autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto z okolicy handluję używanymi częściami do bmw e39 ??
Autor Wiadomość
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 03, 2016 19:38   Kto z okolicy handluję używanymi częściami do bmw e39 ??

Jak w temacie, padł mi czujnik położenia wału korbowego 3ci raz , nie mam zamiaru znowu wydawać 230 zł na nówkę siemensa, więc szukam używanego oryginału,a na allegro i olx pustki
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 09:42   Re: Kto z okolicy handluję używanymi częściami do bmw e39 ??

Wojtec12345678 napisał/a:
Jak w temacie, padł mi czujnik położenia wału korbowego 3ci raz , nie mam zamiaru znowu wydawać 230 zł na nówkę siemensa, więc szukam używanego oryginału,a na allegro i olx pustki


230zł za nówkę siemensa? dobra cena.. ciekawe z jakiego źródła siemens.. poszukałbym przyczyny dlaczego tak się dzieje.. 3 czujniki pod rząd - wręcz niewiarygodnie niemozliwe..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 10:16   

dokładnie to samo pomyślałem co conpress, mozliwe że masz coś nie tak z instalacją w tym silniku to rzadkość żeby padł czujnik i to tak szybko, chyba że ten siemens to tak naprawdę tylko opakowanie co też często ma miejsce niestety
 
 
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 11:12   

Pierwszy i drugi mogę się zgodzić że padł bo leciało na niego z termostatu, ale teraz jest sucho bo ogarnąłem to rok temu a ten znowu padł , możliwe że to tak na prawdę nie siemens jak piszecie.
 
 
Tomek
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 636
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 11:39   

tel: 793903233

Gość znajduje sie w Kaczkach niedaleko Pruszcza Gdanskiego, ma praktycznie wszystko do E39.
Niektóre części są w atrakcyjnych cenach ale niektóre nie więc lepiej najpierw dopytać lub się targować :)
_________________
Nic nie dało ludzkości tylu wynalazków co lenistwo
 
 
Wojtec12345678
Maniak Resoraków



Dołączył: 01 Paź 2010
Posty: 60
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lip 04, 2016 13:34   

Właśnie ktoś mi o nim wspominał , tylko nr telefonu nie mógł znaleźć, dzięki wielkie :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11