autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest za usunięciem tematu "Zabawa w skojarzenia :))

Kto jest za usunięciem tematu "Zabawa w skojarzenia :))"
Jestem ZA
56%
 56%  [ 9 ]
Jestem PRZECIW
43%
 43%  [ 7 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 01:20   Kto jest za usunięciem tematu "Zabawa w skojarzenia :))

Według mnie, ten temat nic nie wnosi i zbyt wielu ludzi skupia się na nim niż na pisaniu na tematy motoryzacyjne, dla tego jestem ciekawy czy ktoś podziela moje zdanie? :)
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 01:34   

podzielam zupełnie! ja to jeszcze bym wszystkie żarty umieścił w jednym temacie, a nie zakładał nowy dla każdego..
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 11:25   

nie usuwamy tematów z tego forum, jak temat będzie nieciekawy to sam zniknie



co do humor to oddzialny dział jak ktoś nie chce tam czytać tematów to niech załozy swój w stylu zarty i zobaczymy czy forumowicze będą tam wrzucać kawały. o jak by tak miało być to zawsze można wywalić cały dział i w off topic założyć jeden temat.



więc jestem przeciwko.
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 14:42   

To naciśnij że jesteś przeciwko i zobaczymy jaki będzie wynik.Oddajmy głos w ręce ludu,niech żyje demokracja! :D (oby za te texty nikt nie zastrzelił mnie na ulicy z wolno jadącego Jeepa na czarnej szybie jak w usa :D )
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 15:00   

ale za chwilkę ktoś powie a mi się nie podoba temat jakiś tam inny, przecież nikt nie zmusza ciebie do wypowiadania sie w tej zabawie, mi tez sie ona już nie podoba :) chociaż ja tu wstawiłem więc wynik tej ankiety nie ma znaczenia.



Po to jest forum by była wolna wola i każdy mógł gadać co chce szczególnie w tym dziale.
 
 
 
Jar0
Kierowca kat. B



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 232
Skąd: Pomorze
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 20:11   

Temat jest to niech będzie. :) ja osobiści omijam ten temat bo służby tylko do nabijania postów.
 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 21:07   

złoooooo! :P
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 00:51   

EDI napisał:
złoooooo! :P




Zgadzam się w 100% z przedmówcą :D Dyskusja dotyczy tylko tego tematu ponieważ,służy do "postojebstwa" i kompletnie nic nie wnosi do tematu naszego forum.Wiem że jest w off topie no ale jak widać demokratyczna większość uważa ten temat za niepotrzebny.Nie zdziwiłbym się jakby jakaś osoba mająca 300 postów zawdzięczała 299 postów właśnie zabawie w skojarzenia a ten 1 na przywitanie się które jest obowiązkowe :D To jest tylko moje subiektywne zdanie i nie mam zamiaru wywoływać sprzeczki.Powiedziałem co chciałem :)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 16:36   

a jak się wypowiedziałem wyżej nie chce ktoś pisać ww tym temacie to niech go omija, nikt nikomu tu nic nie nakazuje. I takiej wersji będę się trzymał musi być pełna dobrowolność.

Ja jakiej podstawie stwierdziłeś że demokratycznie większość jest za zamknięciem. Większość nawet nie zajęła stanowiska jest ponad 60 osób zarejestrowanych a udział w ankiecie wzięło 11.

Ja zawsze będę człowiekiem który niczego nikomu nie nakazuje o ile nie krzywdzi innych żyj i daj żyć,

Stwarzanie nakazów w sprawach które kogoś nie dotyczą przeważnie jest złe.
 
 
 
Marzena
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 586
Skąd: Starogard Gd
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 16:48   

Zgadzam się , jak ktoś nie chce to niech tam nie piszę :P
 
 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pią Lis 27, 2009 21:35   

Pisząc "demokratyczna większość" chodziło mi o ludzi biorących udział w ankiecie czyli ludzi zainteresowanych tematem,którzy mają coś do powiedzenia :P Dobra,skoro takie są zasady to można temat zamykać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13