autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie najczęsciej tankujecie wasze samochody ???

Gdzie najczęsciej tankujesz swoje auto ????
Statoil
23%
 23%  [ 16 ]
Bliska przy rondzie
0%
 0%  [ 0 ]
Bliska przy wylocie na Tczew
13%
 13%  [ 9 ]
Lotos przy cmentarzu (byłe Esso)
35%
 35%  [ 24 ]
Lotos przy wyjeździe na Chojnice
1%
 1%  [ 1 ]
Lotos przy wyjeździe na Gdańsk, Straszyn
8%
 8%  [ 6 ]
Na bazie PKS
14%
 14%  [ 10 ]
BP wylot na Tczew
2%
 2%  [ 2 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 68

Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 00:57   Gdzie najczęsciej tankujecie wasze samochody ???

Taki temat wymyśliłem, zrobimy ankietę i potem wstawię to do działu polecamy odradzamy. Tu zaznaczamy jaka stacja paliwowa jest najlepsza w Starogardzie waszym zdaniem.

Napiszcie też dlaczego tankujecie na wyznaczonej stacji.



Ja tankuję na Lotosie w Pruszczu bo najczęściej mam go po drodze a w Starogardzie Lotos byłe Esso ten sam powód.
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Śro Sie 10, 2011 23:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 01:07   

Ja często tankuje na Statoilu, i na ul. Krasickiego na stacji "Ekoopał" - paliwa dostarcza tam ORLEN, bynajmniej tak mają napisane hehe. Ale nie wydaje mi się, żeby jakiś syf tam był, bo wielu moich znajomych tylko tam tankuje i jest wszystko OK.





Tak piszą o sobie:



"Jesteśmy firmą istniejącą na polskim rynku już od 1991 roku. W naszej ofercie, w sprzedaży hurtowej i detalicznej, znajdziecie Państwo takie produkty jak: lekki olej opałowy, olej napędowy, oleje silnikowe, benzyna, a także akcesoria samochodowe. Ponadto jesteśmy autoryzowanym dealerem PKN "ORLEN" S.A.

oleju opałowego lekkiego "EKOTERM PLUS", jak również posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi

na terenie kraju i za granicą. Świadczymy także usługi transportowe i przewóz materiałów niebezpiecznych. Zapewniamy solidność i bezpieczeństwo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. "
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 01:12   

Tankuje na Lotosie przy cmentarzu (byłe Esso) bo tam mam najbliżej, na Statoil nigdy nie jest mi po drodze :)
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 01:22   

no wiecie raczej bardzo prawdopodobne że wszyscy w okolicach odbierają paliwa od Lotosu z Rafineri w Gdańsku. Wożenie paliwa na duże odległości jest nie opłacalne. Nie wiem jak Orlen ale Statoil czy Schel itp to widziałem cysterny na rafinerię jak wjeżdżały w Gdańsku.
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 02:46   

a ja śmigam do Bricomarche po butlę z gazem :P
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 21:50   

Ja po starej dobrej znajomości tankuję na stacji Gregortrans koło Mleczarni paliwa dostarcza tam Lotos z tego co się orientuję i nigdy nie narzekałem :)
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 19, 2009 00:09   

niby lotos w kokoszkowy ale najczesciej to lotos na gdańskim suchaninie przynamniej pozwalaja popiszczeć oponami tak samo jak na shellu na łostowickiej
 
 
Eddy
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 37
Skąd: StG
Wysłany: Pon Wrz 21, 2009 21:29   

Ewidentnie stare Esso. Głównie przez opinię znajomych, ale nie zawiodłem się tam jeszcze.
 
 
 
adaho997
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 74
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 00:11   

stare Esso by Lotos ewentualnie Statoil !!!!!
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 01:08   

To ja przedstawie troszku szerzej: U nas na zakładzie tankowało sie z ORLENU przez lata, normą było, że wtryski wymieniało sie co 1-1.5 roku a kapitalki silników co około 2-3lata, wozki pracuja 8-10 godzinn dziennie (tak jakbyscie przejeżdzali 300km dziennie) i teraz po przejsciu na Shell diesel wszystkie wozki od 5 lat nie miały wymienonego ani jednego wtrysku i nie przeszły jeszcze remontów kapitalnych, więc to już o czymś świadczy.

Dodam, że mamy tez w rodzinie podatne na uszkodzenia ukłądu paliwowego bmw 740d, ktore dzieki tankowaniu na tych stacjach odznacza sie po po 9 latach bezawaryjną eksploatacją!!!
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Wrz 22, 2009 12:46   

Stare Esso bo jest najbliżej i wporzo obsługa jest :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 15:18   

Lincoln napisał:
To ja przedstawie troszku szerzej: U nas na zakładzie tankowało sie z ORLENU przez lata, normą było, że wtryski wymieniało sie co 1-1.5 roku a kapitalki silników co około 2-3lata, wozki pracuja 8-10 godzinn dziennie (tak jakbyscie przejeżdzali 300km dziennie) i teraz po przejsciu na Shell diesel wszystkie wozki od 5 lat nie miały wymienonego ani jednego wtrysku i nie przeszły jeszcze remontów kapitalnych, więc to już o czymś świadczy.

Dodam, że mamy tez w rodzinie podatne na uszkodzenia ukłądu paliwowego bmw 740d, ktore dzieki tankowaniu na tych stacjach odznacza sie po po 9 latach bezawaryjną eksploatacją!!!




ale oczywiście i tak te cysterny napełniają się w rafinerii gdańskiej :D jak tam czasami przelatuje to widzę schela czy tez statoil no chyba że tam jadą tak sobie a nie po paliwo.

Kwestia uczciwości samego przewoźnika może ma tu decydujący wpływ.



JA



peugeot partner 250 tyś - statoil głównie bez porblemu ato jeździ do dzisiaj jedyne co padło to sprzęgło ale to był chyba wyjątkowy egzemplarz

peugeot 307 100 tys kilometrów - głównie stare esso teraz lotos bez problemu

peugeot 308 50 tyś kilometrów - głównie lotos i nie ma problemów z silnikiem :D
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro Wrz 23, 2009 15:52   

TAk, Pb biora z RAfinerii nic poza tym!
 
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Paź 07, 2009 18:09   

a ja tankuje na Statoilu lub na PKS na Pelplinskiej. i nie narzekam
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 13, 2009 17:33   

tuptus napisał:
a ja tankuje na Statoilu lub na PKS na Pelplinskiej. i nie narzekam




kiedyś mój brat zatankował na PKS i się okazało że ktoś z obsługi stacji pomylił dostawy i tam gdzie miała być benzyna był ON nubira dojechała do domu ale strasznie to przeżyła na początku myśleliśmy że się coś popsuło, na szczęście wystarczył nowy filtr paliwa + wypompowanie całego zbiornika do zera i zalanie nowa benzyną i nubira odpaliła i jeździ do dzisiaj. Ciekawy jestem ile jeszcze osób w ten sposób się nacięło. :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13