autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kluby, Fora motoryzacyjne z naszych okolic i nie tylko..
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 23:36   

temat jak się okazuje bardzo potrzebny w końcu kilku kolegów z forum vag powiedziało co ich gryzie i o co im chodzi,
Na ich forum jest temat o tym właśnie temacie (wiem jak to brzmi) gdzie się wypowiedziałem obecnie zablokowano mi tam konto.
ciekawe dlaczego czyżby wolność słowa nic dla Panów z vag stg nie znaczyła, przypomnijcie sobie dobrze kto wam załatwił informatyka do przeniesienie forum, ale teraz łatwiej mi zablokować konto bo zawsze jakieś ryzyko powstaje że coś sensacyjnego napiszę.
Zresztą ja coś napisałem to tylko część wyjętą z kontekstu zacytowano i tyle.
Bigor jesteś tam administratorem na prawdę zawiodłem się na Twojej osobie,

Sądzę jednak że nie można wszystkich do jednego wora wsadzić tylko kilka osób z forum vag stg uważa że my jesteśmy straszni, trzeba wiedzieć że w każdej społeczności są jednostki co chcą tylko harmidru i też normalni ludzie.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Lip 26, 2011 23:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 23:37   

myślę, że moderator może wywalić te ostatnie posty, bo nie mają nic wspólnego z tematem tylko wtykaniem sobie nawzajem

a za wyzwiska powinno być ostrzeżenie... czemu zwolennicy VW są tacy wrażliwi na swoim punkcie? niska samoocena czy coś? nie wrzucam nikomu i przypominam, że z Hondy i BMW i Alfa Romeo też się nabijaliśmy na forum, ale jakoś łącza się tak nie grzały jak w tym temacie, chociaż nasi Hondziarze też dość ciężko znoszą krytykę :razz:

dlaczego w ogóle wspominacie i wytykacie sobie obecność i nieobecność i różnorodność na spotach, które nie dotyczą naszego klubu???? tego w ogóle nie rozumiem ... przypominam, bo może niektórzy niezauważyli, że to jest AUTOMOBIL KLUB STAROGARD GDAŃSKI.... nie BMW i nie VAG :mrgreen:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
Ostatnio zmieniony przez conpress Śro Lip 27, 2011 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 23:48   

a ja myślę że nic nie wywalajmy, niech osoby które szukają spięć i mają jakieś do nas problemy napiszą to na naszym otwartym forum, bo piszą niektórzy że mamy prosto w twarz powiedzieć co nas boli a sami blokują konta i zamykają wątki,

Tu można pisać co się chce o ile nie obraża się personalnie,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:24   Kluby, Fora motoryzacyjne z naszych okolic i nie tylko..

Jakiś czas temu poruszałem z Krzysztofem temat związany z naszym lokalnym podwórkiem klubowym.. dyskusja nie miała końca.. nie raz o niej wracaliśmy..
Wiemy, że ktoś się lubi lub nie.. a czasem żywi nieopisany uraz.. znany tylko samemu autorowi.. Jedni potrafią się łączyć i zdziaływać wspólnie wręcz cuda, drudzy tylko narzekają w samotności..


Łączy nas miłość do motoryzacji... a reszta?
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:34   

Krzysiu, a co im napisałeś że aż tak postąpili ?
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:34   

tak jak Krzysztof pisze.

Krzysztof napisał/a:
(..) niech osoby które szukają spięć i mają jakieś do nas problemy napiszą to na naszym otwartym forum, bo piszą niektórzy że mamy prosto w twarz powiedzieć co nas boli a sami blokują konta i zamykają wątki(..)


a najważniejsze:

Krzysztof napisał/a:
(..)Tu można pisać co się chce o ile nie obraża się personalnie,
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:44   

temat mi sie podoba ,zablokowali konto krzysztof :) ):) w końcu -witaj w klubie ;) Mnie nie dali sie nawet zarejestrowac to i tak cienki do mnie jestes :) )Widac administracja vag to bojazliwe ludzie i trzymaja system dyktatury w vag stg ,nie podoba sie ktos to ban i nastepny ,rozmowa ze golfy gnija to ban , ze moj golf to byl czarny ale przemalowalem na niebiesko -ban, ze mam kolege huragana -ban :) )) ze jestem zalogowany na autostarogard -ban itd
_________________
ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA 504-074-873
huragan.sierrafan.pl
NAPEŁNIANIE KLIMATYZACJI (czyszczenie ukladu,wymiana oleju w układzie) 120PLN
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:49   

oni mają jakieś zapędy jak ich nieżyjący dyktator ... VAG pochodzenie z ziem niemieckich to może im się uaktywniło coś na wzór DOJCZLAND YBER ALES :razz:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Misiek
Kierowca kat. A



Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 196
Skąd: wiesz...
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 00:51   

ja tez sie chciałem zarejestrować i poczytać sobie troche o vw (bo nie ukrywam podobają mi się co nie które projekty) ale z przyczyn nie wyjaśnionych nie dostałem jeszcze maila z potwierdzeniem rejestracji :sad:
_________________
Kimi Raikkonen "leave me alone i know what i'm doing "
Lewis Hamilton "Hard as motherfucker"
Rob Smedley "Fernando is faster than you"
Ayrton Senna "Being second is to be the first of the ones who lose"
 
 
 
Jankes
Mistrz Kierownicy
Papież



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 2622
Skąd: Rywałd
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:05   

Misiek napisał/a:
ja tez sie chciałem zarejestrować i poczytać sobie troche o vw (bo nie ukrywam podobają mi się co nie które projekty) ale z przyczyn nie wyjaśnionych nie dostałem jeszcze maila z potwierdzeniem rejestracji :sad:


Ja tak samo, nie licząc starego konta ktore mi usuneli :mrgreen:
_________________


Go Hard or Go Home... tutaj nikt
nie jara się springami Eibacha -40 i
oponą 205/45, tutaj tnie sie
kolektory na części i składa na
nowo żeby urwać jeszcze pół
centa...
 
 
 
Misiek
Kierowca kat. A



Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 196
Skąd: wiesz...
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:13   

nie kumam, ale może członkostwo w na tym forum wyklucza członkostwo na vag stg...
_________________
Kimi Raikkonen "leave me alone i know what i'm doing "
Lewis Hamilton "Hard as motherfucker"
Rob Smedley "Fernando is faster than you"
Ayrton Senna "Being second is to be the first of the ones who lose"
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:13   

hahaha a może trzeba to zgłosić jakimś władzom, że oni tam mają jakieś tajne grono i nikogo nie dopuszczają... strzegą jakiejś wielkiej tajemnicy :razz:

hahaha co za dzikusy
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:19   

mnie usunęli kiedys i dzisiaj znowu :mrgreen:
_________________
 
 
Daria
Kierowca Rajdowy
Rozważny kierowca :)


Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1380
Skąd: z Łosiolandii :-)
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:57   

A ja mam polar i koszulke polo z logo autostarogard.pl naszego zajebistego klubu ha ! :twisted:

:arrow: powiedzieliście, że można pisać co się chce :mrgreen:
_________________
Kiedyś traktowalam ludzi dobrze.
Teraz - z wzajemnością.
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 02:10   

Daria napisał/a:
A ja mam polar i koszulke polo z logo autostarogard.pl naszego zajebistego klubu ha ! :twisted:

:arrow: powiedzieliście, że można pisać co się chce :mrgreen:


..pod warunkiem że chociaż w 5% zawiera się w temacie.. :-D

a skoro piszesz o autostarogard.pl - największym klubie motoryzacyjnym na kociewiu ;-) w dodatku w takich superlatywach, że masz odzież wierzchnią z jego logo, która m.in. chroni twe atrakcyjne ciało przed wścibskimi spojrzeniami nie-klubowiczy... jest jak najbardziej w temacie :cool:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13