autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: conpress
Sob Maj 08, 2010 10:26
BMW E34 - znikły biegi w automacie
Autor Wiadomość
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 02:21   

..czekamy na dalsze newsy z postępów prac (mam nadzieję - zwieńczonych sukcesem ;-) )
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 11:15   

Postęp jest taki. W starej Skrzyni spaliły się tarczki. Niby łatwa naprawa, kupić tarczki w cłej skrzyni jest ich chyba koło 20 30zł za sztuke. Niestety takie tarczki nie są osiągalne. Gdyby mżna było kupić te tarczki to złożyłbym skrzynie i byłaby jak nowa. Niestety....
Zostałem zmuszony kupić nową skrzynie. Zapłaciłem kosmiczne pieniądze za nią, kupiona troche w ciemno ale....
W domu rozebrałem ją, sprawdziłem to co mogłem. Tarczki są napewno dobre :P
Skrzynia została przeczyszczona złożona a teraz drodzy panowie lece ją wkładać do auta co jeszcze dziś mój powolny potwór wyskoczy na ulice :D
_________________

 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 11:20   

życzymy powodzenia daro, mam takie pytanie jeśli nie problem ile dałeś za skrzynie ?
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Maj 01, 2010 17:26   

Lepiej nie pytać. Mogłem kupić całą e34 ten sam kolor 2.5 TDS tyle że bez przodu ale silnik nie ruszony za ta samą cene jeszcze bym na tym zarobił a tak to kiszka.
Ale nic, skrzynia siedzi w aucie Wszystko poskładane brakuje mi tylko węży od skrzyni które chłodzą olej. Niestety nigdzie nie ma więc musze czekać do wtorku aż mi zakłąd otworzą to sobie dorobie. A szkoda bo już mogła beemka dziś jeździć. ;/
_________________

 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Maj 07, 2010 21:03   

jak tam postępy w składaniu auta? problemy natury technicznej rozwiązane?

- NIE, dalej walczę i pojęcia nie mam co dalej..*
- TAK, auto naprawione śmiga jak trzeba*
- TAK, rozwiązałem problem, podpaliłem nazistowski wynalazek a smutki utopiłem w szklance szkockiej*

(*- właściwe podkreślić)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 00:06   

Heh autko złożone i nawet jeździ chociaż sporo kasy poszło.
Obecnie autka się pozbyłem, dalej mam BMW e34 ale teraz 518i z 92 roku w MANUALU ze skórkami elektryką i takimi tam :P
Poprzednie bmw to był spory niewypał dużo na niej jestem w plecy ale ciesze się że pozbyłem się kłopotu ;]
A tobie conpress jeszcze raz dziękuje za wskazówki i jakby nie było pomoc ;]
_________________

 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 01:54   

OK..

czyli temat do zamknięcia... z tego co wyczytałem z ostatniego posta - widzę że byłeś bliski opcji spalenie/zalanie :-P



(518 92'... hmm jeśli tak to szkoda że M40 tylko.. ale, o tym chyba w innym temacie..)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Ada$
Kierowca kat. B


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 283
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Maj 08, 2010 02:40   

No byłem, przeszła mi nawet myśl że z wściekłości potne ten samochód na złom ale nie boshem tylko siekierą :P

Można zamknąć ;]
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13