autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie ubezpieczacie auto
Autor Wiadomość
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:06   

środowiskowy :mrgreen:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:10   

..to ja odpadam.. :-P
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:12   

był już temat gdzie ubezpieczamy auta
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:13   

Nie tak jestem ciekaw bo ostatnio miałem ciekawą sytuacje jak chciałem swoją genie ubezpieczyć to wyszło że muszę zabulić 1750zł :roll: podrapałem się po głowie i wyszedłem, poszedłem do innej ubezpieczalni czyt "Hestia" tak gdzie samochód był wcześniej ubezpieczony i okazało się że owa firma przepisuje wcześniejsze ubezpieczenie za free na nowego właściciela. No ucieszyłem się tagże kwestia ubezpieczenia u mnie wychodzi najtaniej w Hestii a potem allianz a reszta to w ogóle kosmiczne ceny :shock:
Ps. szukałem tego tematu ale nie mogłem znaleźć :sad:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
Ostatnio zmieniony przez cimar Pon Wrz 06, 2010 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:46   

scaliłem tematy :D by się dubli za wiele nie robiło
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 03:55   

Zrobiłam z ciekawości kalkulację w Compensie, ponieważ jesteś młody kierowca i do tego facet to na samym wstępie masz ZWYŻKĘ składki o 60% (kierowcy poniżej 25 roku życia), więc bez jakichkolwiek zniżek samo OC wyszło 2138zł... hahahahaha... prawie spadłam z krzesła, jeśli masz max zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia, czyli 60%, to składka wyszła 855zł.

Dla osoby w moim wieku: bez zniżek 1337zł, ze zniżką max 535zł

Najczęściej najtańsze OC ma MTU, ale ku mojemu zaskoczeniu dla mojego E36 najtańsza na rynku okazała się Compensa.

A z ciekawości, ile skasowała Cię Hestia???
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
Ostatnio zmieniony przez SLIVKA Wto Wrz 07, 2010 04:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Wto Wrz 07, 2010 09:46   

0zł ponieważ poprzedni właściciel uiścił opłatę za ubezpieczenie i mam je do czerwca
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 09:06   

OC + AC + NNW + Assistance pełna opcja + szyby za rok przy zniżkach 60% w InterRisk (Limanówka) zapłaciłem 920 zł.

Nie ma co ukrywać na dzień dzisiejszy firma Limanówka podbiła rynek naszego miasta pod względem ubezpieczycieli, a siedzące tam Panie zawsze doradzą co i jak. Ze zwrotem kaski po sprzedaży auta u nich też nie ma problemu, tylko, że trzeba czekać ustawowo do 30 dni.
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 14:32   

krist-off napisał/a:
Nie ma co ukrywać na dzień dzisiejszy firma Limanówka podbiła rynek naszego miasta pod względem ubezpieczycieli.

Małe sprostowanie firma Limanówka nie jest ubezpieczycielem to zwykła multiagencja... czyli taki supermarket firm ubezpieczeniowych. Trzepią ubezpieczenia taśmowo... takie same oferty ma firma CUK (centrum ubezpieczeń komunikacyjnych) czy każda inna multiagencja. Zaleta takiego miejsca - nie trzeba samemu szukać najtańszej oferty.

Co do AC to nie zawsze tanie znaczy dobre... najcześciej tanie AC znaczy dużo wyłączeń... czyli pokrywamy szkody ALE... i tu następuje długa lista :razz:

OC jak już kiedyś o tym pisaliśmy, wybieramy najtańsze, bo to ma pokrywać szkody wyrządzone innym, więc nas nie obchodzi jak obsługują poszkodowanego. Natomiast AC to już insza inszość.

NNW to zwykła ściema i naciąganie... bo odszkodowanie dla pasażerów wypłaca się również z polisy OC - jak sama nazwa wskazuje odpowiedzialność cywilna, tylko trzeba się o odszkodowanie upomnieć.

Ubezpieczenie szyb??? nie czytałam OWU (ogólnych warunków ubezpieczenia), ale czy za rozbitą kamieniem szybę czy inne uszkodzenie szyby nie wypłaca się odszkodowania z AC? po to się chyba płaci tą składkę, ale mogę się mylić
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
Ostatnio zmieniony przez SLIVKA Śro Wrz 08, 2010 14:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tuptus
Kierowca Rajdowy
Demotywator



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1394
Skąd: że znowu
Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 21:20   

ubezpieczenie szyb wykupuje sie chyba jesli nie bierzesz auto casco. tak mysle
_________________

USŁUGI TRANSPORTOWE - WIECZORAMI I W WEEKENDY
tel. 884-821-333


Trzymaj się ramy i gaci mamy :P
 
 
 
krist-off
Kierowca Skutera
Krzysiek



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 450
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 14:00   

Cytat:
Ubezpieczenie szyb??? nie czytałam OWU (ogólnych warunków ubezpieczenia), ale czy za rozbitą kamieniem szybę czy inne uszkodzenie szyby nie wypłaca się odszkodowania z AC? po to się chyba płaci tą składkę, ale mogę się mylić
.

Przy zwykłym AC w przypadku uszkodzenia szyby tracimy 10% zniżki, natomiast w przypadku ubezpieczenia szyb osobno (50 zł rocznie) nie tracimy zniżek a ubezpieczyciel wypłaca nam całość kaski za szybę z montażem.

Tak dla ciekawości.
_________________
Żyj chwilą... jutro już może Ciebie nie być pośród nas.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 14:07   

krist-off napisał/a:
Przy zwykłym AC w przypadku uszkodzenia szyby tracimy 10% zniżki, natomiast w przypadku ubezpieczenia szyb osobno (50 zł rocznie) nie tracimy zniżek a ubezpieczyciel wypłaca nam całość kaski za szybę z montażem.

Tak dla ciekawości.


działa to bardzo ładnie raz skorzystałem z wymiany szyby

ale u mnie się okazuje nie opłacalne obecnie bo ten pakiet dodatkowo kosztuje całe 90 pln, a za dodga na rok płace 600 pln wiec 10% z tej kwoty to 60 pln,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
daro_8828
Kierowca Skutera



Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 429
Skąd: Malbork
Wysłany: Czw Gru 16, 2010 18:00   

ja ubezpieczam w inter risk OC i w HDI auto casco bo inter risk nie ubezpieca mercedesa jesli chodzi o AC . OC na rok jaies 450 zl płace a AC 2100 zł . Pamietajcie zeby w AC zawsze dopłacać i nie brać udziału własnego i dokupywac pakiet amortyzacja czesci wtedy nawet jesli wystepuje zamiennik musza policzyc oryginalną czesc i wypłacić 100% wartosci danej czesci ( w tym przypadku zazwyczaj nawet przy małym uszkodzeniu pojazdu jest wypłacana "pełna szkoda")
_________________
Mercedes W210 Kombi 99' 3.0 TD

SKUP AUT !! PŁATNE GOTÓWKĄ !!

509-706-137
 
 
dlugi2050
Kierowca kat. B
najczęściej w garażu



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 389
Skąd: Skarszewy
Wysłany: Nie Sty 09, 2011 15:39   

laguna 2003r 1.9 dci 451 zl na rok,60% znizki,-hestia
90 zl szyby-hestia

AUTOCASCO w pzmot 1790zl na rok na kwote 20tys zl(50%znizki)
rok temu jak mialem ubezp na 29 tys to placilem 2800zl(40%znizki)

megane 1.6 442zl na rok 1999rok ---inter risk
_________________

 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 09:33   OC - gdzie jak i za ile

Ma ktoś jakieś wtyczki w ubezpieczalniach? Chodzi o OC dla mojej ścierki i szukam najtańszej oferty.
Aktualna polisa kończy mi się 23:59 w sobotę
Proszę o info tu, na PW gg:374740 lub na numer 663057530
Mateuh
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12