autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie 9 kwietnia - cz.2..
Autor Wiadomość
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 03:14   Spotkanie 9 kwietnia - cz.2..

Karol napisał/a:
cimar napisał/a:
10 tak 10 nie i wyszło masło maślane,


Jak to 10 na 10 ?

TAK jedziemy do Mc Donalda 14% czyli 5 osób.

NIE jedziemy do Mc Donalda 28% czyli 10 osób.

Więc mamy 2 razy więcej osób, które nie chciały do MC (Tusk) Donalda jechać. KONIEC KROPKA .


zgadza się w 100%... tyle że w trakcie godzinnego postoju w realu nie padła praktycznie żadna propozycja czy robimy coś dalej... (zapewne gdyby spoty były w pobliżu jakiegoś miejsca gdzie serwuje się kawę, herbatę, grzane wino... - byłoby o wiele łatwiej ;-) )

wszystko odbyło się jak najbardziej in-plus.. każdy zrobił co zechciał, każdy bawił się znakomicie...

.. tylko rozbraja mnie infantylność działania jak ktoś otwiera temat, robi ankietę o spocie.. następnie nie pojawia się na nim, ale zanim większość uczestników zamknie drzwi garażu po udanym skądinąd spocie - on już sam zdążył wkleić zdjęcia do galerii z innego własnego prywatnego spota, bo na ten na który otworzył ankietę się spóźnił.. :razz:

na koniec na płynąc na fali własnego ...... zamyka temat kończąc jak zwykle jakimś
debilnym textem :-P

POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW SPOTU NA RYNKU!!! :grin:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
SLIVKA
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 650
Skąd: STG/Koszalin/Houston
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 03:16   

hahahaha... prania ciąg dalszy....
_________________
Marzenia są po to by je spełniać...
 
 
fullas
Kierowca kat. B
Kierowiec rajdowy



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 243
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:38   

Widzę ostre spięcia na tych spotach... :twisted:
 
 
cimar
Szybki i wściekły
Naczelnik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5105
Skąd: Północ
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 11:45   

ja na spotach nie widziałem żadnych spięć :roll:
_________________
"Bo los z nas drwi, drwi z nas co dzień"
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:20   

Nastepnym razem ustalimy szybciej i będzie ok ;) Tu nie chodzi o kłótnie tu chodzi o zabawę :)
_________________
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:55   

dzięki wszystkim za spota,

Zwolniłem bo czekałem na Huraganem by dopingować go podczas dolewania wody na stacji

co do tego że część pojechała do Tczewa a część nie, przy takiej liczbie osób ciężko będzie wywalczyć jednomyślność,

Pamiętajcie zawsze musi być pełna dobrowolność i tak tu było Ci co chcieli pojechali do Tczewa ci co chcieli zostać zostali itp. :D generalnie uważam że było zabawnie w końcu trochę Alfe przegoniłem po drodze bo okazji ostatnio nie mam do pojeżdżenia sobie,
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 14:11   

conpress, czyli wg Ciebie jeśli "ktoś" założył ankietę,stworzył temat to musi być na spocie za wszelką cenę co do minuty i bez względu na wszelkie okoliczności bo bez niego "prawidłowy spot" nie istnieje? :lol:

Chyba tylko Ty widzisz w moim działaniu problem bo jakoś nikt inny nie ma mi za złe że pojechałem pomóc koledze wstawiać silnik o godzinie 18 i przeciągnęło się do 22 i że jak już się zacznie taką operację to trzeba ją skończyć,a spot w tym wypadku nie jest ważniejszy od pomocy koledze.

Dla pełnego obrazu sytuacji jeszcze przypomnę że po wyjeździe od kolegi,nie pojechałem do domu jakbym zapomniał lub nie chciał się stawić na spota, tylko skontaktowałem się z Karolem jak wygląda sytuacja ze spotem i dowiedziałem się że są w pizzerii do której pojechałem po uprzednim gruntownym umyciu rąk i przebraniu ciuchów roboczych by móc pokazać się wśród ludzi :)

Czy "ktoś" ma jeszcze jakieś wątpliwości :roll:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Bushido Sob Kwi 10, 2010 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartek
Mistrz Kierownicy
[(00==()()==00)]



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2987
Skąd: brac hajs na to
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 17:03   

To nie jest galeria klubowa, pisałem Ci o tym dwa razy więc proszę umięść te informacje w GALERII KLUBOWEJ
_________________
Ostatnio zmieniony przez Bushido Sob Kwi 10, 2010 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12