autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Shuma strzela gazem
Autor Wiadomość
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 12:58   Shuma strzela gazem

moja kijanka od jakiegos czasu strzela gazem. czasem strzelala tak okrutnie że stare babki na chodnikach aż podnosily ręce do góry :) bylem u gazownika na Nierzwickiego, sprawdzil szczelność i powiedzial ze winne temu zajściu są swiece. wymienilem. 2 dni bylo OK, teraz znowu strzela (chociaz juz nie tak przeraźliwie)
dodam ze strzelanie objawia sie na wolnych obrotach, najczesciej gdy chce ruszyc

slyszalem ze winne mogą byc kable które idą do swiec. czy to prawda ? bo nie chce teraz wydawac ponad 100zl jesli to moze nie byc to.
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 13:49   

żeby nie kupwac kabli podjedz do elektryka niech ci sprawdzi albo jeszcze jest jedno rozwiazanie jak bedzie ciemno odpal samochód i podnies maskie jak kable beda miały przebicie bedziesz widział jak iskry beda przeskakiwac trudno tego nie zauważyc
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 15:04   

Czyli zajedz do Huragana :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 19:52   

tez tak mozna :grin:
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Mar 10, 2010 23:31   Re: Shuma strzela gazem

tuptus napisał/a:
(...)bylem u gazownika na Nierzwickiego, sprawdzil szczelność i powiedzial ze winne temu zajściu są swiece(...)


jak taki pseudo-instalator nie wie o co biega - krzyczy..: kable, świece, kopułka, palec.. wszystko po kolei,a najlepiej wszystko razem od razu do wymiany..

..tylko nikt nie wpada na to - żeby tę prymitywną instalkę I i II-gen sprawdzić analizatorem czy nie jest za uboga/bogata... :-P

zmień gazownika.. będzie taniej... będzie chodzić jak trzeba.. :cool:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
domin
Maniak Resoraków


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 38
Skąd: starogard
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 00:03   

u mnie co 30 tys musze kable zmieniac bo inaczej strzela i co okolo 60 tys swiece bo wtedy tez strzela. jest duza szansa ze to kable. oczywiscie zgadzam sie ze wypadaloby sprawdzic na analizatorze. problem jesli sa kable czy swiece uskodzone wtedy mozesz sobie regulowac i regulowac a i tak na analizie dupa bedzie.
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 00:09   

jak strzela moze byc za ubogo -trzeba sprawdzic -ale w wiekszosci przypadkow uklad zaplonowy do du..
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Mar 11, 2010 01:15   

..generalnie temat stary jak świat...

jak instalka jest złożona z czego popadnie, byle szybko i tanio.. (czyt. do bani) i przez bezmózgowca - to potem nawet najlepsze kable na świecie nie pomogą..

..a czy można odwrotnie? zapewne będzie podobnie z tym że ja z doświadczenia wiem, że 75-80% problemów i tak leży po stronie instalacji LPG.. a dopiero reszta to problem fabrycznego osprzętu..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Mar 22, 2010 15:04   

Sława Twojego strzelającego wydechu wyprzedziła nawet to forum :D Ale słyszałem że temat już ogarnięty dzięki uzupełnieniu brakującej świecy ? :mrgreen:
_________________

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Sob Kwi 03, 2010 17:44   

tak mialem racje jakis ktos zlamal porcelanke na swiecy jak ja wkręcal i po wymianie juz nie strzela:( a tak fajnie bylo ,mozna bylo kogos przestraszyc,Jak przed warsztatem hukło to wszystkie ptaki z drzew spadly :)
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 17:59   

no a stare cyganki zaczely uciekac jak strzeliło :D
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Kwi 04, 2010 18:05   

no taki byl gangsterski samochodzik:)
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 11:23   

chyba widziałem go w sobotę wieczorem w starogardzie, ale pewny nie jestem bo nie strzelal
(ps wołałem na CB ale bez odzewu)
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
zielony000
Maniak Resoraków



Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: STG
  Wysłany: Czw Cze 10, 2010 16:02   GAz GAZ GAZ

Witam
podepnę się do nieszczęsnego tematu gazowników.
skoro sprawa załatwiona teraz moja kolej ;)

historia: chodził nierówno na gazie i benzynie, pompa benzyny siadła kupiłem i wymieniłem sobie sam :) (jestem laikiem w te sprawy) ok zaczęło działać i na benzynie .
Ciekawe objawy to duszenie się na niskich obrotach oraz tak jakby przeskakiwanie rozrządu(raz dobrze, raz zawory było słychać, raz miał miłe kopyto,raz nie w zależności jak sie ustawiło)


czytam sobie fora i jest temat zawór EGR

Robota: jak to w omedze zawór pod podszybiem ale wyciągam czyszczę bo zaślepiać nie będę

skutki: pięknie gazik chodzi ale została benzyna...

objawy hmm po zrobieniu kilku ładnych kilometrów na benzynie w końcu się rozjeździło ale po 2 dniach benzyna jak wcześniej. krokowy ok bo też jego wyciągałem.
Kable, świece w styczniu muszę chyba powyciągać świece i sprawdzić

ma ktoś jakiś pomysł ? :roll:
jeszcze chętnie bym jego pod kompa podłączył i sprawdził błędy lambda, czujnik wałka, przepływomerz.

pozdrawiam
_________________
zielony000
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Cze 10, 2010 16:07   

Zapraszamy do Pana Huragana, człowieka który bez gazu nie pracuje :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11