autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kędzior stawia pizzę!!
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 13:14   

Kędzior napisał/a:
Mercedes cls 55 amg
chyba najładniejszy mercedes jaki kiedykolwiek wychodził. A jaką tam masz wersję bo widzę moce ponad 400 km, itp. to nie wiem taki silnik jak u mnie a z kompresorem ?

Czekam na jakieś fotki.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pon Mar 18, 2019 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 21:21   

Krzysztof, dokładnie m113k czyli taki jak u ciebie tylko z kompresorem seryjnie 476km i 700nm u mnie zamontowano mniejsze koło kompresora mocowo ponad 500 ale furtka po wiecej jest szeroko otwarta silnik z dużym potencjałem czego brakowało w audi
 
 
Krzysztof
moderator



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 21:55   

Kędzior napisał/a:
Krzysztof, dokładnie m113k czyli taki jak u ciebie tylko z kompresorem seryjnie 476km i 700nm u mnie zamontowano mniejsze koło kompresora mocowo ponad 500 ale furtka po wiecej jest szeroko otwarta silnik z dużym potencjałem czego brakowało w audi


Dużo trzeba za takie cudo położyć teraz???
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 22:10   

Krzysztof, wszystko zalezy od stanu wyposażenia i od tego jak bardzo ktoś chce się pozbyć najtańsze juz za 65tys widziałem z drobnymi wadami za perełki ponad 100 ale to juz komuś nie zalezy na sprzedaży raczej stąd takie ceny
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Mar 19, 2019 00:01   

No to już gruba furka. Gratulacje
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
conpress
moderator



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 12:54   

Kędzior napisał/a:
Mam fotkę z Lincolnem ale nie mogę wrzucić z telefonu....

Mercedes cls 55 amg :oops:


Kędzior i mercedes... :roll:

Kędzior napisał/a:
Krzysztof a co ma do tego że jest szybkie ?? Sylwetka i wnętrze jest skierowane do raczej do starszej grupy odbiorców czy to w208 czy w220 Mercedes dopiero od niedawna robi auta które skierowane są też do młodych odbiorców ;)
(..)


Kędzior napisał/a:
Krzysztof, sportowe coupe to dla mnie Mercedes gt, Mitsubishi 3000gt, BMW 6, porsche 911 itp.

Ja nie mówię że jest brzydki tylko taki bardziej dla starszych osób niż dla 20latka ;) tobie się podoba w208 a mi x5 p gustach się nie dyskutuje ;) chciałbym to bym kupił merca ale wolę jednak BMW mimo wszystko ;)


Kędzior napisał/a:
gdyby merce takie dziadkowe nie były to naprade fajne auta a tak jeszcze 20 lat trzeba poczekać :D


..ale ten Kędzior nam się szybko starzeje.. :mrgreen: :razz:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 13:11   

w Grudziądzu czas szybciej płynie :P
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 21:05   

conpress napisał/a:
..ale ten Kędzior nam się szybko starzeje..
w 2 lata 20 przybyło :) a ogólnie conpress, dzięki za poszukanie bo też kusiło mnie by to skleić :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 02:17   

W sumie zdanie mam nie zmienne i nadal wole bmw jednak m5 e60 trzeba odpuścić a na f10 m5 jeszcze mi brakuje za mercem poszedłem gdyż ma dobrą opinie a to ze skierowany do starszych tego zdania nie zmienię moze o ile cls ma trochę bardziej sportową linię o tyle np. Audi bylo bardziej młodzieżowe ;)
 
 
Krzysztof
moderator



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 10:56   

Kędzior napisał/a:
a to ze skierowany do starszych tego zdania nie zmienię moze o ile cls ma trochę bardziej sportową linię
już nie tłumacz staruchu :)
Kędzior napisał/a:
o tyle np. Audi bylo bardziej młodzieżowe
czyli ja odmłodniałem :) bo jeżdżę audi :)

świat zwariował :) te strefy czasowe :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11