autostarogard.pl Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
RedTURBO Civic B16a - by Kukiii
Autor Wiadomość
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 11:49   

No graty wynikow widze ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest garnek jest dobrze
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
conpress
moderator



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2771
Skąd: z bliska
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 11:54   

..jaram sie razem z Toba, bo to naprawde swietne wyniki! jeszcze raz gratki!
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów.

Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

Jeśli facet mówi, że coś naprawi, to znaczy, że to zrobi. Nie trzeba mu o tym cały czas co pół roku przypominać..

 
 
EDI
Mistrz Kierownicy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 2376
Skąd: się biorą czopki
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 12:02   

Graty panie te legendy o cifie na kompresorze to chyba o tobie krążyły a nie o Danielu haha
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 14:00   

MICHAŁ napisał/a:
No graty wynikow widze ze wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest garnek jest dobrze

jak jest dobry czas to i jakiś efekt za tym idzie :) też się ciesze

conpress napisał/a:
..jaram sie razem z Toba, bo to naprawde swietne wyniki! jeszcze raz gratki!

dzięki :wink:

EDI napisał/a:
Graty panie te legendy o cifie na kompresorze to chyba o tobie krążyły a nie o Danielu haha

buuuhahahaah prawie wyplułem bułkę :D przecież ja tyle jeżdżę po Tcz że prawie nikt nie wie :P
Daniel i jego 270HP to "żywa legenda" w przenośni i dosłownie :P
_________________
 
 
 
MICHAŁ
Mistrz Kierownicy
OPEL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 2348
Skąd: okolice Gtc
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 22:34   

to ta która robi gorsze czasy od mojej viki ??
_________________
kompleksowe usługi hydrauliczne.kotłownie gazowe ,olejowe,weglowe , instalacjie gazowe.instalacjie grzewcze .
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 09, 2016 23:13   

EDI napisał/a:
Graty panie te legendy o cifie na kompresorze to chyba o tobie krążyły a nie o Danielu haha


Mit obalony, 300 konny civic na kompresorze nie dał rady, ba został zniszczony przez 150 konne kombi w dieslu :)

Graty kuki czasów, rewelacja.
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Śro Sie 10, 2016 10:38   

MICHAŁ napisał/a:
to ta która robi gorsze czasy od mojej viki ??

dokładnie, zielona qupeta .. gdyby właściciel się nie obraził to dałbym mu 100 zł na hamownie i założył się o 1000 że nie ma tam więcej jak 190 koni ;) nie chodzi o moc w aucie bo każdy ma tyle na ile sobie może pozwolić itp... ale na CH** to komuś kłamać że ma o 100+ więcej

grzeszak napisał/a:
EDI napisał/a:
Graty panie te legendy o cifie na kompresorze to chyba o tobie krążyły a nie o Danielu haha


Mit obalony, 300 konny civic na kompresorze nie dał rady, ba został zniszczony przez 150 konne kombi w dieslu :)

Graty kuki czasów, rewelacja.

Dzięki dzięki ;) następnym razem jak go spotkasz powiedz ze widziałeś jego wykres na 145 hp ;) oo albo wspomnij że ta szybsza honda na kompresorze jest czerwona więc kolor się nie zgadza :P
_________________
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Pią Sie 12, 2016 09:41   

kuki napisał/a:
powiedz ze widziałeś jego wykres na 145 hp


ale czekaj to nie o Twojej było, że 145 :)

Nie zmienia to faktu, że czasy robisz powalające, ciekawa sprawa z tymi Hondami.

Z ciekawości jak się tym jeździ na co dzień.
O ile też nią się poruszasz tak normalnie po drogach.
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
arti
Kierowca Rajdowy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 683
Skąd: z okolic
Wysłany: Sob Sie 13, 2016 01:19   

Gratulacje kuki , trzecie miejsce to już stołek i puchar jest :cool:
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Sob Sie 13, 2016 11:43   

Krzysztof napisał/a:
kuki napisał/a:
powiedz ze widziałeś jego wykres na 145 hp


ale czekaj to nie o Twojej było, że 145 :)

Nie zmienia to faktu, że czasy robisz powalające, ciekawa sprawa z tymi Hondami.

Z ciekawości jak się tym jeździ na co dzień.
O ile też nią się poruszasz tak normalnie po drogach.

nie, nie o moje.. ja po Tczewie prawie się nią nie poruszam... ktoś może coś słyszał ale nie widział... takie WIDMO hehehehe :D
to "kolegi" Daniela, który opowiada że ma 270.... ;)
na co dzień nie jeżdżę honda...;) ale jazda w korku... DRAMAT... jak nie muszę to się nią nie poruszam hehe ;)

arti napisał/a:
Gratulacje kuki , trzecie miejsce to już stołek i puchar jest :cool:

Dzięki ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez kuki Sob Sie 13, 2016 11:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 16, 2016 14:59   

hmmmmmmmm.......takie tam sprostowanie :D ......ja to jednak mam zblazowany łeb !! nie wiem jak to się stało, dzisiaj to zauważyłem.... wkręciłem sobie że moja życiówka to 12.76 ( NIE WIEM JAKIM CUDEM trzymałem się tych cyfr :D ) ... później ... EJ NIE to przecież Sawczen i to jego "goniłem" jak miał podobną moc co ja.. okazuję się też że nie bo jego czas z tamtych lat to 12.77... nie wiem skąd to wziąłem ale wychodzi na to że w ostatniej rundzie Grand Prix w Wilczych WYRÓWNAŁEM SWOJA ŻYCIÓWKĘ, którą jest 12.78 :D heheheh
W sobotę gościnnie na Sierra Fan i powalczymy o kolejny przyzwoity czas w tym roku :)
pod warunkiem że SCS ćwiarę ułoży tak jak podczas 5 rundy Grand Prix - lepsza trakcja ;)
_________________
 
 
 
Krzysztof
moderator



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 14807
Skąd: Starogard Gdański
Wysłany: Wto Sie 16, 2016 15:12   

kuki napisał/a:
pod warunkiem że SCS ćwiarę ułoży tak jak podczas 5 rundy Grand Prix - lepsza trakcja


to będzie uzależnione od organizaorów Sierra Fan bo tak jakieś oesy i miejsca do upalania sobie chcą zrobić.

kuki napisał/a:
WYRÓWNAŁEM SWOJA ŻYCIÓWKĘ, którą jest 12.78


zazdroszczę czasu, mieć takie auto do jazdy codziennej to była by super sprawa. Nie wiem jak to jest do 100km/h ale na pewno wbija w fotel, mi moja beeemka przyśpiesza jak głupia a robię 14,005 a życiówka 13,95
_________________
Człowiek może osiągnąć wszystko czego pragnie, jeśli tylko pomoże innym w osiągnięciu tego – czego oni pragną.
Zig Ziglar

Moja Niemiecka Taryfa
http://www.autostarogard.pl/viewtopic.php?t=7001
 
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Pon Sie 22, 2016 23:31   

nooo i po zlocie sierra fan ;)
miło było poznać ekipę !
co ode mnie... 1 miejsce jak wiecie...;) cieszy ;) .. cieszy wyrównanie życiówki 12.78 . Zabrakło 0.002 s. żeby było 12.77... będzie jeszcze szansa na FINALE GRAND PRIX ;)
wyjeździłem się na maxa... łącznie 10 przejazdów .... aa i chyba upitoliłem zew. lewy przegub... na dniach muszę pojeździć po jakimś placu i się upewnić czy to to czy coś innego.

no i zdążyłem jeszcze na sobotniego grilla... :cool: mimo zmęczenia piwko postawiło mnie na nogi :D
film:
https://youtu.be/DmU0yRCvTTo
_________________
 
 
 
grzeszak
Kierowca Rajdowy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1368
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 00:30   

Również miło było poznać Ciebie i bardzo fajny (szybki) samochód. A drobną awarią się nie przejmuj, dopóki nie wracasz na lawecie, nie jest źle :)
 
 
kuki
Kierowca kat. A


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 186
Skąd: Tczew
Wysłany: Wto Sie 23, 2016 10:47   

noo niby drobna ale trzeba to ogarnąć bo 11 września finał GP... ;) mam nadzieję że to to bo szukać usterki to ... sam wiesz po sobie w sobotę jak było ... znaleźć usterkę X czasu, a naprawić kilka minut ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13