autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Dskusja o gustach czy sie da ???????

Co dla ciebie jest najwazniejsze w Twoim aucie
wyglad ponad wszystko
23%
 23%  [ 6 ]
pierwsze to ekspoloatacja
42%
 42%  [ 11 ]
najwazniejsza moc
34%
 34%  [ 9 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 21:39   

Mi się auto Krzysztofa w ogóle nie podoba i nie mówię mu tego przy każdej możliwej okazji bo po co robić "gównoburzę" która do niczego nie prowadzi. I tak go nie zmieni i tak, chyba że kupisz mu przód i go założysz.:razz: Ile razy ma odpowiadać na to samo pytanie tą samą odpowiedzią? :P

Nie wiem, że Wam się ciągle chce pieprzyć o tym samym. Może to i dobrze. Krzychu, nie zmieniaj przodu - przynajmniej jest o czym pisać! :P


OKROPNY, FUJ, BLE, WEŹ GO ZMIEŃ, WYGLĄDA JAK ZE WSI.
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
KruK
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 171
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 22:01   

A według mnie Krzycha auto to dobra reklama forum. Patrząc na to, że ma już kilka pucharów z GP i jakie samochody udało się pokonać, to chyba dobrze świadczy. A ten przód? Charakterystyczny, czymś się wyróżnia od innych e36.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 22:10   

Halk napisał/a:
WYGLĄDA JAK ZE WSI.


W OBECNYCH CZASACH TO KOMPLEMENT :) ludzie ze wsi jeżdżą takimi traktorami, że chciałbym za połowę ceny samochód :)

Halk napisał/a:
Mi się auto Krzysztofa w ogóle nie podoba i nie mówię mu tego przy każdej możliwej okazji bo po co robić "gównoburzę" która do niczego nie prowadzi. I tak go nie zmieni i tak, chyba że kupisz mu przód i go założysz.:razz: Ile razy ma odpowiadać na to samo pytanie tą samą odpowiedzią?


no i masz pełne prawo do tego by Ci się nie podobał mój compact :) to własnie jest inny gust niż mój, ale czy zły czy dobry tego nie da się rozstrzygnąć. Jak by wszyscy mieli taki sam gust było by nudno.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
Ostatnio zmieniony przez Krzysztof Pią Lip 22, 2016 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Halk
Kierowca Rajdowy
Stig z Włoch



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Gru 2011
Posty: 709
Skąd: okolice Czeczewa
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 22:19   

Dokładnie, gust jest pojęciem względnym. Jednym podobają się blondynki, jednym brunetki, jednym dziewczyny z owłosionymi pachami.
_________________
"Dopóki nie podjąłeś decyzji i jeszcze się wahasz to jednocześnie nie dajesz z siebie 100%. Jesteś tym facetem, który na autostradzie jedzie lewym pasem 50 km/h i nie dość, że sam nie czerpie przyjemności z jazdy, to jeszcze wkurza wszystkich dookoła."
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 22:23   

Halk napisał/a:
jednym dziewczyny z owłosionymi pachami.


nie znam :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
OSKA
Szybki i wściekły



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 6613
Skąd: Kłodawa
Wysłany: Pią Lip 22, 2016 22:42   

Mi się ogolnie kompot nie podoba , uważam że jest damski ;p Co do Krzycha frontu .. wiele razy pisałem, jest straszne :p ale każdy ma swój gust :) tak jak pisze halk :)

Krzychowi się tez e30 nie podoba , a wielu osoba na tym forum tak, tzn. że mamy też zakładać osobny temat ? ..
_________________
Limity takie jak strach są tylko złudzeniem ...

Work Hard!
Dream Big!
 
 
 
Tomix
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1933
Skąd: Pączewo
Wysłany: Sob Lip 23, 2016 00:45   

KruK napisał/a:
A według mnie Krzycha auto to dobra reklama forum. Patrząc na to, że ma już kilka pucharów z GP i jakie samochody udało się pokonać, to chyba dobrze świadczy. A ten przód? Charakterystyczny, czymś się wyróżnia od innych e36.


Proszę cie ja rozumiem że pracujecie w jednej firmie.

Dobra juz nic nie napisze na temat twojego kompakta bo straciłem motywacje.
Ściganie się a zawodach z przodem zrobionym w typowo agro tuning i na tej kozie to nie dla mnie.

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Lip 23, 2016 02:04   

OSKA napisał/a:
Mi się ogolnie kompot nie podoba , uważam że jest damski ;p


i do tego masz prawo, przecież jak pisałem już 100 x było by nudno jak by wszystkim sie podobało to samo,

OSKA napisał/a:
wiele razy pisałem, jest straszne :p ale każdy ma swój gust tak jak pisze halk


sedno sprawy dokładnie, E30 jakoś do mnie nie przemawia ale też wiele razy pisałem, że to fajne auto tylko mi się z wyglądu nie podoba,

OSKA napisał/a:
tzn. że mamy też zakładać osobny temat ?


dokładnie nie ma takiej potrzeby bo nigdy nie napisałem, że Twoje auto to antyreklama naszego Forum.

Tomix, mam wrażenie, że nie czytasz tego co się do Ciebie pisze,

To jeszcze raz:

1. Może Ci się nie podobać mój compact, możesz sobie uważać o nim co chcesz,
2. Nie podoba mi się, zbyt ostra krytyka w wymowie, że to nie możliwe by się komuś podobało,
3. Nie powinieneś pisać, że to antyreklama forum a to już padło od Ciebie kilka razy.
4. Jak napisałem wyżej jest kilka osób, którym moje auto pasuje WIĘC ONI TEŻ NIE MAJĄ RACJI TYLKO TY JĄ MASZ ????

Tomix napisał/a:
Ściganie się a zawodach z przodem zrobionym w typowo agro tuning i na tej kozie to nie dla mnie.


agro tuning chyba nie odnosi się do mojego auta WG DEFININCJI DOKROTA GOOGLE AGROTUNING to
Cytat:
Jest to jeden ze sposobów "ulepszania" pojazdu. Polega na obwieszeniu go wszelkiej maści plastikiem, który ni jak nie służy poprawie osiągów naszego ulubieńca (jak głoszą mity). W dodatku psują one ogólną linię pojazdu


a jakoś nie doczepiałem do mojego samochodu listewek itp. rzeczy nie przyśpieszających compacta :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Lincoln
MEGA MODERATOR



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3311
Skąd: Osiek
Wysłany: Sob Lip 23, 2016 08:47   

Tomix napisał/a:

Proszę cie ja rozumiem że pracujecie w jednej firmie.


Niepotrzebnie wrzucasz wszystkich do jednego "wora", to że u Ciebie jak szef puści bąka mówisz mu, że pachnie OLD SPIC'em, to nie znaczy, że każdy tak ma.
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Nie Lip 24, 2016 11:51   

Tomix, w fotka mojego kompakta przywrocila mi wiele fajnych wspomnien i smutku że już go nie ma ; ( ogolnie co do dyskusji o wygladzie ogolnie kompakta to można go ładnie zrobić mi się mój bardzo podobał no może poza maską ale to nie był mój wybór a konieczność, co do kompakta krzysztofa to w sumie zrobione jest w takim stylu że ten przód mimo iż uważam że jest brzydki (sory krzychu ;P ) to aż tak mnie nie rani ponieważ to auto nigdy nie miało wyglądać ani reprezentować klubu w zlotach typu piknik do takich zlotów w klubie są takie auta jak Tomixa, Teosia, Lincolna, Michała itd. Mi np. Podobają się auta typu sleeper jak np. E46 Grzegorza czy Vectra Barleya czy Lincolna do e30 to jest to moje pierwsze e30 i mi ręce drżą gdy widze e30 mam wielki sentyment do tego auta,
Krzysztofa e36 ma o tyle gorzej że ono już swoim wyglądem krzyczy że jest szybkie i musi się z tego rozliczać co jak wiemy robi bez problemu, ja się cieszę że jestem częścią ekipy w której jest Mistrz GP, najszybsze m5 w PL, najszybszy compakt wolnossacy , bardzo ładne e36 , e30 , szybkie i ładne vectry dużo by wymieniać , ale ogolnie super że są dyskusje po to jest forum ! ;)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Nie Lip 24, 2016 21:07   

Kędzior napisał/a:
Krzysztofa e36 ma o tyle gorzej że ono już swoim wyglądem krzyczy że jest szybkie i musi się z tego rozliczać co jak wiemy robi bez problemu


a widzisz w końcu sensowny argument by jednak ją przerobić :) ale i tak musi poczekać są pilniejsze sprawy :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Pon Lip 25, 2016 21:12   

co do kompacta to to samo ja u mnie . ja równie dobrze mógł bym gadać wszystkim ze diesle to zło bo ich nienawidze osobiście ale tego nie robie . toleruje sprawe ze ktos to lubi lub musi jezdzić ''traktorem" ogólnie ciekawy temat .smutne jest to ze potwierdza sie rególa ze ludzie sie szufladkują w swoich pogladach nie tolerujac innych . choć by przez marke , model,typ tuningu itp. liczy sie chyba bardziej czlowiek jaki jest dla innych a nie czym jezdzi jak jezdzi w jakim kierunku idzie z przebudową auta itp
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Lip 26, 2016 00:36   

MICHAŁ napisał/a:
co do kompacta to to samo ja u mnie . ja równie dobrze mógł bym gadać wszystkim ze diesle to zło bo ich nienawidze osobiście ale tego nie robie . toleruje sprawe ze ktos to lubi lub musi jezdzić ''traktorem" ogólnie ciekawy temat .smutne jest to ze potwierdza sie rególa ze ludzie sie szufladkują w swoich pogladach nie tolerujac innych . choć by przez marke , model,typ tuningu itp. liczy sie chyba bardziej czlowiek jaki jest dla innych a nie czym jezdzi jak jezdzi w jakim kierunku idzie z przebudową auta itp


święte słowa, zgadzam się
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Wto Lip 26, 2016 06:48   

Ja toleruje tego compact a hehhe jak i Krzysztofa hahah dżołk , co.do diesli jeżdżę na.codzien.accordem.2.2 ictdi bardzo przyjemne auto ,praca silnika jak nie diesel 😁 i pierwsza honda w moich rękach która się ani podoba heh
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14