autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pasek B5 by sQk
Autor Wiadomość
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 00:38   Pasek B5 by sQk

MARKA: VW
MODEL: Passat B5 1999r, Kombi
SILNIK: 1.9 TDi 110KM
WYPOSAŻENIE: 4x PP, ABS, ESP, Climatronic, 4x El. Szyby, El. lusterka, Tempomat
CAR-AUDIO: Radio - Sony DSXA50BT, głośniki seryjne w planach zmiana na coś mocniejszego + skrzynia w bagażniku (kable już pociągnięte :])
MOC: Seria (niedługo sprawdzimy na rolkach)
W trakcie: Wizyta u lakiernika.
W Planach: Podniesienie mocy celuje w 170 HP, zmiana wtrysków, turbo, FMIC, kolektor...
Na nowy sezon Pasek będzie niżej ziemi i dostanie większe laczki (prawdopodobnie 18 lub 19).


ZDJECIA:
Po zakupie:

Generalnie auto zapuszczone, niestety nie mam zdjęć środka więc nie wrzucę ale tak wyglądało po detailingu :)



Aktualnie auto wygląda troszkę inaczej, z powodu wizyty u lakiernika aktualne zdjęcia wrzucę za ok.2tyg :)
Ostatnio zmieniony przez sQk Wto Lip 11, 2017 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 00:51   

Stary poczciwy passat , przez jednych wyśmiewany, przez innych ceniony :) miałem takiego w wieku 19 lat , wtedy to była w sumie dość
Świeża furka .. pamiętam, że po zimie założyłem 18 calowe koła, na zimę miałem 15 cali , tragicznie się jeździło na tych 18' , ale za to wyglądał świetnie:)

Przejezdzilem passaten 25000 km i zepsuł mi się kilka razy, naprawy nie byly tak tanie jak mówią;)

Jeszcze tylko tak się uczepie, przedstaw się w odpowiednim dziale ;)

Bezawaryjnosci i zapraszamy do częstego zaglądania do nas jak i udziału w spotach ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez OSKA Wto Lip 11, 2017 00:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 00:57   

Niby stary, ale dla mnie jako że mam 20lat i na rzeczy takie jak auto, mody sam zarabiam to auto jest całkowicie ok :wink: spełnieniem marzeń nie jest :roll: bo nie miało być ani diesla ani żadnego VAG'a lecz po kilku tygodniach poszukiwań trzeba było było się zdecydować na zakup takiego a nie innego auta i w sumie jestem zadowolony :lol: w porównaniu do mojej byłej kozy 80 B4 w klekocie niebo a ziemia



Na pewno będę zaglądał bo dużo modów się szykuje a aktualizacje trzeba będzie robić :grin: Na spocik jedynie za miesiąc jak odbiore auto :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez sQk Wto Lip 11, 2017 01:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Marynarz
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1161
Skąd: Z kątowni
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 01:52   

Kolega na forum już pokazał że nie należy lekceważyć audi 80 😁
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 03:06   

W sumie wybierając 80 b4 lub passata b5 , to raczej na pewno wybrałbym b4 ;)

Dla mnie w wieku 19 lat , to też była fajna fura ;) wtedy kierowalem sie rozsadkiem , bo chcialem miec cos oszczędnego .. pamiętam jak stał peugeot 406 coupe 3.0 i passat b5 .. oczy i serce chciało 406 , ale rozsądek wybrał passata .. teraz już bym tego błędu nie popełnił :mrgreen:
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 03:25   

Widzę OSKA że mamy podobne upodobania :lol: 406 coupe to była jedna z moich opcji.. Niestety nie v6 bo to nie ten budżet ale sam model zacny. Chwilowym marzeniem dla mnie jest alfa 159 w jtd lub busso zobaczymy co czas przyniesie.. Najpierw jednak trzeba nacieszyć się tym co się ma, a jak pomysł na firmę wypali to będzie już z górki a projekt jest gruby bo nie ma takiej firmy w stg (przynajmniej tak profesjonalnej) będzie sztos :cool:
Ale mniejsza bo się mały off top robi haha
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 10:49   

Samochody trzeba zmieniac kazdy ma plusy i minusy. Pasat po drodze do Alfy to dobry wybor jezeli musisz miec w tym wieku kombi 😁 firme mozesz zareklamowac a czy trafi do polecamy zdecyduja ludzie z forum.

Powodzenia
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 13:06   

Na razie nie ma czego reklamować, mam nadzieję że do końca roku będziemy już coś działać. Czas pokaże :mrgreen:
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 11, 2017 15:56   

Dzialaj

A alfa romeo to jedna z moich ulubionych marek samochodow nie mozna nazwac siebie fanem motoryzacji jezeli nie posiadalo sie alfy tak mowi clarcson 😁
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 20:17   

Zdecydowanie Alfa 159 to takie małe marzenie jako daily, piękna bryła czy to sedan czy kombi...
Niestety duża ilość projektów i pomysłów do zrealizowania w życiu nie pozwala mi na powolne odkładanie na Włoszkę.. Aczkolwiek myślę że z czasem paseratti też będzie przykuwać wzrok przechodniów, kwestia kasy której wiecznie brak :roll: :lol:
BTW. Mam nadzieję że zobaczymy się na comiesięcznym spocie na który wybieram się z Michałem Jego Astrą OPC :idea:
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
Ostatnio zmieniony przez sQk Śro Lip 12, 2017 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 12, 2017 23:14   

Masz 20 lat wszystko przed toba ja w twoim wieku mialem auto rodzicow i bilet na pks 😁 a pierwsze auto bylo sluzbowe 😁
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 21:49   

UPDATE. temat nie umarł, auto dalej u lakiernika czas się przedłuża ale wiem że jest w dobrych rękach po rozebraniu wstępnie info że blachy są w dobrym stanie a będą w celującym, oprócz tego że przed malowaniem były 4 różne odcienie na aucie (uroki srebrnego koloru). Odcień, odcieniem ważne żeby się nie odznaczał jak wcześniej, bo każdy lakiernik wie że srebrny to ciężki temat, ważne żeby pozbyć się nalotu rudej i odprysków.

Zdjęcia po rozebraniu



Z nadkolem bałem się że jest tragedia ale nie ma co się martwić będzie igła :cool:
Przy okazji widać jeden z mniejszych modów mianowicie pomalowałem lampy plastidipem i efekt mi się podoba, zobaczymy jak to będzie na dłuższą metę. A i hak będzie out...
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
Ostatnio zmieniony przez sQk Wto Sie 01, 2017 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 21:55   

z ciekawości jakie koszta takiego lakierowania rozumiem, że lakierujesz całe auto ?
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 01, 2017 22:00   

Jakbym miał lakierować całe auto to wolałbym go sprzedać i dołożyć koszta lakierowania i kupić coś innego... 7 elementów wychodzi tj. 2 zderzaki, klapa, nadkola tylne oby dwa, prawy przedni błotnik i maska.
Większość z nich będzie malowane częściowo z przejściem bezbarwnym, nie boję się o efekt bo widziałem co człowiek któremu go oddałem robi. Z resztą myślę że każdemu fachurze któremu zależy na opinii nie odwali fuszerki... Lakierowanie wstępnie miało się skończyć na 6 elementach ale jednak doszedł drugie tylne nadkole, koszta wstępnie nieznane. Kosztorys ugadany +- już w czerwcu, ile mnie to wyszło to pochwalę się jak już będę wiedział czyli pod koniec następnego tygodnia ;)
Czyli widzimy się na zlocie 15 :mrgreen:
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 22, 2017 23:05   

Kolekcjonowanie ciemnego środka czas zacząć, dziś zakupiłem komplet foteli i boczków od audi a6 c5. zostaje tylko zakupić boczki i deske rozdzielczą od passata i można zaczynać wymiane środka ;)
Passat już na bank w tym tygodniu w moich rękach więc zacieram ręce na pełny roboty weekend :mrgreen: Trzeba je doczyścić i odżywić, ale na razie będą musiały na to poczekać
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
Ostatnio zmieniony przez sQk Wto Sie 22, 2017 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16