autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gołota & Adamek kto waszym zdaniem wygra dzisiaj

Gołota czy Adamek
Gołota
44%
 44%  [ 4 ]
Adamek
55%
 55%  [ 5 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 20:53   Gołota & Adamek kto waszym zdaniem wygra dzisiaj

nie wiem czy dużo ludzi zdąży wziąść udział w ankiecie ale ja postanowiłem wstawić,
 
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 22:06   

Oczywiście Adamek jak wytrzyma pierwsze trzy rundy to będzie już po zawodach :)
 
 
D2
Kierowca kat. B
Forever Eclipsed



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 367
Skąd: Stg/Warszawa
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 22:22   

a mi sie wydaje ze adamek powinien dobrze zacząć.. jesli golota wytrzyma jakies pierwsze 3 rundy, które zawsze byly jego slaboscia to potem sie rozbudzi na kolejne 4 i wtedy Adamek bedzie mial ciezko.. niemniej jednak jesli walka bedzie trwala te 7 rund to wg mnie ostatnie 5 bedzie nalezec do adamka..
 
 
misiek-stg
Kierowca Skutera



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 513
Skąd: z psychiatryka
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 22:29   

Według mnie to Gołocie będzie bardzo ciężko wytrzymać 12 rund z szybkim Adamkiem i walka może się skończyć przed czasem.
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Sob Paź 24, 2009 23:58   

a ja w sumie nie wiedzieć dlaczego chcę by wygrał Gołota, chociaż podejrzewam że wygra Adamek jest szybszy i młodszy
 
 
 
Jar0
Kierowca kat. B



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 232
Skąd: Pomorze
Wysłany: Nie Paź 25, 2009 15:51   

byłem za Gołota
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 00:07   

no i tak jak myślałem Gołota przegrał dobrze że chociaż kilka rund był na tym ringu, w sumie odkąd pamiętam Gołota przegrywa
 
 
 
Eddy
Maniak Resoraków



Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 37
Skąd: StG
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 01:18   

To chyba słabszą pamięć masz :wink: Przecież jeszcze niedawno wygrał min. z Mikem Mollo, Kevinem McBride czy też Jeremy Batesem. No i przecież walka z Ruizem, gdzie przegrał na punkty zupełnie nie zasłużenie. Fakt, faktem miał porażki jak każdy bokser lecz akurat jego były strasznie charakterystyczne i pechowe. Z Adamkiem było do przewidzenia, że przegra. Musiał się podłożyć młodszemu. Tomek ma przed sobą wiele lat boksowania w przeciwieństwie do Andrzeja, więc mu to zwycięstwo było bardziej potrzebne. Tak czy siak, wielki szacunek dla Andrzeja, bo nie wiem czy w wieku 41 lat przyjąłbym z 40 ciosów 8)
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 11:29   

Eddy napisał:
To chyba słabszą pamięć masz :wink: Przecież jeszcze niedawno wygrał min. z Mikem Mollo, Kevinem McBride czy też Jeremy Batesem. No i przecież walka z Ruizem, gdzie przegrał na punkty zupełnie nie zasłużenie. Fakt, faktem miał porażki jak każdy bokser lecz akurat jego były strasznie charakterystyczne i pechowe. Z Adamkiem było do przewidzenia, że przegra. Musiał się podłożyć młodszemu. Tomek ma przed sobą wiele lat boksowania w przeciwieństwie do Andrzeja, więc mu to zwycięstwo było bardziej potrzebne. Tak czy siak, wielki szacunek dla Andrzeja, bo nie wiem czy w wieku 41 lat przyjąłbym z 40 ciosów 8)




Pewnie masz racje tylko dlatego że ja nie do końca interesuję się sportem, a o porażkach zawsze było głośno, no i oczywiście szacun dla Andrzeja 40 lat na karku a nadal ma power :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13