autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kierowca skutera dostał w łeb
Autor Wiadomość
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 20:00   Kierowca skutera dostał w łeb

Jedziemy sobie spokojnie z Tczewa a tu nagle za miejscowoscia Gniszewo korek jakis ,wszyscy jada max 50km/h po kolei zaczałem wyprzedzac co sie da -wiadomo nie na raz :) w końcu dokulalem sie do poczatku sznureczka ,a tam dwa ch.,. na skuterkach sobie jada srodkiem i moja wszystko w d.. zatrąbilem zeby umozliwil wyprzedzanie a on mi palec pokazal ,molo go do rowu ze zlosci nie zepchnałem,w swarozynie zjechali w prawo to ja za nimi i pierwszego z brzegu zepchnąłem do pobocza ,wysiadlem i jak mu w kask nie zaj.. to prawie mu spadl -drugi nadal cwniaczyl ale -pojechalem dalej na zameldowalem pobliskiemu patrolowi policji.Rozumiem że każdy ma prawo do korzystania z dróg ale niech robi to z głowa.A wtedy sie ludzie dziwia jak ktos takiego gówniarza rozjedzie.
 
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 21:34   

i dobrze ze dostał, popieram

nastepnym razem tak moze nie pojedzie ale tez nie ma pewnosci czy nie nasle kogos na twój samochód ze złosci

rodzą sie ludzie jak i taborety



a co na to policja ?
 
 
Huragan
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1453
Skąd: Starogard
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 21:44   

policja powiedziala ze to nie ich rejon ale dadza znac tamtym wlasciwym.A jak by mi cos sie z samochodem stalo to znajde i wtedy kask spadnie razem z głową.Wiem mniej wiecej skad jest -takze problemu nie bylo by za bardzo:)a tak na poważnie to mysle ze jak policja by zapukala do drzwi to by sie gnojek zesral a tata jak by sie dowiedzial co synek na drodze wyprawia to pewnie by mu skuter sprzedal i tyle by bylo.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 23:41   

dobre :D
 
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Gru 27, 2009 23:51   

prawo jazdy powinni na te gówniane kosiarki wprowadzic i karac jak wszystkich.Wsiada taki na skuter a nie ma pojęcia o przepisach nie mówiąc juz o znakach a wtedy sie dziwia że wypadki sa
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 00:25   

Kiedyś nie przejechałem gówniary na skuterku, ale ją złapałem i zadzwoniłem do ojca, powiedziałem że to że tamto a on do mnie że ona tylko po osiedlu śmiga.

Opowiedziałem mu co i jak i powiedziałem że ma córkę na jakiś kurs z ruchu wysłać.

Na 2 dzień zadzwonił do mnie i powiedział że ma dla mnie flaszkę i podziękował ładnie
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 01:03   

Niektórym rodzicom trzeba uświadomic co ich pociechy wyrabiaja na tych skuterach
 
 
 
Karol
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3344
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Gru 28, 2009 01:59   

To mojego kumpla koleś pier**lnął ktoś na skuterku. Przechodził przez przejście, jakby nigdy nic. Było mokro i już ciemno. Przechodząc słyszał tylko, że koleś dodał gazu i obudził się na glebie w kałuży z wodą. Miał stłuczenia i ostro rozwaloną nogę. I mp3 też rozwalona. Nie mógł zrobić nic, jak wstał koleś był już daleko.



Dzieciaczki dostają skuterki na I komunię św. skuterki i jeżdżą, bez podstawowej znajomości zasad ruchu drogowego.



A brawo dla Ciebie Huragan, bo bardzo słusznie postąpiłeś.
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Sty 20, 2010 21:55   

Nic mi kur..a nie mówcie o kierowcach skuterków bo mnie krew zalewa jak tych bezmózgowców widzę na drodze :evil: "0" /> Oto efekt zapatrzenia się skuterzysty i wyhamowaniu na moim bagażniku.Jechał ze swoją siostrą na bagażniku i jak we mnie przywalił to dziewczyna prawie wleciała mi przez tylną szybę.Skasowałem gnoja na 800zł gdy jego mamusia przyleciała to zjeb..łem ich jak psa.Na szczęścia lampa,opona i blacharka nie doznały większego uszczerbku, jedynie zderzak podrapany i wgnieciony.Gdyby nie było tylu gapiów i jego siostry to czuję że miałbym więcej fotek które mógłbym wstawić na sadistic.pl :twisted: Oto efekty zderzenia stojącej Hondy CRX vs sku..wiały skuterek z dwiema osobami









A oto i winowajca (szkoda że nie mam już fotki z przodu ale miał więsze straty ode mnie na szczęście :D

 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 17:41   

a ten skuter to czasem też honda nie jest ;P
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 18:59   

:D Kosiarka uderzyła w kosiarkę :D
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 19:07   

a co tam jest zacenzurowane ?
 
 
Marek
Kierowca Rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 812
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Sty 21, 2010 21:29   

kultura kolego :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12