autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: conpress
Wto Mar 21, 2017 21:42
Saab 9000 CE od Ruska
Autor Wiadomość
seepo
Maniak Resoraków


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 68
Skąd: Czersk, Pomorskie
Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 17:14   

no to mówię wyjmij kata weź przecinak wybij środek w wstaw pustą puszkę z powrotem , nic nie będzie rezonowało nie będzie głośniej a i przegląd przejdzie . Saab sobie tak narzucił nawet w starych normy emisji spalin ,że bez kata i tak będzie spełniał :D
 
 
Dębica
Kierowca kat. B



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 361
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 20:50   

puszka powinna zostać nawet pusta żeby nie razić w oczy na przeglądzie
_________________
najlepsza muzyka to ryk silnika
naprawa komputerów 510 978402
 
 
 
SgtR
Kierowca kat. A
Treser Łosi



Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 171
Skąd: Kokoszkowy
Wysłany: Sob Paź 03, 2015 14:54   

Meh tam, wal rure i strumiennice na zagięciu. Kurek na sonde i alladyn nie wyjdzie:P
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pon Paź 12, 2015 21:09   

"Słabizna" w sobotę odebrane od lakiernika, tym razem pomalowane zostały tylna klapa i 2 błotniki. Auto nawoskowane i gruntownie sprzątnięte. Na zamontowanie czekają poliuretany na tylny stabilizator (innych nie udało mi się dostać) no i poduszka górnej łapy silnika... Dzisiaj za pomocą kawałka filca na kiju wypolerowana na "lusterko" końcówka wydechu
, przeleciałem też delikatnie felgi, choć nie są najpiękniejsze... Teraz gazownik do ogarnięcia, no i kompletna ciemność w desce rozdzielczej (obstawiam usterkę potencjometru, bądź czujnika od "Night Panel-a" Jakoś w zimę wymiana oleju, filtrów, świec i paska a przy okazji uszczelnienie miski oleju by się przydała, co prawda auto plam nie zostawia ale silnik z dołu mokry jak 18 latka na mój widok ... :twisted:

Na na na



_________________
LIFE WILL KILL YOU!
Ostatnio zmieniony przez rusek13 Pon Paź 12, 2015 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Jaca!
Kierowca Rajdowy
Manufaktura Italia



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 1506
Skąd: Siwiałka
Wysłany: Wto Paź 13, 2015 01:22   

nie obraź się ale brzydszych alu nie widzialem :D to jak te trzyramienne 13" w corsie B :D

Fajnie, że działasz. CO tam z gazem masz do ogarnięcia? Do Liska jedziesz z tym?
_________________
Forza Italia!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 13, 2015 19:31   

ale blacha wygląda całkiem dobrze.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 00:13   

Jaca! napisał/a:
nie obraź się ale brzydszych alu nie widzialem :D to jak te trzyramienne 13" w corsie B :D

Fajnie, że działasz. CO tam z gazem masz do ogarnięcia? Do Liska jedziesz z tym?


ogólny serwis, no i auto ostatnio zaczęło się przełączać na to "lepsze paliwo" (leję tylko98) czasem nawet przy 3000 obrotów, więc pewnie parownik się zużył albo czujnik temp...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Śro Paź 14, 2015 13:52   

Czujnik temp idzie zawsze zmostkować albo jak masz kabel wyłączyć w sterowniku.
Raczej parownik bym obstawiał :)
 
 
CoTT
Jestem Nowy

Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 13
Skąd: Starogard
Wysłany: Czw Lis 05, 2015 20:44   

Ładne to to, mnie się ten Saab akurat podoba. No i jest niebieski:]
_________________
''Something is obviously wrong here, is the supercharger set to suck instead of blow?!''
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pią Lis 20, 2015 21:51   

Dawno nic nie było... Tak więc. Kolejny serwisik, zakupiłem olej filtr, filtr powietrza, pasek klinowy, świeczki NGK to szajs (wytrzymują 6 tysięcy kilometrów), coś tam do zawieszenia, jakieś uszczelki. Jakieś jarmarkowe żaróweczki, wszystko oczywiście u Darka Bruma. Auto przeszło porządny przegląd instalacji gazowej u Pana Roberta Lisa (dzięki), to jednak majster jest. Jeszcze w poniedziałek dzwonione było do nadwornego elektryfikatora Huragana, odnośnie naprawy podświetlania, wymiany czujnika ABS-u i wycięcia immo, był też plan pt "mocy przybywaj" ale na razi się wstrzymam, bo turbina bierze olej, i tutaj me pytanie, czy znata kogoś kto mi ją raz dwa reanimuje, gdzieś nie daleko. Bo bez auta jak bez peisa :twisted: ... Chyba że ma ktoś garetta t 26, w godnym zaufania stanie, to chętnie odkupię, i będę miał na zapas... Albo jakieś inne sugestie? Reasumując, została turbinka, trochę elektryki i wzmocnienie mocowań lewarków, bo troszkę skorodowane, a wulkanizotrzy debile mają je po wginane do środka :shock: , się blachę 3 przyspawa i będzie si...



To moje najlepsze auto jest, i nie szczędzę roboty by dupowoziło mnie zawsze i wszędzie...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Nie Mar 20, 2016 13:59   

Jak niektóre ziomki wiedzą robię turbo, znaczy się zrobiłem ale po 15 minutach pracy zaczął lecieć ciurkiem olej. Tak więc jadę TRZECI raz do Elbląga, tym razem uzbrojony i niebezpieczny, bo patałachy skasowali mnie prawie na tysiaka. :evil: Przy okazji pomalowałem dekiel, nie chce mi się wstawiać nawet zdjęcia, no i zmieniamy taki jeden cieknący simering, co by tam jeszcze, aha, na urodziny mam dostać nową sondę lambda bo jestem spłukany a Saab to straszna choroba...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Mar 20, 2016 20:09   

W.sprawie reklamacji to wszystko najlepiej na pismie. Ja polecalem firme.z.Wroclawia.

A.zdjecia.widzialem na.facebook to mozesz je.tuatwo wkleic.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pon Mar 21, 2016 08:51   

może warto by spr droznosc splywu oleju z turbo . znajomy tak mial 3 razy turbo robione i 3 razy ciekło a usterka byla blacha, ale ci co robia te turbiny to tez mega sciemniacze .
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
rusek13
Kierowca Rajdowy
ZIOMAL NIEGODZIWIEC



Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 702
Skąd: Ty mieszkasz?
Wysłany: Pon Mar 21, 2016 19:19   

MICHAŁ, spływ sprawny...
_________________
LIFE WILL KILL YOU!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Śro Mar 23, 2016 23:31   

Specjalnie na konkurs
Dalej rusek się zastanawiam co jest takiego nadzwyczajnego w tym zgnilusku :D
Za cholere mi się nie widzi to auto , kompletnie nie mój styl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13