autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Benzyna już po 6zł?
Autor Wiadomość
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 00:14   

Jeśli ktoś mi da gwarancję że jak pojedziemy 300km do Wawy i ceny paliw spadną znacząco to pojadę, w innym przypadku poczekam na wyniki demonstracji zmotoryzowanych ludzi ze stolicy :D (tak pomyślał jeden Bushido a z nim cała polska i dalej będziemy mięli drogie paliwo bo nikt dupy nie ruszył. I żyli długo i co raz biedniej... KONIEC...) :D
_________________

 
 
Tomek
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 636
Skąd: Starogard
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 00:51   

ja p******e co za bzdury w tym filmiku :roll:
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 01:03   

...zamiast robić takie durne filmy, lepiej wziąć się do roboty i zadbać o siebie i swoich bliskich.. jak ktoś sie nudzi i ma za dużo kapuchy, to naleje sobie do swego grata 10 stycznia po 6,20zł za litr do pełna i pojedzie do W-wy..

sorry, ale jak znam historię to wiem jak skończyło się to po wielkim kryzysie lat dwudziestych.. na negatywnych nastrojach buduje się takie tatałajstwo.. ludzie zajmijcie się sobą, swoimi pasjami, realizujcie marzenia (jeśli je macie, bo wielu nawet nie potrafi pomysleć sensownie o dniu jutrzejszym).. może się to i komuś zbytnio nie podoba... ale osobiście mierzi mnie to kto rządzi na górze.. byle mi, zwykłemu obywatelowi nie przeszkadzał i nie robił mojej narodowości pod górę na arenie międzynarodowej..i w życiu codziennym..
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Bushido
Mistrz Kierownicy



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 3494
Skąd: brać na paliwo?
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 01:07   

conpress napisał/a:
ale osobiście mierzi mnie to kto rządzi na górze.. byle mi, zwykłemu obywatelowi nie przeszkadzał i nie robił mojej narodowości pod górę na arenie międzynarodowej..i w życiu codziennym..


Niestety to zły kawałek europy na takie wygórowane wymagania wobec władzy :D
_________________

 
 
Marcin
Kierowca Rajdowy
I tak będzie Alfa


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 651
Skąd: Wielki Bukowiec
Wysłany: Pon Gru 12, 2011 15:50   

Co wy gadacie za głupoty.
przecierz w polsce jest coraz taniej!
Kiedyś obiad kosztował 7litrów benzyny a teraz tylko 2.
:grin:
_________________
Przyjaciół w biedzie się poznaje, to powiedzenie autopsją się staje.
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Gru 14, 2011 13:35   

Cytat:
Kiedyś obiad kosztował 7litrów benzyny a teraz tylko 2.


:D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
lukas
Kierowca kat. A



Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 163
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Śro Gru 14, 2011 21:15   

Polak polaka podjebie i sprzeda i patrzy tylko na siebie to gdzie on pójdzie walczyć o coś dla wszystkich.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11