autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Pasek B5 by sQk
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 21:15   

To lepiej Alfa GT
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 21:17   

Też rozmyślałem tę opcję lecz jest większa rozpiętość w cenach w porównaniu do tej dwójki no i wydaje mi się że ciężej znaleźć dobry egzemplarz..
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 22:00   

Passat dobry wóz, ale piękna włoszka no no...
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 22:07   

dobry wóz to prawda, życie zweryfikuje co będzie na nowy sezon. Lecz nie chce w wieku 20 lat jeździć kombiakiem :lol: następne auto to większy budżet czyli będę mógł bardziej wybrzydzać ;)
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Nie Lis 05, 2017 22:15   

sQk napisał/a:
dobry wóz to prawda, życie zweryfikuje co będzie na nowy sezon. Lecz nie chce w wieku 20 lat jeździć kombiakiem :lol: następne auto to większy budżet czyli będę mógł bardziej wybrzydzać ;)


A ja załuję że np A8 w kombi nie zrobili bo brałbym :lol:
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 21:07   

sQk napisał/a:
Alfą 147 FL 1.9JTD 16v 150Km lub Fiatem Grande Punto 1.4T lub 1.9JTD 130KM.



To mnie zaimponowałeś w tej chwili! <3 Widziałem że polubiłeś na FB projekt Punciaka "VagKilla" więc to nie są wolne pojazdy. Mają możliwość rozwoju.

Nie mniej jednak obyś go bezproblemowo sprzedał ( w sensie za tyle ile byś za niego chciał :) ) i powodzenia w poszukiwaniu kolejnego pojazdu!
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lis 06, 2017 21:25   

Halk napisał/a:
sQk napisał/a:
Alfą 147 FL 1.9JTD 16v 150Km lub Fiatem Grande Punto 1.4T lub 1.9JTD 130KM.



To mnie zaimponowałeś w tej chwili! <3 Widziałem że polubiłeś na FB projekt Punciaka "VagKilla" więc to nie są wolne pojazdy. Mają możliwość rozwoju.

Nie mniej jednak obyś go bezproblemowo sprzedał ( w sensie za tyle ile byś za niego chciał :) ) i powodzenia w poszukiwaniu kolejnego pojazdu!


Z passatem mam w planach rozstać się w marcu/kwietniu jak dobrze pójdzie, czas odkładać pieniądze, kupić opony zimowe i przejeździć jakoś tą zimę...
Nie ukrywam że GP podoba mi się od dawna, nawet na forum fiata punto jestem od 2014r. nie wiem dlaczego ale mają coś w sobie i to coś skłania mnie ku temu modelowi... niestety lub stety będzie to prawdopodobnie diesel ze względów finansowych... 1.4T jest droższe o kilka tys więc ta opcja odpada chociaż nie przesądzam tego do czasu zakupu następnej furki :mrgreen:
Na chwilę obecną jeżdżę passatem i jeśli będzie trzeba będę w niego inwestował, lecz modów już nie planuje w tym aucie.
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 18:11   

Działam dalej z passatem, jak to na mnie przystało podczas nudy zająłem się dalszym detailingiem auta. Wyczyściłem komorę silnika, wymyłem i zakonserwowałem plastiki oraz wszystkie uszczelki itp.
Teraz prezentuję się to tak:






Oraz odnowiłem na szybko kierownicę bo zaczęła się już rozpadać w ręcach

PRZED



i po :)
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
Lechu
Kierowca kat. B


Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 214
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 19:54   

Tak odnowiony, to teraz dobre fotki i wystawiać :razz: Daj zaporową cenę i zobaczysz zainteresowanie...
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 19:58   

Co zrobiłeś z kierownicą, że wygląda jak nowa ? :D
 
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 20:25   

Lechu napisał/a:
Tak odnowiony, to teraz dobre fotki i wystawiać Daj zaporową cenę i zobaczysz zainteresowanie...

Dam zaporową cenę i jeszcze sie znajdzie psychol który kupi :lol: a ja będę z buta chodził :mrgreen: Najlepiej sprzedawać auto wiosną/latem więc tak też zrobię. Do tego czasu odłożę troszkę kasy i poszukam innej furki :)

Cytat:
Co zrobiłeś z kierownicą, że wygląda jak nowa ?

Skóra na kierownicy przeszła szybką ale kompletną renowację wykonaną przeze mnie, na zdjęciach widać że materiał już się kruszy więc trzeba ją było potraktować papierkiem ściernym aby wyprowadzić niedoskonałości. następnie odtłuszczona, zmyłem powierzchownie farbę, potem silnym odtłuszczaczem potraktowałem materiał aby wyciągnąć cały brud i tłuszcz żeby trzymała się nowa farba, zmyłem farbę do zera i nałożyłem nową w kolorze i bezbarwnym + zabezpieczyłem środkiem do skór colorlouck :wink: ot cała filozofia. Wszystko zajęło ok. 1,5h bez odkręcania, ściagania poduchy itp oczywiście. Można było ją odkęcić i zrobić to jeszcze lepiej lecz ja chciałem tylko żeby się dalej nie rozsypała. Jak będę miał jakąś kierownice w przyszłości do renowacji to zrobie poradnik jak się tym zająć samemu :)
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
Ostatnio zmieniony przez sQk Sob Lis 11, 2017 20:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Sob Lis 11, 2017 20:34   

Ładnie to teraz wygląda, muszę zobaczyć na żywo
 
 
sQk
Kierowca kat. B



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Sie 2015
Posty: 201
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 02:10   

jest o niebo lepiej, lecz to nie moja pierwsza zregenerowana skóra na kierze i na pewno idzie to zrobić lepiej. Sęk w tym że trzeba wyciągnąć kierownicę żeby mieć lepszy dostęp do aplikacji farby. Na razie zostaje jak jest kiedyś ją poprawię :roll:
_________________
Ogarnianie wnętrz aut kompleksowo - pisz, dzwoń :)
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 11:41   

A ten kij od miotły widoczny na fotkach to paski mają w standardzie, czy extra opcja wyposażenia? :)
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Nie Lis 12, 2017 14:13   

Ja w moim passacie musiałem dopłacić do tego kija :(
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13