autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Krzysztof
Czw Cze 04, 2015 17:16
BMW M5 - Lincoln
Autor Wiadomość
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Gru 26, 2015 00:38   

Jak napisał Łukasz, jest nawet jedn przypadek z WAWY, że jednemu gościowi dwie firmy popsuły motor przy własnie tej operacji. Wkurzył się i sam poskładał, ale wiem, że 20k nie starczyło...
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Wto Sty 05, 2016 13:55   

Cold start:
https://www.youtube.com/watch?v=vowVXHzd-4M

Acceleration:
https://www.youtube.com/watch?v=W1uhOwKAJsA
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Czw Sty 07, 2016 20:35   

Ostatnio znajomy podesłał mi temat Lincolna M5 na BMWSPORT ciekawa dyskusja tam wynikła co do osiagów i samych modyfikacji silnika . W sumie jak bym miał tak pomodzone pod maską pochwaliłbym się na forum , czy to wszystko dalej tylko wymysły zazdrosnych "Bemkówców" i szukajacych dodatkowych KM :)
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Pon Sty 11, 2016 00:09   

Jakieś kreski by się przydały :wink:
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pon Sty 18, 2016 23:47   

Zazdrośników nigdy nie brakuje, a każdy mierzy swoją miarą co jest możliwe, a co nies wtedy wychodzą takie dyskusje. O dziwo w realu nikt taki "mądry" już nie jest :wink:
Kreski są na jednej ze stron, nie pamiętam dokładnie na której.

Z nowości, możliwe, że auto będzie małą reklamą firmy Penrite, dostałem mała propozycję, zobaczymy co wyjdzie. Śmiało moge ponownie polecić Daniela z firmy BESTOILS
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 16:36   

Lincoln napisał/a:
O dziwo w realu nikt taki "mądry" już nie jest


dość zadziwiające :) ale jak się już chcesz z kimś ustawić to się okazuje, że paliwa na stacji pali nie może koleś kupić :) skąd ja to znam :)

Lincoln napisał/a:
Z nowości, możliwe, że auto będzie małą reklamą firmy Penrite, dostałem mała propozycję, zobaczymy co wyjdzie.


to może w końcu starczy też miejsca na wlepę AUTOSTAROGARD bo wiesz w autoelitte i taki nieoklejony :) nie wypada :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Sty 19, 2016 22:50   

Lincoln napisał/a:
Z nowości, możliwe, że auto będzie małą reklamą firmy Penrite, dostałem mała propozycję, zobaczymy co wyjdzie.


Krzysztof napisał/a:
to może w końcu starczy też miejsca na wlepę AUTOSTAROGARD bo wiesz w autoelitte i taki nieoklejony :) nie wypada :)


jak byly by wlepy to ja tez poprosze bo nie mam
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Wto Sty 19, 2016 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Śro Sty 20, 2016 01:29   

Lincoln napisał/a:
Zazdrośników nigdy nie brakuje, a każdy mierzy swoją miarą co jest możliwe, a co nies wtedy wychodzą takie dyskusje. O dziwo w realu nikt taki "mądry" już nie jest :wink:


...bo w realu świat wygląda inaczej.
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Śro Sty 20, 2016 03:51   

arti napisał/a:
Lincoln napisał/a:
Zazdrośników nigdy nie brakuje, a każdy mierzy swoją miarą co jest możliwe, a co nies wtedy wychodzą takie dyskusje. O dziwo w realu nikt taki "mądry" już nie jest :wink:


...bo w realu świat wygląda inaczej.
w realu poprawić czas prawie o pół sek to kosmos i koncowe predkosci na macie bez większych przeróbek ale ja tam się nie znam :D jak mnie się kiedys uda to napisze ile musiałem kunia dołożyć by to osiągnąć napewno więcej niż 50 :-)
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 12:25   

EDI napisał/a:
w realu poprawić czas prawie o pół sek to kosmos i koncowe predkosci na macie bez większych przeróbek ale ja tam się nie znam :D jak mnie się kiedys uda to napisze ile musiałem kunia dołożyć by to osiągnąć napewno więcej niż 50 :-)


No jo, a tu masz prawie dwa razy wyższą masę :razz: Obserwując różne wyniki z zawodów w PL , to M5 przeciętnie jedzie w okolicach 13.7-14.3s.

U mnie wyniki się już nie poprawią, bo masa auta rośnie przez dodatkowego pasażera :mrgreen:



W sumie pasażerkę :cool:
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 12:32   

Masz dwie opcje albo kupujesz Vana albo poszukaj taki mały wózek co składa się do wielkości torebki :) ja taki sobie sprawiłem do GTV :)

Jeszcze raz gratulacje :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
tom
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 674
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 12:36   

Gratulacje ;-)
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 15:11   

..cały Przemo...

nawet córeczka ma imię na literę....



:mrgreen:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 17:44   

kiedyś przekażemy pałeczkę córkom i one będą się ścigać :mrgreen: gratulacje teraz się zacznie :razz:
 
 
Barley
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1668
Skąd: Skórcz
Wysłany: Pią Sty 29, 2016 20:19   

Gratuluje córeczki, oby zdrowo rosła i kiedyś kręciła lepsze czasu niż tata :mrgreen:
_________________
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno”
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13