autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E30 coupe by Pawlo
Autor Wiadomość
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 14:36   

KOSA napisał/a:
Swagiery mają też osłonę,ale ta Cię pewnie taniej wyszła.


Wyszła mnie praktycznie za darmo, bo blachę miałem od teścia :)
_________________

 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 15:15   

No e30 super się prezentuje jest klasycznie dużo lepiej bez foli na przeciwmgielnych ☺

A w planach na przyszłość jakaś zmiana koła jest ? :grin:
 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 17:53   

Tez miałem jechać na rozpoczęcie ale totalnie zapomniałem a gdy mi się przypomniało i zobaczyłem pogodę to jakoś chęci znikły :(
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 18:44   

Mały napisał/a:
No e30 super się prezentuje jest klasycznie dużo lepiej bez foli na przeciwmgielnych ☺

A w planach na przyszłość jakaś zmiana koła jest ?


no z tymi pomaranczowymi kierunkami to sie gryzlo strasznie :)

Jest, jest :D Parę już mam upatrzone, ale najbardziej BBS'y chodzą mi po głowie (chociaż na początek może stanie na dare rs):D Te mają zostać na zimówki

CukS napisał/a:
Tez miałem jechać na rozpoczęcie ale totalnie zapomniałem a gdy mi się przypomniało i zobaczyłem pogodę to jakoś chęci znikły :(


No przez chwilę nawet grad padał, szału nie było z pogodą..
_________________

 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Kwi 24, 2017 19:34   

No dare rs są fajne i to najlepsza koncepcja chodz japan racing też ma dość fajne modele teraz nawet wypuścił dwa fajne jedne to napewno jr6 a drugie nie pamoetam ale chyba jr26 luknij sobie mam nadzieje ze siądzie tam 17 nastka ? :grin:
Ostatnio zmieniony przez Mały Pon Kwi 24, 2017 21:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Wto Kwi 25, 2017 10:10   

Ja tam bym u siebie widział jr15 :D
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Kwi 25, 2017 10:38   

Bardzo mi się podoba to wozidlo :) chciałem jechać na ten zlot w Trojmiescie , ale pogoda mnie nie przekonała , teraz żałuje ;p
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Kwi 25, 2017 12:47   

Koła nie wiadomo czy 16" czy 17" bo mam mieszane uczucia :razz: .
No pogoda słaba, ale w sumie dużo aut też nie widziałem (podobno 500 aut bylo, na moje ponad 100 :neutral: ), były fajne egzemplarze ale stanie i patrzenie nie jest jednym z ciekawszych rzeczy, które można robic na takich imprezach :lol: .
_________________

 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 17:04   

Dawno mnie tutaj nie było.. Krótka aktualizacja:
Pod koniec kwietnia byliśmy w Toruniu na rozpoczęciu sezonu, e30 dojechało bez problemów, jak wracaliśmy auto zaczęło mi przerywać i się okazało, że padł przepływomierz..



Parę rzeczy mi przeszkadzało więc, autko znów stoi rozebrane :P konkretnie to dołożyłem drugi wiatrak i wymieniłem termostat bo trochę mi się grzała i odkręciłem misę bo sama uszczelka nie dawała rady i ciekł mi olej - uszczelniłem dodatkowo sylikonem i wymieniłem jeszcze raz olej. Podczas skręcania wpadła mi śrubka do skrzyni... :evil: Jak rozkręciłem i złożyłem to się okazało, że ze sprzęgłem jest coś nie tak - mam nadzieję, ze to tylko kwestia odpowietrzenia.. Do tego wymieniłem wiskozę i zrobiłem zimny dolot :)







Jak wszystko do końca złożę i zrobię sprzęgło to jadę do lakiernika z reklamacją, bo posiadał mi lakier na całym aucie i już nie mogę na to patrzeć...
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Cze 10, 2017 19:36   

Moze w tym roku E30 ojedzie na sierra fan 😁
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 13:12   

Auto jeździ i ma kilka nowych fantów, czekam na sprawozdanie :wink:
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Nie Wrz 10, 2017 17:39   

KOSA napisał/a:
Auto jeździ i ma kilka nowych fantów, czekam na sprawozdanie :wink:


Wpadnie cos jeszcze, narazie do 15 muszę dać sobie spokoj bo sie uczę.. ale od 15 wszystko poogarniam i wstawię aktualizacje 😄
_________________

 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 00:40   

Co do problemu ze sprzęgłem to po 4 razie rozkręcenia, skręcania i odpowietrzania znalazłem przyczynę.. okazało się, ze przy wkładaniu skrzyni uszkodziłem wielowypust na tarczy sprzęgłowej.. ale wyszlifowałem zadziory i już wszystko działa 🙂 tak jak pisałem wcześniej, pojechałem do lakiernika, auto w zimę będzie miało robiona konkretna polerkę, lakierowane lusterka w kolor i jak dobrze pójdzie to jeszcze zderzaki 🙂
Jak auto zaczęło znowu jeździć, to wracając z Pelplina na super nowym rondzie w Jabłowie (normalnie jadąc) zahaczyłem dokładką i się niestety roztrzaskała..



Ale dostała nowe życie: posklejałem, wyszlifowaliśmy, moja dziewczyna polakierowała, idealnie nie jest, ale na razie musi wystarczyć 😃







Z ważniejszych rzeczy to kupiłem nowa chłodnice (tez od 2,4td, tamta niestety skończyła po ostrym hamowaniu na wiatraku), wymieniłem świece, przepływkę i uszczelkę pod pokrywa zaworów.





Z paru nowości to:
wpadła kierownica mt1 od CONPRESSA. Trochę ją podpicowalismy i dostała drugie życie 😄 (została zszyta w miejscu gdzie puściła nić, wyszlifowana i pofarbowana farba do skory i plastik w kolorach M-technic został pomalowany na nowo, bo lakier już ze starości odpryskiwał.





Nadarzyła się :arrow: okazja i w końcu doczekałem się moich wymarzonych obrysówek 😄













Kolejna nowością jest OBC II w najbogatszej wersji jaka została wydana, był nawet alarm do założenia na drzwi, ale to sobie odpuściłem żeby ich nie szpecić i nie wiercić😄





Jakiś czas temu wybraliśmy się do Osia, sprawdzić trochę auto i się pobawić, auto spisało się bez większych zarzutów, także jestem zadowolony. 😄 Dzielnie spaliło 5 kompletów opon dowiozło nas na miejsce jak i z powrotem.













Na nowy sezon trzeba będzie pomyśleć o nowej skrzyni biegów (trzeci bieg zaczął wypadać) oraz pompie wody.
_________________

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 01:03   

Wyglada obłędnie :) szczerze mówiąc, to gdybym miał tak utrzymane e30, nie palił bym ni kapcia, bałbym się, ze guma pęknie i porysuje mi lakier ;) a już kilka razy widziałem, jak miało to miejsce :)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Mały
Kierowca kat. B
mk3 gti


Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 287
Skąd: starogard gdanski
Wysłany: Pon Wrz 18, 2017 09:53   

Smaczki pakietu usa zawsze mnie mega robiły ( mimo ze niektórzy ich nawet nie dostrzegaja) i jak dla mnie jest bomba 💪👌
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13