autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
nowy pomysł ...na podatek dla aut starszych niż 10letnie

Czy w najbliższym czasie kupisz samochód:
TAK, ale maxymalnie 3-letni do 999cm pojemności silnika!
0%
 0%  [ 0 ]
TAK, ale maxymalnie 7-8 letni bo starsze to niebezpieczne złomy!
9%
 9%  [ 1 ]
TAK, ale tylko i wyłącznie pojazd elektryczny o ograniczonym zasięgu, ew. jakąś hybrydę
0%
 0%  [ 0 ]
TAK, kupię taczkę jednokołową i przy okazji wywiozę obecną władzę w okolice Mińska, Bobrujska czy nawet dalej..
90%
 90%  [ 10 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
  Wysłany: Czw Lip 14, 2016 23:06   nowy pomysł ...na podatek dla aut starszych niż 10letnie

koalicja zjednoczonej prawicy jako suweren narodu w ramach dobrej zmiany uzupełnia wpływy budżetowe, który zostaje pożerany przez naiwne rozdawnictwo.. kto za to zapłaci? wiadomo kierowcy.. skoro mamy prawie 20mln aut, jest z czego golić..
'
http://moto.onet.pl/aktua...-projekt/wd33dt

szkoda że minister skarbu mając tak piękne nazwisko podpisując się też pod takimi debilizmami szmaci dobre imię rodu Jasińskich.. :evil: w sumie jedni pińcet dostają, to inni pińcet mogą zapłacić.. :evil:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 08:13   

W sumie.to.dobre informacje jezeli to.wejdzie.to cala.masa ignorantow.dowie sie skad rzad bierze kase by finansowac wsparcie.socjalne.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 08:16   

Jak już kiedyś wspomniałem:
Nadejdzie taki dzień że naród nie wytrzyma i podpali ten cyrk
Ale już kiedyś mieli taki pomysł że za stare auto trzeba płacić 3000 rocznie ale
chyba unia im to zatrzymała.
2 sprawa to chyba od emisji spalin czy od czegoś powinni dawać podatek bo uważam że nie jedno auto ponad 20 letnie jest lepsze od 10 letniej oktawi tfu tfu

A jak będą podatki na stare auta to żółte blaszki i niech się trzepią. tylko że wtedy 50% aut będzie żółte miało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 10:36   

conpress napisał/a:
TAK, ale maxymalnie 3-letni do 999cm pojemności silnika!


Właśnie spojrzałem na konto i nie mam na nowy czy też 3 letni samochód :)

conpress napisał/a:
TAK, ale maxymalnie 7-8 letni bo starsze to niebezpieczne złomy!


Słabe ale moje auta mają powyżej 10 lat :) 7-8 lat to za 2 -3 i tak będzie 10 :)
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 10:37   

Krzysztof napisał/a:
W sumie.to.dobre informacje jezeli to.wejdzie.to cala.masa ignorantow.dowie sie skad rzad bierze kase by finansowac wsparcie.socjalne.


..obawiam się że i to tak za trudne będzie dla nich do zrozumienia - natomiast na pewno łatwiejsze do zapłacenia :-P

jak już podatek od samochodu będzie czy ma być "za posiadanie" - to kasa powinna iśc na samorząd terytorialny który finansuje MOJE DROGI LOKALNE i finansuje MOJE SZKOŁY LOKALNE a nie idzie do jednego krajowego kotła, gdzie potem się wszystko rozmywa i uj wiadomo gdzie wyparowało.. :evil:
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 14:01   

conpress napisał/a:
Krzysztof napisał/a:
W sumie.to.dobre informacje jezeli to.wejdzie.to cala.masa ignorantow.dowie sie skad rzad bierze kase by finansowac wsparcie.socjalne.


..obawiam się że i to tak za trudne będzie dla nich do zrozumienia - natomiast na pewno łatwiejsze do zapłacenia :-P

jak już podatek od samochodu będzie czy ma być "za posiadanie" - to kasa powinna iśc na samorząd terytorialny który finansuje MOJE DROGI LOKALNE i finansuje MOJE SZKOŁY LOKALNE a nie idzie do jednego krajowego kotła, gdzie potem się wszystko rozmywa i uj wiadomo gdzie wyparowało.. :evil:


wiesz jak tyle osób będzie musiał dać kasę a umówimy się, że większość tych osób kasy ma mało przecież inaczej jeździli by nowymi autami a nie starymi powyżej 10 lat.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Kędzior
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 19 Kwi 2011
Posty: 1315
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 17:18   

to powinno być odwrotnie czyli opłata powinna być na auta nie starsze niż 10lat :) wtedy płaciły by osoby które stać na takie opłaty ;)
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 18:08   

Kędzior napisał/a:
to powinno być odwrotnie czyli opłata powinna być na auta nie starsze niż 10lat :) wtedy płaciły by osoby które stać na takie opłaty ;)


a niby dlaczego ktoś kto płacić więcej podatków do Państwa bo więcej zarabia ma jeszcze więcej płacić, :D
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
Teos
Kierowca Rajdowy
MatiMati



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 866
Skąd: Okolice STG
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 18:18   

to czemu biedniejszy ma placic wiecej niz bogatszy ktorego stac na nowsze auto??
 
 
mateuh
Szybki i wściekły



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 5091
Skąd: gdańsk
Wysłany: Pią Lip 15, 2016 21:39   

A ja będę pisał pisma że mnie nie stać na opłaty bo mało zarabiam i jestem biedny a samochód jest mi potrzebny, jak chcą to niech mi kupią 2 letnią beemkę albo dadzą spokój
_________________
NIE MA TAKIEGO USERA !!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13