 by USA ma 4 wałki rozrządu i to w głowicy)
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 22:56   

Lincoln napisał/a:
Cadillac to odpowiednik amerykański odpowiednik BMW, fajne auta, zarówno wizaualnie jak i technicznie (mało które V8 by USA ma 4 wałki rozrządu i to w głowicy)


To już wiem dlaczego mi się tak spodobał :)
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 23:36   

..jeśli w Tcz, grantowy seville 97/98 rok z rejestrają G0 FLOHR - to spotkaliscie Łukasza..

osobiście kilka razy prawie kupiłem takie auto, tyle że seville to przedniak, ilość miejsca w środku nie powala.. reszta OK.. Cadillacki po 2002-2003 roku RWD typu STS, CTS robią już niezła robotę.. :cool:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Nie Kwi 12, 2015 23:57   

Lincoln napisał/a:
Cadillac to odpowiednik amerykański odpowiednik BMW, fajne auta, zarówno wizaualnie jak i technicznie (mało które V8 by USA ma 4 wałki rozrządu i to w głowicy)


Z tego co się orientuję to w Murrice cadillacami jeździły tylko stare dziadki aż do momentu pierwszych modeli STS, albo wprowadzenie Escalade (dreswóz)
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 00:00   

Przemawia do mnie ten Cadillac.
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 00:18   

conpress napisał/a:
..jeśli w Tcz, grantowy seville 97/98 rok z rejestrają G0 FLOHR - to spotkaliscie Łukasza..


Dokładnie to to auto. Ja w sumie pierwszy raz go widziałem.
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Kwi 13, 2015 18:25   

mi to auto zawróciło w głowie jakoś na jesieni 2014 kiedy to jeden z klientów podjechał takim STS ale w nowszej budzie na glebie i 18" felgach w pięknym ciemno zielonym kolorze , bajka coś pięknego cały czas biję się z myślami czy by nie sprzedać beemek i kupić włąsnie takiego STS northstar ;)

ale przeszkadza mi jedyny minus tego auta napęd na przód ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13