autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona przez Was marka i dlaczego?
Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 00:21   

SLIVKA napisał/a:


Ponadto podobają mi się włoskie maszyny ze względu na stylistykę i to że nie kopiują pomysłów jak zdarza się to niejednokrotnie projektantom z Azji, niestety nie miałam jeszcze przyjemności siąść za kierownicą, więc się nie wypowiadam w tym temacie.



to kiedy chcesz się przejechać, chociaż obecna alfa jeździ się inaczej bo poprzednia w dieslu by na pewno przypadła Ci do gustu
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
daro_8828
Kierowca Skutera



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 429
Skąd: Malbork
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 12:52   

a ja od kiedy wsiadłem w mercedesa stwierdzam ze są to dobre auta , na pewno w210 nie bedzie nigdy tak dobry jak stare poczciwe w123 lub w124 . Ale jeździ sie klasa ,nawet na 19" felgach .

Ford Sierra zawsze bedzie gdzies tam w mojej swiadomosci figurował na wysokiej pozycji .

Nie bede pisał o ferrarii bo to auta dla mnie puki co nieosiagalne , miałem okazje pojezdzic ostatnio porsche boxterem no i odczucia fajne ale bez mega polotu .
_________________
Mercedes W210 Kombi 99' 3.0 TD

SKUP AUT !! PŁATNE GOTÓWKĄ !!

509-706-137
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Sie 04, 2010 00:43   

Krzysztof napisał/a:
SLIVKA napisał/a:


Ponadto podobają mi się włoskie maszyny ze względu na stylistykę i to że nie kopiują pomysłów jak zdarza się to niejednokrotnie projektantom z Azji, niestety nie miałam jeszcze przyjemności siąść za kierownicą, więc się nie wypowiadam w tym temacie.



to kiedy chcesz się przejechać, chociaż obecna alfa jeździ się inaczej bo poprzednia w dieslu by na pewno przypadła Ci do gustu


szczerze... nie umiem jeździć dieslem... zawsze pali mi więcej niż benzynka - taka jestem zdolna :razz: nigdy nie miałam diesla... trochę jeździłam, ale nie byłam właścicielem... aaa no chyba żeby wziąć pod uwagę posiadanie Mercedes-Benz A-Klasse przez 1 dzień, bo następnego dnia się zagotował hahahaha i oddałam go ... teraz za nim tęsknię :sad:

nie wiem co mi się podoba w tym samochodziku... ale jest jakiś taki uroczy... ogólnie to jest za mały, siedzi się trochę jak na taborecie, prostacka deska i plastiki, utrudniona naprawa ... ale i tak mi się podoba :mrgreen:

a Alfikiem chętnie się przejadę, dzięki za zaproszenie :grin:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
Ostatnio zmieniony przez SLIVKA Śro Sie 04, 2010 00:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 06, 2011 23:33   

trochę czasu minęło kilku ludzi wymieniło auta teraz pytanie komu się zmieniły upodobania :D

Bo jest jeszcze jedna sprawa, wielu tu opisuje że lubi to czy tamto auto nie mając porównania do innych, często pierwszy samochód staje sie wzorem bo jest pierwszy po 126p i każdy potem jest lepszy,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3313
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Mar 07, 2011 02:32   

Hehe, nadal nie mam ulubionej marki, bo zbyt mała iloscią aut sie poruszałem, ale nadal te same uważam za dobre i z nich korzystam, albo w przyszłosci będe:-)
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 01:14   

audi , bo wygodne i nie moje :D
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Mar 17, 2011 01:18   

Honda bo mało pali, jedzie bardzo szybko bo jest mała masa i sporo koni z małej pojemności, ponadczasowa linią nadwozia w większości modeli, bogato wyposażone jak na swoje czasy i to na standardzie, super trzyma się drogi, tanie naprawy, tani tuning poprzez dobranie lepsiejszych częsci z innych modeli :D
_________________

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Lip 11, 2011 23:45   

Bushido napisał/a:
Honda


a w sumie dlaczego jeździsz BMW w takim układzie,

ja w sumie jeżdżę teraz Fiatem ale jakoś nie mogę powiedzieć że to moja ulubiona marka :D

natomiast do gustu przypadła mi na nowo Lancia dalej makarony :D

Zaskoczony jestem także Fordem escape który teraz użytkuje moja zona bardzo przyjemny wozik
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Anik
Kierowca kat. A


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 160
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 09:49   

Jakoś tak mam sentyment do OPLA. Pewnie to dlatego, że to było moje pierwsze auto.
Za to wybierając terenówkę to raczej Japońca, czy Koreańca bym wybrała
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Wto Lip 26, 2011 12:47   

Krzysztof napisał/a:
Bushido napisał/a:
Honda


a w sumie dlaczego jeździsz BMW w takim układzie,

ja w sumie jeżdżę teraz Fiatem ale jakoś nie mogę powiedzieć że to moja ulubiona marka :D

natomiast do gustu przypadła mi na nowo Lancia dalej makarony :D

Zaskoczony jestem także Fordem escape który teraz użytkuje moja zona bardzo przyjemny wozik


No to widzę że Krzysiu chce temat reaktywować, to ok :)

Od kiedy mam bmw, polubiłem komfort,wykonanie wnętrza jest o niebo lepsze niż w Hondzie, tylny napęd daje ogromną frajdę na wsi i w zimie :D , jest baaardzo wygodnym autem dzięki dobremu wygłuszeniu i wygodnym fotelom (mimo zerowego trzymania bocznego). Każda marka a nawet i pojedyncze modele danej marki mają w sobie choćby jeden plusik dzieki któremu można zdecydować o zakupie danego modelu, tak jest u mnie w przypadku CRX. "Brzydkie",stare,bez wspomagania,z małym silnikiem,mało miejsca, rdzewieje aaaaaalllleeeeeeeeeee kupiłbym CRX za to że zapier...ala jak strzała dzięki swojej masie a raczej jej braku i lekkiemu silnikowi który w najsłabszej wersji miał już 124km a w najmocniejszej 150 i wszystko z 1.6 DOHC. Odwrotnym przypadkiem jest Prelude IV którą też bym z przyjemnością znowu przygarnął bo jest piękna, wygodna, nietypowa, futurystyczna, mało spotykana aaaaaaaaalllleeeeeeeee to przedniak i ma silnik z Accorda :D
Miałbym ogromny dylemat jakby teraz ktoś dał mi do wyboru E36 coupe 325 a ZDROWE Prelude 2.2 czy ZDROWEGO CRX. Tak bardzo namieszał mi ten tylny napęd i ta wygoda z BMW że z fanatyka marki H stałem się wielkim entuzjastą a ta zmiana wiele znaczy :)
_________________

 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 01:21   

Bushido napisał/a:

Od kiedy mam bmw, polubiłem komfort,wykonanie wnętrza jest o niebo lepsze niż w Hondzie, tylny napęd daje ogromną frajdę na wsi i w zimie :D , jest baaardzo wygodnym autem dzięki dobremu wygłuszeniu i wygodnym fotelom (mimo zerowego trzymania bocznego). Każda marka a nawet i pojedyncze modele danej marki mają w sobie choćby jeden plusik dzieki któremu można zdecydować o zakupie danego modelu, tak jest u mnie w przypadku CRX. "Brzydkie",stare,bez wspomagania,z małym silnikiem,mało miejsca, rdzewieje aaaaaalllleeeeeeeeeee kupiłbym CRX za to że zapier...ala jak strzała dzięki swojej masie a raczej jej braku i lekkiemu silnikowi który w najsłabszej wersji miał już 124km a w najmocniejszej 150 i wszystko z 1.6 DOHC. Odwrotnym przypadkiem jest Prelude IV którą też bym z przyjemnością znowu przygarnął bo jest piękna, wygodna, nietypowa, futurystyczna, mało spotykana aaaaaaaaalllleeeeeeeee to przedniak i ma silnik z Accorda :D
Miałbym ogromny dylemat jakby teraz ktoś dał mi do wyboru E36 coupe 325 a ZDROWE Prelude 2.2 czy ZDROWEGO CRX. Tak bardzo namieszał mi ten tylny napęd i ta wygoda z BMW że z fanatyka marki H stałem się wielkim entuzjastą a ta zmiana wiele znaczy :)


to trochę oznaka starzenia się ... hehehe ... wygoda, cisza :razz: jeszcze trochę i będziesz się rozglądał za combi :wink: no może nie starzenia, ale cztery litery szybko przyzwyczajają się do wygody, a seria 3 to najmniej wygodne BMW... gdybyś pojeździł trochę 5 lub 7 to byś 3 nigdy więcej nie chciał :mrgreen:
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 03:07   

do dobrego szybko się przyzwyczaja :roll:
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14808
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Lip 27, 2011 23:39   

Bushido napisał/a:
Od kiedy mam bmw, polubiłem komfort,wykonanie wnętrza jest o niebo lepsze niż w Hondzie, tylny napęd daje ogromną frajdę na wsi i w zimie :D , jest baaardzo wygodnym autem dzięki dobremu wygłuszeniu i wygodnym fotelom (mimo zerowego trzymania bocznego).


wygoda komfort bezpieczeństwo cisza spokój dobre wyposażenie prowadzi do dodge grand caravan :D automat benzyna :D a się kiedyś ze mnie nalewałeś i stwierdziłeś że nie mógłbyś takim autem jeździć :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 02:45   

bo jak ktoś zasmakuje dobrego to potem chce coś jeszcze lepszego
 
 
 
papen
Jestem Nowy

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 17
Skąd: Stg
Wysłany: Czw Lip 28, 2011 02:48   

VW , AUDI , BMW , MERCEDES , LEXUS (tylko dlatego ze pracowalem w salonie i wiem ze lexy bija wiele aut na rynku jakoscia)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12