autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:55
O co chodzi z tym BMW E30
Autor Wiadomość
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 14:26   

grzeszak napisał/a:
OSKA napisał/a:
ale montaż ciężki nie powinien być , wiec można samemu zrobić :)

Słyszałem pogłoski, że nawet butów sam nie wiąże :)


pewnie to wina brzucha :p




///Jaca!
Zaraz będzie punkt rispektu za takie wypowiedzi...
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
Ostatnio zmieniony przez Jaca! Sob Paź 03, 2015 13:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Pią Paź 02, 2015 15:06   

trochę nie czaje tematu
przecież każdemu się podoba co innego,
ta Alfa, którą wstawiłeś - według mnie (i nie tylko) jest po prostu brzydka i do tego babska. Z e30 tak samo, mi się podoba, jest dla mnie ładne, kultowe itp a dla Ciebie jest ohydne..


Na Twoim ckompakcie, lepiej by wyglądał grill seryjny nawet jak by się go sprayem machnęło niż to co jest teraz..

JAk nie masz skąd załatwić tanich części to napisz do mnie to ogarnę gdzieś.Przywieź części i zimnego specjalka to Ci zamienie ten grill i będzie normalnie wyglądać w ciągu 30min.





TAK, TEN FIAT JEST BRZYDKI !! :mrgreen:

rzecz gustu i koniec tematu.
_________________
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 11:08   

jak to jest, ja się grzecznie ładnie pytam by się dowiedzieć za co tak lubicie E30 a tu w miejsce odpowiedzi idą jakieś kontry nie o wyjaśnieniu dlaczego E30 jest piękne ładne wspaniałe tylko czepianie się mojego przodu, a teraz jeszcze Fiata Coupe :D

Oska a czepianie się mojej budowy ciała to już przeginka zdrowa. Bo albo dyskutujemy kulturalnie albo wchodzisz w poziom do którego ja nie mam zamiaru się zniżać.


Ja odpowiedziałem dlaczego nie robię przodu i jeszcze raz napiszę - na chwilę obecną w moich budżecie nie zakładam zmiany przodu mojego auta, jak mam coś zrobić na pół gwizdka to lepiej wcale. Jak już go zrobię to będzie albo tak jak trzeba.

Co do E30 przecież nie napisałem, że nie jest fajne bo z całą pewnością jest to fajne auto. Ja nie rozumiem tylko za co uważacie, że ono takie piękne, cudowne wspaniałe :)

Chyba, że nie rozumiecie pojęcia, że coś może być fajne a nie musi być piękne cudowne :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Sob Paź 03, 2015 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 13:29   

spokojnie człowieku , trzeba się wyluzować..

o gustach się nie dyskutuje podobno ;)
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 14:03   

IMO ETrzydzieści dla mnie model jak najbardziej kultowy z zastrzeżeniem, że ładny jest dopiero jak jest zadbany na ładnych felgach, itd.

Zasada jest ta sama dla wiekszości aut. Lanosik lekko obnizony, z ładną felgą, wypolerowanym lakierem, ciemnymi szybami wygląda całkiem ładnie. E30 na stalówkach i w jakiejś podstawowej wersji to kupa gruzu :P
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Paź 09, 2015 16:38   

Jaca! napisał/a:
IMO ETrzydzieści dla mnie model jak najbardziej kultowy z zastrzeżeniem, że ładny jest dopiero jak jest zadbany na ładnych felgach, itd.

Zasada jest ta sama dla wiekszości aut. Lanosik lekko obnizony, z ładną felgą, wypolerowanym lakierem, ciemnymi szybami wygląda całkiem ładnie. E30 na stalówkach i w jakiejś podstawowej wersji to kupa gruzu :P


to chyba puenta :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13