autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BMW E30 coupe by Pawlo
Autor Wiadomość
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pon Gru 26, 2016 18:09   

Krzysztof napisał/a:
w sumie lepiej w tą stronę niż w drugą jak by miało stratować.
Dokładka widzę, że nisko idzie skutecznie Ciebie to spowolni wszędzie gdzie nie będzie różnego asfaltu co zrobić dobry wygląd ma swoje minusy i trzeba to zaakceptować.


No jest dość nisko :D Ale dużo daje też silnik bo jest jednak cięższy od 1.6, ale chyba lepiej tak, niż miałaby być koza :D
_________________

 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Gru 26, 2016 20:20   

Mi się wydaje, czy przy e30 nie mówiło się coupe, tylko dwudrzwiowy sedan?
 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 26, 2016 20:32   

Lincoln napisał/a:
Mi się wydaje, czy przy e30 nie mówiło się coupe, tylko dwudrzwiowy sedan?

Racja. Sam niedawno o tym słyszałem.
Paweł u Bartka też przysiadło, teraz na gwincie jest jeszcze niżej i nic nie obciera, wiem bo sam prowadziłem jego auto. Powiem więcej, pokonuje szybciej zakręty i ma większą kontrolę niżeli na seryjnym zawieszeniu, ale może sam się wypowie.
Super wygląda z dokładką.
Ostatnio zmieniony przez KOSA Pon Gru 26, 2016 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 00:04   

KOSA napisał/a:
Lincoln napisał/a:
Mi się wydaje, czy przy e30 nie mówiło się coupe, tylko dwudrzwiowy sedan?

Racja. Sam niedawno o tym słyszałem.
Paweł u Bartka też przysiadło, teraz na gwincie jest jeszcze niżej i nic nie obciera, wiem bo sam prowadziłem jego auto. Powiem więcej, pokonuje szybciej zakręty i ma większą kontrolę niżeli na seryjnym zawieszeniu, ale może sam się wypowie.
Super wygląda z dokładką.


Tak, dokładnie to jest sedan dwudrzwiowy, ale potocznie mówi się, że to po prostu coupe :)
No tez prowadziłem i było fajnie, także mam nadzieje ze u mnie będzie podobnie :D
Noo odrazu inaczej z tą dojladką, a już wgl jak jest w kolorze :)
_________________

 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 17:32   

Przód super wygląda :) Tył też fajnie ta lotka dodaje tyle uroku :) Ogólnie bardzo ładne e30
Powodzenia w dalszych pracach!
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Wto Gru 27, 2016 22:08   

CukS napisał/a:
Przód super wygląda :) Tył też fajnie ta lotka dodaje tyle uroku :) Ogólnie bardzo ładne e30
Powodzenia w dalszych pracach!

Dzięki bardzo!:D przyda sie, bo pracy jeszcze trochę zostało :)
_________________

 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Pią Gru 30, 2016 18:46   

Dzisiaj bmk'a wyjechała z garażu, co prawda bez wydechu ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen: I stwierdzam, że auto jeździ fajnie, ma moc, krótki dyfer sprawia, że na luźnej powierzchni zrywa nawet na 3 biegu, hamulce też sprawują się dobrze :D Jestem bardzo zadowolony :razz:
Z rzeczy które muszę jeszcze zrobić to:
- poprawić: położenie zbiorniczka płynu hamuclowego, bo płyn do pedału sprzęgła słabo dopływa, mocowanie lewarka zmiany biegów, filtr powietrza,
- trzeba polutować resztę pinów w kostce
- podłączyć wentylator
- kupić osłonę na misę, bo jest tak nisko, że już dzisiaj lekko zahaczyłem
- i tłumika jednak nie zrobię, przerasta to moje umiejętności, niestety auto będzie musiało trochę jeszcze postać w garażu, aż uzbieram kasę na niego.. Mówi się, że studenci są biedni - u mnie się to ostatnio sprawdza :cry: xd
Zrobiłem dzisiaj parę zdjęć, dziewczyna już mnie podsumowała, że fotograf ze mnie słaby :D
I krótki filmik (zła data i godzina xd): https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be









_________________

Ostatnio zmieniony przez Pawlo Pią Gru 30, 2016 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 07:17   

Bierz osłonę z rozpórką od Swagierów, co będę wiedział czy warto :wink:
Spoko fotele, przypominają mi toma sportsize z is'a.
Dokładka na prawdę dużo zmienia w wyglądzie.
Fajnie chodzi, ale wydech koniecznie jakiś fajny, tylko nie jakiś tuningowy :wink:
Nie lepiej pasowałyby zwykłe wycieraczki? Kierunki czarne zostawiasz? Kapsle do bbs'ów szukasz?
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 11:56   

jakieś z tych zdjęć byś mógł wstawić w naszym konkursie, z 2 byś wybrał.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 13:00   

Czarne kierunki drażnią tak zauwazylem.
_________________
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Sob Gru 31, 2016 17:31   

KOSA napisał/a:
Bierz osłonę z rozpórką od Swagierów, co będę wiedział czy warto :wink:
Spoko fotele, przypominają mi toma sportsize z is'a.
Dokładka na prawdę dużo zmienia w wyglądzie.
Fajnie chodzi, ale wydech koniecznie jakiś fajny, tylko nie jakiś tuningowy :wink:
Nie lepiej pasowałyby zwykłe wycieraczki? Kierunki czarne zostawiasz? Kapsle do bbs'ów szukasz?


Jak będzie kasa to pewnie kupie. :)
No to są od is'a, tylko że zwykłe a nie sporty (a szkoda)
No wydech będzie prawie oryginalny, końcowy mam od 2.5 a środkowy od 2.3, te dwa elementy mam już ze sobą połączone, został jeszcze odcinek między kolektorem a środkowym. :)
Wycieraczki już takie były jak się wymieniłem, narazie nic nie zmieniałem :P Kierunku wrócą pomarańczowe, Wiki miała się za nie zabrać, ale jakoś czasu nie było jeszcze (jest na nich czarna folia), a co do kapsli to szukałem, ale miałem ważniejsze wydatki i spadły na boczny tor.. z czasem pewnie kupie

Krzysztof napisał/a:
jakieś z tych zdjęć byś mógł wstawić w naszym konkursie, z 2 byś wybrał.


Patrząc na te zdjęcia, które już biorą udział w konkursie to wstyd takie wysłać, będę musiał zrobić jakieś ładniejsze :)
_________________

 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Sty 01, 2017 08:34   

Mogłeś wrzucić ostatni dzień grudnia był, ale możesz też nowe zrobić.
 
 
Pawlo
Maniak Resoraków



Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 87
Skąd: Stg
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 14:42   

Trochę mnie tutaj nie było z powodu sesji i tego, że e30 trafiło do tłumikarza. Auto już odebrane, chodzi ładnie i nie za głośno, ogólnie jestem zadowolony :) Później nagram jakiś filmik. :twisted: A tutaj zdjęcie z pierwszej jazdy po odebraniu i z nowym silnikeim mojej "szefowej" :D



Nie zrobiłem za wiele przez ten czas: ogarnąłem trochę pod maską, jestem w trakcie robienia nowego mocowania zbiorniczka płynu hamulcowego, wymieniłem uszczelkę w zbiorniczku, przeniosłem zbiorniczek od wspomagania niżej, odkleiłem folię z kierunkowskazów i wygląda tak jak na pierwszym zdjęciu od góry, pomarańcz z tym żółtym strasznie się gryzie, więc albo będą białe halogeny i pomarańczowe kierunkowskazy lub tak jak było, czyli czarne kierunkowskazy i żółte halogeny, jeszcze zobaczymy :)



W końcu udało mi się kupić sprawne tylne zaciski z odkręconymi odpowietrznikami, teraz je tylko zregenerować i założyć, do tego dokupiłem oryginalne przyciski na prawą i lewą stronę do podnoszenia i opuszczania szyb (poprzedni właściciel włożył od golfa), oryginalny znaczek w super stanie na tylną klapę, bo mój to obraz nędzy i rozpaczy xd I blaszkę w którą wchodzi lewarek skrzyni biegów, przy automacie nie było i lewarek stuka o wał, chodzi o część numer 4:









Jeszcze trochę pracy (i worek pieniędzy) potrzeba żeby wszystko grało, ale już jest coraz bliżej :grin:



tutaj jeszcze krótki filmik bez tłumika: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pawlo Pon Lut 13, 2017 02:43, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 15:11   

Nie widać fotek
 
 
CukS
Kierowca kat. B


Dołączył: 18 Wrz 2016
Posty: 268
Skąd: Nowe Gołębiewko
Wysłany: Nie Lut 12, 2017 21:12   

też nie widzę :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14