autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Krzysztof
Pon Lis 16, 2015 23:56
VW Golf - fakty, opinie, uprzedzenia
Autor Wiadomość
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Śro Mar 31, 2010 21:13   

Marzena napisał/a:
Jeżdżę parę lat i na to nigdy nie narzekałam
NO SPOKO MOZE TEN MÓJ BYŁ JAKIŚ TAKI ....
_________________

 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 01:01   

wald30 napisał/a:
III DO KITU wszystko TRZESZCZY i DRGA


najbardziej trzeszczała "dwójka" w "dizlu" - najczęściej jeszcze z uszkodzonymi poduchami.. (w jedynce mniej - ale tam nie miało co trzeszczeć ;-) )

trójka - jeśli nie była po strzale - nie powinna wydawać podejrzanych odgłosów - bo jeśli chodzi o spasowanie i pancerność zastosowanych materiałów - w ówczesnym okresie była jednym z lepszych w klasie kompaktów (wyjątek stanowi Variant - w którym często występuje masa grzechoczących, irytujących elementów z tyłu nadwozia..

czwórka to już inna bajka i tam nie powinno nic hałasować!! IV generacja to okres, gdzie VW nie żałowało kasy w zastosowane materiały i jest jednym z najlepiej wykonanych kompaktów.. powiem więcej - "piątki" - mimo że są młodsze - sprawiają bardziej tandetne wrażenie!!!
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 03:16   

sebeq napisał/a:
Bushido cos dla Ciebie :P
http://vimeo.com/9376888


Panowie i Panie nie wiem jakie wy macie upodobania i nie obrażając nikogo powiem tak:

Dla mnie to co widać na tym filmiku to pedalstwo. Zwykły lans, który nie ma nic wspólnego z porządną motoryzacją. Bo wstawić błyszczące alufelgi, spojler i plejkę do środka to jedno, podczas gdy nadal jeździ się 75-konną "furą". Zwykły 'tjuning' na pokaz i tyle. Ci ludzie żyją tylko po to żeby się pokazywać w tej swojej błyszczącej choince.

Co do golfa od gen III w górę to jestem dobrego zdania. Bardzo wdzięczne samochody. Ale jakby ktoś zrobił z golfa coś takiego jak w linku to nie zdziwiłbym się jakby swojego właściciela przez szyber dach katapultował :D amen
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:33   

Jak ktoś nie ma co robić z kasą robi właśnie takie tjuningi norma, moi sąsiedzi mają Golfy Gen II & III nawet się jeszcze im trzymają. I robią różne cuda nie wiem po co.
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 13:42   

a tu wchodzimy w inny temat niż VW proszę o założenie sobie tematu styling w odpowiednim dziale,

Co do VW to obniżone zawieszenie i naciąg nawet tych samochodach pasuje i na prawdę jak oglądam wiele tych aut na zdjęciach to wygląda to przyzwoicie,

Jak było spotkanie VW przy parkingu carfur to te niskie golfy wyglądały dobrze i nie widzę w tym nic złego.

A teraz czy to dobre czy złe - każdy lubi co innego to dlatego każdy ma inny samochód jedni lubią jak im głowy podskakują na każdej nierówności a inni jak ich auto ryczy głośno i czasami się ma wrażenie że dwadzieścia biegów musieli zmienić :D

Jedni idą w prędkość inni w wygląd i o ile prędkość i osiąg sa mierzalne o tyle wygląd nie. Ponieważ każdy ma swój gust i swoją wizję. Jego samochód jego sprawa, różowe wnętrze no cóż nie jest to może męski kolor :D ale jak komuś sie podoba to dlaczego nie ma sobie takiego zrobić,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 14:08   

Ja sobie sprawię wnętrze z różowego futerka :D różowa kirownica i nawet pedały :) ciekawe jaka byłaby reakcja... :wink:
 
 
wald30
Maniak Resoraków



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 96
Skąd: GST GTC
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 18:48   

fullas napisał/a:
ciekawe jaka byłaby reakcja... :wink:
NO REAKCJA BEDZIE NAPEWNO. NAPISZ JAK TO ZROBISZ .POTEM SIE POCHWAL I NAPISZ JAK BYŁO :oops:
_________________

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 18:56   

Przecież już jest temat o stylingu więc czemu ciągniecie temat? Krzysiu nie mogę przenieść Twojego posta więc przenieś je bo off top tworzycie który ja uporządkowałem
_________________

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 16:54   

Hmm fakt jest taki że do Golfa są części tanie :mrgreen: sam się o tym ostatnio przekonałem
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:06   

..fakt... jak się pakuje HansaPriesa - to jest śmiesznie tanio (taniej niż do poloneza!!!)
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:08   

hmm jeszcze nic nie kupiłem z tej marki ale czytałem troszkę o niej i niezła kicha
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 17:09   

klamoty tylko markowe najlepiej..

Lemforder, FAG,SKF, INA,Gates, Bosch....
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Artur
Kierowca Rajdowy
Sensej


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Paź 2010
Posty: 952
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Paź 12, 2010 01:07   

Posiadałem krocie " czwórek " czy to sprowadzonych czy moich, przeważnie te w silnikach 1.9 TDI 90KM, przeważnie w 2dni miały już 120 - 150 KM, na żadną nie musiałem wydawac więcej niż koszt nowego oleju czy klocków, zdażyło mi sie miec do czynienia również z silnikami 2.0 w automacie z przebiegiem 60tyś km. Zrobiłem tym 15 tyś km i nic, 1.6 GT polecam . (: Części do Vw oczywiście sa tanie, polecam tę marke ,
_________________
DynoSet Remapping Service
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Cze 26, 2016 21:56   

no to kilka lat minęło i pojawia się pytanie jak tam golf czy poszedł drogą biznesową czyli auta przejeżdżą trochę km a potem mają się sypać jak każde zwyczajne auto.
Co generację słyszy się, że ta kolejna będzie mniej trwała niż poprzednia. A życie pokazuje, że golf IV to świetna konstrukcja może nie daje frajdy ale daje bezawaryjność i bez problemowość. Dodatkowo części tanie itp.
Co do Golfa V to mam znajomych co tylko leją ropę w 2,0 TDI i jeżdżą więc pytanie co zauważyliście na rynku.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12