autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
co sadzicie o Polo GTI ? 3 / 4
Autor Wiadomość
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 23:47   



Uploaded with ImageShack.us


dla rozjasnienia w tej wersji mnie interesuje:)


GSi w starogardzie jezdzi czerwone ..

A co do małego spalania i osiągów .. nie ma takich aut ?? pewnie że są . są takie co mało palą i zapierdalają są są :) :twisted: A Ci powiem że autko które bedzie miało powiedzmy 120 koni starczy mi :) liczy się z tym że jest lżejsze od land rovera a o lekko mniejszej mocy. To mi wystarczy a jak czegoś zabraknie to zawsze można coś przerobić . nie problem. A wolę autko z przednim napędem:) mnie nie kręcą drifty czy coś tego typu. A czy to wygląda na damskie auto ? szczerze wali mnie to ..

A jeśli chodzi o dane techniczne tego auta to polecam google :lol: :smile:
:smile: :smile:
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 23:51   

jeśli zmieścił bym sięze spalaniem w dyszce to sie zakocham :mrgreen:

Boli mnie to że z tym smarowaniem mogą być problemy jak kolega pisał...
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 04, 2011 23:54   

mateuh napisał/a:
Blawatekstg napisał/a:
to za duzo pali ;p chce cos co bedzie palilo mniej niz land rover przy lekkiej nodze :)


mój kolega miał kadetta GSI 16 zaworów i pizzę tym woził co prawda miał w gazie ale i tak szło jak zło do kwadratu

Tylniaka szukaj - taczki są dla dziewczynek :twisted:

dolicz utratę mocy do tylniaka mateuh :twisted:
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:00   

Blawatekstg napisał/a:
[url=http://img26.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us


dla rozjasnienia w tej wersji mnie interesuje:)


GSi w starogardzie jezdzi czerwone ..

A co do małego spalania i osiągów .. nie ma takich aut ?? pewnie że są . są takie co mało palą i zapierdalają są są :) :twisted: A Ci powiem że autko które bedzie miało powiedzmy 120 koni starczy mi :) liczy się z tym że jest lżejsze od land rovera a o lekko mniejszej mocy. To mi wystarczy a jak czegoś zabraknie to zawsze można coś przerobić . nie problem. A wolę autko z przednim napędem:) mnie nie kręcą drifty czy coś tego typu. A czy to wygląda na damskie auto ? szczerze wali mnie to ..

A jeśli chodzi o dane techniczne tego auta to polecam google :lol: :smile:
:smile: :smile:

mówcie co chcecie,ale dla mnie GTI to na swój sposób wyjątkowe i nietuzinkowe auta,które budzą zawsze przyspieszone bicie serca tak jest od czasów protoplasty czyli golfa I GTI. i chociażby niedłubana seria to i tak coś więcej w tym przypadku od zwykłej przęciętnej polówki
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:03   

tak jak mówisz kolego :) polo gti jak polo male autko ale wole je niz jak co trzeci na drodze golf 3/4 czy też e36 po " polskim : tuningu ;p
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:13   

osobiście wiem (i tu ameryki nie odkryłem), że mocy w aucie zawsze jest za mało..

skoro piszesz już mniej więcej o budżecie.. rozglądałbym się za Clio II 2.0, bełkotem 206 S16 2.0, Punto HGT, Fiestą ST.. wg mnie najlepsze hot-hatch'e w rozsądnych kosztach eksploatacji.. każde inne auto w którym przypada więcej niż 10 kg na 1 PSa to tylko popierdółka do zwykłej codziennej eksploatacji, dla której nie warto w ogóle zakładać tematu na forum entuzjastów motoryzacji.. :twisted:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:19   

reno, peugeot, fiat nie mam sympati do tych marek.. fiesta owszem tez super ale droższa.. i mało naprawde mało zadbanych egzemplaży

conpress napisał/a:
każde inne auto w którym przypada więcej niż 10 kg na 1 PSa to tylko popierdółka do zwykłej codziennej eksploatacji


Gdybym miał taką wiedze jak ty z pewnoscia bym nie zalozyk tego tematu :cool:

Powiedz mi najlepiej na co uważac w takich polo..
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:55   

Blawatekstg napisał/a:
reno, peugeot, fiat nie mam sympati do tych marek.. fiesta owszem tez super ale droższa.. i mało naprawde mało zadbanych egzemplaży

conpress napisał/a:
każde inne auto w którym przypada więcej niż 10 kg na 1 PSa to tylko popierdółka do zwykłej codziennej eksploatacji


Gdybym miał taką wiedze jak ty z pewnoscia bym nie zalozyk tego tematu :cool:

Powiedz mi najlepiej na co uważac w takich polo..


indoktrynacja medialna wywołuje niemałe spustoszenie w głowach naszego pokolenia.. od kiedy forum istnieje, staramy się walczyć o lepszy, motoryzacyjny świat, by nie był pozbawiony kolorytu, na wzór podawanej nam zewsząd i wokół papki mentalnej.. nie masz sympatii? to spróbuj i przekonaj się... VW jest naprawdę OK.. ale jest masa innych fajnych rzeczy, godnych spróbowania.. zawsze wybierasz tylko chipsy serowe nie próbując innych? zawsze wybierasz 7up, nie próbując innych? odwagi! jest wokół nas masa innych ciekawych, godnych spróbowania rzeczy.. dzisiejsze małe auto waży średnio 1100-1300 kg.. więc 100 koników to jest niestety minimum do jakiejkolwiek jazdy z choćby miligramem emocji.. pozytywnych emocji.. bo negatywnych to będzie nadmiar.. i to by było na tyle ode mnie w temacie polo :mrgreen: ..więcej info podadzą Ci może użytkownicy tego popularnego auta.. albo poszukaj na forach tematycznych dot. tego konkretnego modelu.. zawsze możesz sobie "pogooglać" - tak jak sugerowałeś sam kilka postów wyżej.. powodzenia :lol: :!:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 00:55   

Blawatekstg napisał/a:
mnie najbardziej ciagnie do tego bo VW, mysle z czesciami by nie bylo problemu.. A swift za drogii tez jest ........ :???:


Bo to VW ? :D Rozumiem emocje, ale nie przy takim aucie, ani tej marce, to przecież nie jest Ferrari... Swift jest za drogi ? Ciekawe.... Bo takie Polo jest sporo droższe od Swifta GTI - chociażby takiego jak ten: http://otomoto.pl/suzuki-...-C20534412.html
 
 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 01:09   

conpress twoja wypowiedz mi wystarcza :D :cool: cóż, zobaczymy co to będzie.. czytać czytałem troche po forach.. zobaczymy co się trafi w niemczech :)

Karol chodziło mi w tej nowszej budzie.


żeby więcej nie spamować temat do zamkniecia. to co chcialem usłyszałem. :smile:
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 01:54   

nie zamakneli to się krótko wypowiem :) ja bym z tej całej branży motoryzacyjnej która została tutaj wymieniona wybrał Puga 206 2.0 16v jeździłem takim i od czasu do czasu Marty siostry 2.0 D jeżdżę .. i Powiem Ci , że jak na 90koni w tym aucie, to naprawdę się świetnie zbiera.. a takie 136 koni ... :roll:
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 13:11   

kolega już wie jakie chce auto, więc opinie o nic wskazane, tematu nie widzę powodu by zamykać, może ktoś za dwa lata też będzie chciał podyskutować na ten temat,

a kilka pojazdów zamiennie jakie Ci podano wypróbować zawsze możesz, auto to nie żona i można je wymieniać do bólu i prawie bez konsekwencji,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
KOSA
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 1706
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Paź 05, 2011 22:57   

conpress napisał/a:
osobiście wiem (i tu ameryki nie odkryłem), że mocy w aucie zawsze jest za mało..

skoro piszesz już mniej więcej o budżecie.. rozglądałbym się za Clio II 2.0, bełkotem 206 S16 2.0, Punto HGT, Fiestą ST.. wg mnie najlepsze hot-hatch'e w rozsądnych kosztach eksploatacji.. każde inne auto w którym przypada więcej niż 10 kg na 1 PSa to tylko popierdółka do zwykłej codziennej eksploatacji, dla której nie warto w ogóle zakładać tematu na forum entuzjastów motoryzacji.. :twisted:

Po części podzielam Twoje zdanie conpress, ale rejestrując się na naszym forum nie ma wymagań w stylu SRT na przykład, to forum miłośników wszelakiej motoryzacji, chyba że nie doczytałem, ale wydaje mi się że nie wszyscy od nas są nastawieni na wielkie osiągi i mody w swoich autach, nie powiem że jestem przeciwnikiem aut o których piszesz bo bym skłamał, ale nie wszyscy mają na to kasę,czas i pojęcie etc.
Po mojemu to nikt u nas takowego GTI POLO raczej nie ma i pogadajmy czy warto je kupić jakie ma osiągi mocne i słabe strony itd a nie z góry być na nie, nie odbierzcie mnie źle :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12