autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto inspekcja Toyota Land Cruiser
Autor Wiadomość
canoe22137
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: pelplin
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 01:18   Auto inspekcja Toyota Land Cruiser

Witam!
Chcę nabyć Toyotę LC 120. Chciałbym aby przed zakupem ktoś, kto się zna na takich autach jeszcze mi na nie rzucił okiem i zobaczył, czy wszystko w miarę ok. Oczywiście odpłatnie.
Auto na terenie Starogardu, inspekcja najlepiej jak najszybciej (najlepiej jutro).
Czy jest ktoś chętny, lub znacie kogoś, kto ogarnia te auta?
Pozdrawiam, Kuba
canoe@o2.pl tel. 501 304 563
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Lis 24, 2017 17:28   

..post z nocy.. jutro czyli.. w sobote?

oblookac mozna - szczegolnie pod kątem bylych napraw blacharskich lakierniczych.. co do napędow bez dluzszej jazdy po szosie/terenie za duzo sie nie oceni..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

Ostatnio zmieniony przez conpress Pią Lis 24, 2017 17:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
canoe22137
Jestem Nowy

Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 16
Skąd: pelplin
Wysłany: Pon Lis 27, 2017 15:02   

Hej!
Sorki za opóźnienie, auto obejrzane już, dałem radę w piątek, w weekend mnie nie było. Następnym razem dam znać z większym wyprzedzeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13