autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E30 coupe by Pawlo
Autor Wiadomość
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Sie 11, 2016 22:50   

Krzysztof napisał/a:
Pawlo napisał/a:
Jak coś to zapraszam na Hermanowską


ale, że w piątek mamy wpaść ?


Bo wiesz jak by trzeba kogoś kto może się powymądrzać, pokazać palcem co i jak to daj znać :) chociaż już kilku osobom proponowałem takie usługi i zero zainteresowania :)

No jutro jutro :D popatrzeć zawsze mozna, gorzej z wymadrzaniem :grin: :twisted:
_________________

 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pią Sie 12, 2016 14:18   

Do pakietu z BMW oczywiście nie może zabraknąć koszulek, które zrobiła moja dziewczyna :grin:


_________________

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pon Sie 15, 2016 16:07   

Jak tam Pawlo, słyszałem, że jakieś problemy wyszły z wkładaniem silnika ??
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Sie 16, 2016 15:21   

No nieatety zabraklo mi pewnych dupereli bez ktorych nie mogę wlozyc silnika, tak wiec musi poczekac, a ze teraz mam pewne sprawy do zalatwienia ktorych nie moge odlozyc na drugi plan wiec autko bd stało póki nie uporam sie z tym co mam ale w miedzy czasie bd dalej kompletowal poniekąd kompletnego swapa :cry: .
_________________

 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Nie Sie 21, 2016 22:49   

Dzisiaj kupiłem oryginalną lotkę na tylną klapę, tylko trzeba ją będzie trochę odświeżyć. a od wtorku w końcu będę mógł zabrać się z powrotem za swapa.. :grin:




Tu są linki jak wygląda, bo troche słabe zdjęcia
http://s5.ifotos.pl/img/107182878_eqwxpsr.jpg
http://klasyczny.com/wp-c...-13-650x433.jpg
http://www.klasyczny.com/...racia-e30-7.jpg
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pawlo Nie Sie 21, 2016 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 01:08   

następnym razem trochę musisz się przy nas pokręcić, bo jeszcze słabo Ciebie znamy i część nawet nie wiedziała, że jesteś za zlocie :)

Nie wiem jak tam się bawiłeś, :) szkoda, że silnika nie udało się wstawić do zlotu.


powodzenia.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 10:50   

Taką samą lotkę miałem w IS'e. Będzie w kolorze, czy czarna ? Ja miałem polakierowaną.
 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 12:54   

Dobry wybór, z tą lotką będzie jak IS, jeszcze z przodu dokładkę zmienić :wink:
Bartkowym turasem nawet spoko Ci szło z tego co zaobserwowałem.
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 14:31   

Krzysztof napisał/a:
następnym razem trochę musisz się przy nas pokręcić, bo jeszcze słabo Ciebie znamy i część nawet nie wiedziała, że jesteś za zlocie

Nie wiem jak tam się bawiłeś, szkoda, że silnika nie udało się wstawić do zlotu.

w sumie krótko byliśmy, bo z racji tego ze nie włożyłem silnika to urodziny teścia były przełożone na sobote i trzeba było jechać na impreze :grin:
A bawiłem się spoko, Bartek dał mi pojeździć e30 także nie narzekam :D a co do silnika to na następny jakiś zlot będzie włożony (taką mam nadzieję xd)
Karol napisał/a:
Taką samą lotkę miałem w IS'e. Będzie w kolorze, czy czarna ? Ja miałem polakierowaną.

Właśnie nie zastanawiam, bo ktoś ją pomalować w czarny mat i trochę spray pęka. Nie wiem czy jak pomaluje w kolor to nie popęka tak samo..
KOSA napisał/a:
Dobry wybór, z tą lotką będzie jak IS, jeszcze z przodu dokładkę zmienić :wink:
Bartkowym turasem nawet spoko Ci szło z tego co zaobserwowałem.

Taki jest plan żeby zrobić na IS'a, tylko jeszcze dostać oryginalną dokładkę w dobrej kasie.. :grin:
Dzięki, chociaż jeszcze duuuuużo przede mną. Zacząłem się zastanawiać czy nie kupić jakiegoś auta i zrobić bokolota :twisted:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pawlo Pon Sie 22, 2016 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 14:40   

Pawlo napisał/a:
co do silnika to na następny jakiś zlot będzie włożony (taką mam nadzieję xd)



11 września jedziemy do Wilczych Lasek na GP Polski.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 19:09   

Pawlo napisał/a:
Właśnie nie zastanawiam, bo ktoś ją pomalować w czarny mat i trochę spray pęka. Nie wiem czy jak pomaluje w kolor to nie popęka tak samo..


Ja miałem też popękany, ale to ze względu, na to, że lakier był stary... Lakiernik pomalował mi ją na nowo i było ok. Nawet jak ktoś ją łapał i ugniatał to klar nie pękał. Bo jak wiadomo lotka jest elastyczna, jak by z gumy...
 
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 00:33   

Karol napisał/a:
Pawlo napisał/a:
Właśnie nie zastanawiam, bo ktoś ją pomalować w czarny mat i trochę spray pęka. Nie wiem czy jak pomaluje w kolor to nie popęka tak samo..


Ja miałem też popękany, ale to ze względu, na to, że lakier był stary... Lakiernik pomalował mi ją na nowo i było ok. Nawet jak ktoś ją łapał i ugniatał to klar nie pękał. Bo jak wiadomo lotka jest elastyczna, jak by z gumy...

No czytałem, że trzeba coś dodać do lakieru żeby go uelastycznić
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 31, 2016 08:08   

I jak tam idzie operacja pacjent zyje i ma sie dobrze ? Czy jeszcze walka ze swapem.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Śro Sie 31, 2016 15:05   

Krzysztof napisał/a:
I jak tam idzie operacja pacjent zyje i ma sie dobrze ? Czy jeszcze walka ze swapem.


Niestety pacjent jest jeszcze bez serducha.. :evil: Stwierdziłem, że jak mi nie zależy na żadnym konkretnym terminie a mam silnik na wierzchu to wymienię od razu wszystkie sztywne i giętkie przewody.
W planach mam też zamiar zrobić sprzęgło, tuleje, sworznie, nowe końcówki na przód, tarcze, klocki, tłumik itd..

No i najważniejsza sprawa - muszę do końca kanał zrobić bo Bartek powiedział, ze bez kanału słabo silnik wkładac..
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pawlo Śro Sie 31, 2016 15:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Sie 31, 2016 15:27   

Pawlo napisał/a:
mam silnik na wierzchu to wymienię od razu wszystkie sztywne i giętkie przewody.
W planach mam też zamiar zrobić sprzęgło, tuleje, sworznie, nowe końcówki na przód, tarcze, klocki, tłumik itd..

No i najważniejsza sprawa


takie podejście jest właściwe,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14